Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie :) Awe- kto nam Ciebie zabrał na wekend ? ;) Lost, Tobie także życzę miłego tygodnia :) Akri - czasami człowiek potrafi jednak coś zrozumieć. Rzadko to się zdarza, ale jak wyczuje się, że druga osoba nie żartuje to można próbować pracować nad zmianami w sobie i nad zwiazkiem. Mój eks jednak do końca myślał, że żartuje. Ale nie żartowałam. Dzisiaj obudziłam sie z negatywnym stosunkiem do pracy i kombinowałam jakby tu zrobić sobie wolne :) Niestety nie dało się 😭 i zaraz niestety zaczne pracować. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego tygodnia! Też nie mam powera do pracy, ale trzeba, niestety. Do wieczorka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, to rzeczywiście będzie się chyba odliczać czas do końca pracy ;) Ale może jutrzejszy dzień będzie łatwiejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki kochane 👄 Wpadłam na chwilkę się z Wami przywitać i oznajmić,że mój laptopik juz się naprawia za nieduże pieniądze, więc może lada chwilka będę z Wami codziennie, aż do uprzykrzenia ;) A poza tym.....uwaga....już TYDZIEŃ nie palę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jak mi się to udało, ale tak jest i oby mi tak zostało do końca życia....Chętnie przyjmuję gratulacje, bo jestem z siebie bardzoooooo dumna :D :D :D Mamo - Ty pewnie pamiętasz, że zazdrościłam innym dziewczynom rzucenia tego świństwa, a tu patrz...i mnie się udało :D Pozdrawiam ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Zakopanem :) Hej Rybko :)Hej Mamo :) Hej Akri :) Hej Star :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rybciu :) Gratulacje !!!!! Masz wileki powód do dumy. Jak ja dałam radę rzucić palenie, Ty też dasz na pewno :) I strasznie się cieszę, że będziesz z nami częściej :) Kiedy to Twoje ważne wesele ? Awe - to miałaś super wekend :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia ja zajadałem jajecznice :P ;) wcześniej browara wypiłem :P ;) chce się przytulać i całować :o 😭 już nie mogę :o :( Ile schudłaś? teraz pewnie masz zapł do gimnastyki( kręcisz tyłeczkiem? )żeby zrobić wrażenie na bruneciku :P ;) będzie wielka miłość? ;) proszę napisz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -średni .Młodszy mocno zakatarzony i nie spałam dwie noce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty uśmiałam się - jesteś boski! Rybko - gratulacje i nie poddawaj się! Awe, Mamo, Lost - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty no proszę Cię- nie rozbrajaj mnie :D Wszystko co robię to robię dla siebie ;) A czy będzie love z brunecikiem ? ;) Na razie jest miła znajomość i staram się za bardzo nie marzyć ;) Awe, to zdrówka życzę dla Małego :) Niestety dzieci zwykle przeziębiają się, kiedy najcześciej jakiś fajny wyjazd się szykuje. Akri a Tobie jak minął dzień ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
He Laski:-) Strasznie mi sie muli komp przez to sciaganie bajek:-O Na razie musze dac sobie spokoj i od nastepnego miesiaca znowu sciagnac ze 2 :-) Wczoraj w ogole nie cwiczylam bo mnie bolala glowa (juz ostatni dzien) i spalam pol dnia:-) I dzis musze ze 200 brzuszkow zrobic. Ale nie wiem czy dam rade:-) ogolnie jest strasznie zimno u nas i nic mi sie nie chce robic:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i w końcu mi hantelki i motylek przyszedł. Za jakiś czas będę jakaś Hi- Menką :D Tak się wyćwiczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Rybka dasz z tym niepaleniem:-) Ja juz chyba ponad 3 tyg nie pale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
dasz rade mialo byc:-) Oj Mama to fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star przez ściąganie bajek mogłaś sobie zawirusować kompa :( Ja dwa razy tak załatwiłam sprzęt :O Nie szalej z tymi ćwiczeniami jak tak źlę czujesz. Głową boli Cię już chyba od tygodnia, tak nie powinno być :( U nas niestety też paskudna zimnica. Już było tak fajnie cieplutko i znowu brrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ostatnio popołudniami to tylko siedze przy lekcjach i ćwiczę, wszystko inne w wekendy, bo brak mi czasu ;) No, może przesadzam, ale codziennie z godzinkę już poświęcam na ćwiczenia. Już mi tego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebawem ten topik zmieni się w taki dla rzucających palenie. :P Gratuluję i ja! Bardzo się cieszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - dziękuję - dobrze dzień minął, zawsze poniedziałek jest taki na leniwca, ale poszło. Jutro już mamy wtorek i do świąt coraz bliżej.Jestem jednak coś senna, chyba położę się wcześniej niż zwykle. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lost- oprócz wiosennego kryzysu nic mi nie dolega ;) Zmykam z netu :) miłego wieczoru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOst - dziekuję. No właśnie mi to samo dokucza co Akri. Wiosenne przesilenie. Też już będę uciekała z netu, miłego wieczoru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Już jestem po spacerku z pieskiem ... zimnoooooo ;) Ale jest nadzieja na słoneczko i ciepło ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - jak zwykle pierwsza na posterunku! U nas słoneczko nieśmiało zagląda do okien. Zapowiada się ładny, słoneczny dzeiń. Dobrze, że w końcu ta wiosna przyszła. Miłego i dobrego dnia dla Was kochani :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×