Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej Star :)wróciłaś czy z UK piszesz ? :) Opowiadaj szybciutko ;) U mnie zdecydowany zwrot akcji ;) Ale na pewno dużo więcej będę wiedziała po wekendzie, chociaż już teraz jest pięknie :) Lost - uwierz mi, że ja też już nie mogę się doczekać. Potem Ci jeszcze skrobnę na gg. Awe i oby tak było. Chociaż prognozy są mało optymistyczne. Ale może sie pomylą i pogoda, z dnia na dzień będzie się poprawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj nie pada i cieplej, chociaż pochmurno. Opole jakoś się trzyma to jest nadzieja, że i u nas nie będzie najgorzej. No Mamo - emocje idą w górę - nie dziwię się... Miłego dnia wszystkim!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam zdjęcia z południa, na prawdę masakra :( Akri przed Wami dopiero fala kulminacyjna ? Emocje są wielkie :)Tak na prawdę ten wekend będzie decydujący o wszystkim i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama wrocilam:-) Nawet obladowana zakupami, chociaz jeszcze nie wszystko sobie kupilam, zreszta i tak nie mialam juz miejsca w torbach;-) Z mezem mogloby byc lepiej, bylo tak sobie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie jest ten traffic center i butow nie kupilam:-) ale w primarku sie obladowalam torbami, raz w Liverpoolu a raz w Manchesterze:-) Najwiecej dla dziecka tam mozna kupic, dla nas new look tez fajny, chociaz u nas tez jest ten sklep ale chyba drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam kupe prania i prasowania, wlasnie jestem spozniona do pracy, bo pralka mi jeszcze pierze:-O Chociaz fajne klapki w new look sobie kupilam, to 1 buty przywiozlam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że jesteś juz z powrotem choć troszke zmartwiłaś mnie, tym, że z meżem tak sobie sprawy się układają. Miałam nadzieję, że takie realne spotkanie dobrze Wam zrobi i pogadacie sobie szczerze jak to jest między Wami . Pisz co widziałaś, co zwiedziłaś, może coś fajnego się przydarzyło ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak duzo to nie zwiedzalismy. Bylismy w aqua parku i zoo. Synkowi podobaly sie rekiny i nietoperze. Poza tym chodzilismy troche w Liverpoolu i Manchesterze. Ja za bardzo do zwiedzajacych to nie naleze:-) Nic ciekawego tez sie nie wydarzylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i realne spotkanie z mezem tez za bardzo miedzy nami dobrze nie wypadlo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr wróciła! Cieszę się bardzo. :) Brakowało Cię tutaj. :) 🌼 Mamiś, coraz bardziej zaciskam kciuki przed jutrem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PKP i PKS w polskim wydaniu to maskara :O Co innego na dworcach, co innego w necie. Co innego mówią u nas na dworcach i co innego w Wawce. Podróżując po Polsce trzeba byc przygotowanym na wszystko ;) Darek będzie 3,5 godziny później, nastresowaliśmy się oboje. Ważne,ze dotrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Po wieli przygodach Darek jest już w trasie i za 3,5 h godziny, pierwszy raz się zobaczymy. Aż rymuję ;) tresuję się bardzo mocno :) Ale to takie fajne emocje :) Star - coś postanowiliście w sprawie Waszego małżeństwa ? Szkoda,ze nie znalazałaś Trafford Center- w sumie tego nie da sie przeoczyć ;) Ale nie byłam w stanie napisać Ci ulicy, na której się ono znajduje ;) Ale supe, że i tak się obkupiłaś :) Lost - Darek przechodzi takie same męki w tej podróży jak Ty.Jeszcze tak do końca nie wiem ile będzie miał opóźnienia, ale mam nadzieję, że nie aż tak dużo jak Ty miałaś jadąc tutaj. Mołego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, czyżbyś zaspała? Strasznie późno się dziś wpisałaś. :P Trzymam kciuki. :) Daj znać, proszę, chociażby smskiem, bo nie będę tu mogła zajrzeć z pracy, a będę ciekawa jak wszystko się potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mamo -ja też czuję napięcie i czekam na wieści 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, wstałam o 4 tylko pisaliśmy smsy i nie zajrzałam na kafe - przynajmniej nie tak od razu ;) Awe, nawet nie wyobrażasz sobie jak mi z każdą minutą ciśnienie wzrasta ;) Ostatni raz takie emocje miałam rok temu, jak miał przyjechać wrocławianin.Teraz mam dwa razy tych wszystkich emocji więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -rozumiem Cię :) Też w takiej sytuacji byłabym w nerwach ;) Masz dziś wolne ? Daj potem jakiś znak , jakie wrażenia .Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam wolne :) Zaraz odwiozę małego do przedszkola, jeszcze muszę pojechać z Tatą do szpitala, starszy synek pójdzie do szkoły i już będzie TEN czas ;) No i kilka godzin dla nas, bez chłopców :) Postaram się dać znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam nie musisz odp
ten Darek to przypadkiem z Krakowa nie jest?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę na dworzec, maks emocji ale będzie dobrze :) Do ciekawskiej pomarańczy ;) Darek nie jest z Krakowa. Proszę mi tutaj nie podkopywać i tak nadszarpnietego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U Mamy emocje sięgają zenitu i wcale się nie dziwię, u nas oczekiwanie na kulminację fali powodziowej, już wczoraj panika w sklepach - woda w duzych butlach wykupiona, pogłoski o braku wody - każdy napełaniał wanny, więc ciśnienie spadło itp... Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie działać i jakoś nie będzie tragicznie, choć od rana woda bardzo się podnosi, a kulminacja przewidziana jest na noc z piątku na sobotę... Dobrego dnia wszystkim! Mamo Tobie najlepszego dnia z dotychczasowych w tym roku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri trzymam kciuki, żeby jednak te przewidywania okazały się mylne. Myślę, że wiecie już wszystko :) Jest fantastyczny i już wiemy, że odnaleźliśmy się gdzieś cudem, wsród tego gąszczu ludzi na portalu . Nie będzie nam ławo - ale na razie jest taka euforia, że nie zastanawiamy się nad problemami. Teraz jest czas dla nas, na cieszenie się sobą, poznawianie się, potem pewnie przyjdzie, (kiedyś tam) czas na decyzję. Teraz na razie jet wielka radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - cieszę się niezmiernie i bardzo podoba mi się nowy NICK :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!! Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie jest cudnie no i co najważniejsze chłopcy też dobrze przyjęli obecność Darka. Szczególnie mały... A jeśli chodzi o nas ... jest na prawdę super :) Pewnie więcej coś napiszę po wekendzie :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lost 👄 Mama maz cos zaczal gadac o rozwodzie ale powiedzialam zeby na razie wybil to sobie z glowy. Dzis dzwonil ale nie bylo mnie w domu, wiec tylko z synkiem gadal. Strasznie sie ciesze ze Ci sie udalo!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to świnie
No to powinnaś się chyba cieszyć Przecież w snach swoją przyszłość widzisz u boku innego faceta zakłamana hipokrytko Strach w oczy zajrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -dla Ciebie 🌻 Ps.Do pomaranczki powyżej - "ale o co chodzi ? " Uraz do kobiet , trudne dzieciństwo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×