Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Lody były baaaardzo smaczne. W ciągu dnia u nas już pachniało wiosną, a wieczorem jak wracałam zaczął padać deszcz ze śniegiem brr i już nie było fajnie. Masz rację Mamo, rozłąki, życie na odległość /inne 2 przypadki wśród znajomych - TIR/, to jakieś takie protezy związku. Choć niby drastycznego na pozór problemu nie ma, ale każdy żyje swoim życiem i w momencie jak są jakiś czas razem / przerwy, urlopy, święta/ to zaczynają sobie przeszkadzać w pewnym sensie. I po cichu każdy już trochę marzy wracać do swojego rytmu. Ale czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie w duzej mierze to też była przyczyna rozwodu. Mój eks mieszkał z nami, pracował do 15 ale szwendał sie nie wiadomo gdzie, często widywałam go tylko rano . Lata takiego życia sprawiły, że w jakis sposób poukładałam sobie wszystko sama i w któryms momencie jak on przychodził do domu, zaczęło mi przeszkadzać. Ale na rozwód też wpłyneło ileś innych rzeczy - zapracował sobie na to przez lata, na prawdę solidnie . U nas dzisiaj rano tylko słoneczko świeciło , potem pruszył snieg, mocno wiało lodowatym wiatrem i było bardziej zimowo . Więc na lody nie bardzo ;) Ale idzie ponoc do nas ocieplenie i wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starr, mam nadzieję, że jednak wyjdziecie z tego kryzysu. Nie mam niestety doświadczenia w sprawach małżeństwa, więc nie mogę nic doradzić. Będziesz miała fajny sprzęcior. :D A ja dzisiaj hulałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te lody były w pomieszczeniu, w ciepełku... na dworze napewno bym się nie odważyła. Tak - nawet wspólne mieszkanie, nie jest gwarancją harmonii, często jest się razem, a jednak samotnym. Trudne to wszystko i ile ludzi, tyle historii, losów...Dziś też histroia mojej koleżanki mnie poruszyła... Lost, Mamo - Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Każdy ma swoją własną historię. :) Zmykam już teraz naprawdę. Całusy na dobranoc. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo słonecznie :) MIłego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie - też baaaardzo słonecznie! Nowy tydzień przed nami - powodzenia we wszystkim - WSZYSTKIM! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas pochmurno niestety - ale zawsze jest nadzieja na słońce ;) Miłego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Ja mysle ze moze jakos to sie pouklada. Zanim wyjechal to tez sie klocilismy, nawet bardzo. My juz chyba tak mamy po prostu, tylko ze z czasem staje sie to bardzo meczace:-( Lost moze w srode mi juz przysla, bo kupilam wczoraj, to dzis kasa pewnie doszla:-) Ale wczoraj tez hulalam:-) Krecilam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Podczytuję, kibicuję i widzę Mamo, że nie zwalniasz tempa:) Sytuacja z ostatnim panem rzeczywiście troszeczkę niezręczna, ale to sam facet zachował się delikatnie mówiąc lekko nie fair stawiając Cię w takiej sytuacji Mimo wszystko wierzę ze sobie poradzisz, a i samoocena tegoz pana też na tym nie ucierpi A na przyszłość proponuje zainwestować w kamerkę internetową, zawsze to jakaś namiastka realnej rozmowy:) Mimika twarzy, uśmiech - czasem wystarczą, aby zainteresować się kimś bliżej... lub też to zainteresowanie wykluczyć A Zdjęcie jak zdjęcie - w dobie photoshopa nie jest większym problemem ując sobie kilka lat czy też kilka kg:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Oby :) Bo zaczynać wszystko od nowa jest bardzo trudno :) Choc ja, przez te 3 lata nie żałowałam swojej decyzji nawet przez chwilę. Cholerka, mi to by sie przydał jeszcze jeden pokój na te wszystkie sprzęty. Ławeczka też by mi się przydała, ale stoi rower, steper, o ścianę oparte jest hula-hop a to jest pokój gościnny ;) Żle sie dzisiaj czuję :( Czymś się podtrułam, teraz przynajmniej już skończyły się sensacje żoładkowe, ale jeszcze mi jest niedobrze i czasami słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wolny. W moim wypadku kamerka równa się za zakupem nowego laptopa a teraz, niestety mnie na to nie stać. Cieszę się jednak, że ciągle interesujesz sie moim życiem, co więcej mi kibicujesz ;) (Aż tak bardzo mnie polubiłeś ? ;)) Rozumiem z tą wagą i latami to ma być odnośnik do mojego profilu ? ;)No niestety, takie mamy czasy, że wszystko można przerobić a i czasami kamerka nie pomoże, żeby odkryć wszystkie niedoskonałości .... nie tylko urody :) Jeśli chodzi o tego meżczyznę będę miała olbrzymi problem. Po części rozumiem dlaczego pokazał na zdjęciach tylko jeden profil twarzy, każdy z nas chce jednak ukryć swoje niedoskonałości . A Jego jest na tyle duża, że obawiam się, że żadna kobieta nie chciałaby się z Nim spotkać. A potrzeby kontaktu z kobietami ma takie same jak każdy inny meżczyzna, więc nawet przez chwilę nie byłam zła na Niego. A zresztą kto powiedział, że każde spotkanie musi prowadzić do związku ? Czas miło zawsze spedzam na spotkaniach więc chyba to sie liczy. A jeśli coś wyniknie przy okazji, to będę bardzo szczęsliwa :) Jedni mają tak , drudzy muszą miesiącami rozmawiać na necie i też nic z tego nie wynika :) Widze,że urlopujesz... niestety ja nie mam, aż tak dobrze :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Mamo - ze zdrowiem już lepiej ? Hej Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe, dziękuję. Już jest zdecydowanie lepiej, chociaż czuję jakiś dyskomfort na żołądku. Skoki właśnie oglądam ale to już nie takie emocje, co przy indywidualnych zawodach :) Chociaż tak czy inaczej muszę obejrzeć. Mój nowy kolega, zapytał się mnie, co ja myslę o wyprowdzce z mojego miasta do jego. Zaczął drążyć co i jak, aż w końcu zadał pytanie, co ja myslę o nim i o nas. Musiałam być szczera i napisałam, że choc jest miłym i sympatycznym mężczyzną to możemy być tylko koleżeństwem. Podziękował za szczerość i że powiedziałam to wcześnie, nie ściemniałam, bo za jakiś czas było by dla niego za późno. Zawsze takie chwile są dla mnie trudne, ale nadziei żadnych nie mogłam Mu dać. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miłego dnia życzę :) Chociaż pogoda nie nastraja optymistycznie, za oknem, przynajmniej u nas - ulewa. Chocaż z drugiej strony jakby nie było, jest to oznaka wiosny, bo w końcu nie sypie śniegiem ;) Lost cieszę się bardzo :):):) Chyba w koncu kamień z serca Ci spadł ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo ! A u mnie piękne słońce i czuć w powietrzu wiosnę , zcego I Wam życzę 🌻 MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie i przedwiosennie! U nas 5 st. na plusie i ładnie. Mamo - to było trudne, ale uczciwe. ❤️ Lost! Też się cieszę, że Twoje troski Cię opuszczają 🌼 Awe! :) Wczoraj padłam wcześnie, źle się czułam.. Na cały dzień :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dalej deszczowo :) Akri już dzisaj dobrze się czujesz ? Nie mogłam inaczej postąpić, myślę, że teraz ten nasz kontakt zacznie się troszke rozluźniać. Zwykle tak bywa po tym jak jedna albo dwie strony wiedzą, że nic z tego nie wyniknie. Awe - proszę troszkę tej wiosny, bo u nas to nawet na przedwiośnie nie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kurierem :) Zaraz powinna ta wiosna do Ciebi dojść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, pewnie nie uwierzysz, ale zaraz potem jak wysłałaś kurierem wyszło u nas słoneczko :D Dobrze, że nie była to Poczta Polska, bo by tak szybko nie doszło ;) Star🌻 Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×