Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

"E tam co Ty tam wiesz o Jego toku myslenia Zreszta bic Jego nie bede a w kulturalny sposob uswiadomie ze stracil najwspanialsza kobietke pod sloncem i ma czego zalowac " Więcej niż Ci się wydaje. :P🖐️ Ale Ty wolisz mi nie wierzyć i myśleć, że on mysli inaczej, żeby wykreować wizerunek złego faceta. :classic_cool:🖐️:P " eh...faceci to sa.... potrafia tylko jeszcze bardziej zdolowac Tropikana tuli tuli " Zawsze źle, zostan lepiej lesbijką i wojującą feministką :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz że o faceta chodzi? Taak... Jestem tak tępa, że nawet pracy od pół roku nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dobijają mnie wieczne pretensje rodziców, że się nie staram, nic nie robię, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiesz... jakby nie byl w zwiazkach to bym zgodzila sie z Toba ale byl juz w 2 i jakos zarezykowal i nie bylo jakis "ale " wiec mi nie wciskaj farmazonow chlopcze :P Zreszta co Ty Jego tak bronisz, co? Nawet jak by bylo tak jak pisales mi to chuj mnie to obchodzi , jak wiedzial ze bedzie sie bal to mogl nie zaczynac bo tym tylko mnie zranił wiec mam w dupie co On tam sobie wkrecil 😠 Oj nie fochaj sie przeto to byl zarcik Miluś :P A feministka nie zostane az tak mnie jeszcze nie pokręciło :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze dobijają mnie wieczne pretensje rodziców, że się nie staram, nic nie robię, itp." No cóż przytuliłbym Cię ale tak to moge wysłać tylko wirtualnego hug'a. :P🖐️ Nie wiem co Ci doradzić... Wygląda na to, że musisz to przetrzymac i tyle. Mexx w kazdym żarcie jest trochę prawdy, a Twoje stanowistko względem facetów znam. ;):P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tropikana jak widzisz nie Ty jedna , ja tak samo nie moge , i tez sie czasam zastanawiam czy przypadkiem za glupia nie jestem aby do roboty isc :O Moja matka tez sie czepia i juz sluchac nie moge , wczoraj siadla na mnie i nie mogac juz zniesc tego wszytskiego cisnelam talerzami o sciane i wygarnelam jej co o Niej mysle . Pobeczala sie az , szkoda mi jej sie zrobilo ale dobrze wie ze jestem na skarju zalamania nerwowego i lepiej zeby zostawila mnie w spokoju a nie czepiala sie . Nie martw sie wkoncu cos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się czasem tak zastanawiam, czy ja się nadaję do tego, by pracować. :/ W ogóle pracować. :/ Jestem zbyt głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tropikana , e tam pojechalam poprostu prawde napisalam . Nie rozumiem poprostu jednego skoro wiedzial ze w to nie wejdzie to po co zaczynal, chyba glupi nie jest i wiedzial ze mnie tym zrani ale no tak oczywiscie to On wkoncu dostal 2 razy po dupie i Jemu wszytsko wolno tak? :] Wiara , piszacczasem ze wszytscy faceci to swinie przesadzalam , poprostu zly humor mialam :P Tak ogolnie to mam uraz tylko do tych takich niby poszkodowanych przez kobiety , udaja biednych i poszkodoanych a tak naprawde sami sa nielepsi , taka prawda :) Tyle w temacie . Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, tam. Taki cyberek to do niczego. Nic więcej? A Mexx to masaże piersi chciałeś robić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pzw jest sens czytac twoj top ? tak szczerze , nie wiem czy jest wart dolaczenia go do ulubionych wiesz co za jedna " Raczej nie, zrobiła się z tego błękitna linia. :P🖐️ Nie wiem co za jedna. :classic_cool:🖐️ "Wiara , piszacczasem ze wszytscy faceci to swinie przesadzalam , poprostu zly humor mialam Tak ogolnie to mam uraz tylko do tych takich niby poszkodowanych przez kobiety , udaja biednych i poszkodoanych a tak naprawde sami sa nielepsi , taka prawda " To po co się za takich zabierasz? :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie wiem czy to moja wina czy tego ze rzeczywiscie nie ma pracy w moim zapchlonym miescie , praktiko nie ma od kilku miechow żadnych ogloszen a jak sa to jako akwizytor :O az tak zdesperowana nie jestem :O Pocieszam sie faktem ze zostalo mi jeszcze troche oszczednosci z Uk ale zaraz sie skoncza tj juz sa prawie na minusie a co dalej? nie chce ciagnac kasy od mamy :O Za ta kase chcialam kupic scigacza a tak chooj , wydalam na zycie :O zycie jest do dupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Eee, tam. Taki cyberek to do niczego. Nic więcej? A Mexx to masaże piersi chciałeś robić. " Eh jak się chce pocieszyć to chcą seksu, a jak chce się pocieszyć seksem to powiedzą, że tylko na jednym nam zależy. :P:classic_cool:🖐️ No nie wiem, Ty chyba nie chciałaś, bo skarżyłaś się, że lubie balony. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego, że tylko tacy do niej lgną? Ja mam to samo... To ma trochę związek z psychologią, to takie małe, błędne koło. Możesz tego nie zrozumieć. Ona po prostu ich przyciąga albo wybiera podświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie skarżyłam, sam napisałeś że lubisz balony. A skoro ja ich nie mam, to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja się nie skarżyłam, sam napisałeś że lubisz balony. A skoro ja ich nie mam, to bez sensu." jak się popieści i pougniata to urosną. :P:classic_cool:🖐️ No nie wiem, o ile pamiętam Mexx ma raczej inny typ. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Tropciu , tak jak juz pisalam taki cicho ciemny 1 raz mi sie w zyciu zdarzyl a najgorsze jest to ze jak zaden inny facet na mnie dzialal i nie wiem dlaczego , no kuzwa ...jestem beznadziejna :O A balonow to ja nie mam 😭 mam tylko B 😭 wiec sa tyci tyci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tropciu - przeprosimy przyjete :D Wiara - "inny typ" 😡 no wiesz Ty co... napisales to tak jakby moje cycuszki byly jakies takie... hmm... niedorobione czy cos w ten desen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara - "inny typ" no wiesz Ty co... napisales to tak jakby moje cycuszki byly jakies takie... hmm... niedorobione czy cos w ten desen " Pisałem o typie facetów jakich lubisz. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ...to zwracam honor Miluś 🌼 Nie wiem jaki juz typ wole , świr czy spokojny cudak ... jednak wole chyba spokojnego choc sama nie mam pojecia ... chce Łukasza i tyle ... hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×