Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agniecha 35 Stalowa Wola

Kto ma gorzej w znalezieniu partnera 35 facet czy 35 letnia kobieta?

Polecane posty

Gość gość
dziś Mimo, że mam 36 lat mam dość młody umysł. Uwielbiam gry komputerowe, muzykę popularną, sam gram na gitarze elektrycznej, z kolegami założyliśmy amatorski zespół rockowy. Także nie jestem takim typowym dziadziejącym tatuśkiem przed czterdziestką. Jest masa rzeczy i tematów o których rozmawiam z ludźmi sporo młodszymi od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem mężczyzną, mam 36 lat. Rok temu spotykałem się z 24 latką. Teraz w sobotę idę na drugą randkę z 21 latką. Więc odpowiedz sobie sama autorko. Dużo młodych kobiet lubi starszych facetów, dojrzalszych i pewniejszych siebie, a jak taki facet ma własne auto i mieszkanie i w miarę niebrzydką twarz, to branie ma spore. X Z tego co piszesz to ci te zwiazki nie wychodza, bo sie przeciez z tamta rozstales, z ta jeszcze nie jestes. Pozdrawiam 38 latka w zwiazku z 27 latkiem (plany slubne w toku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Poza tym pisałem ci, że gdyby jakaś +30 do mnie zagadała i mi się spodobała to bym nie odmówił. Problem w tym, że kobiety +30 są na ogół zajęte, dlatego ja podrywam młodsze, bo znacznie większa szansa znaleźć singielkę. Nie będę szukał igły w stogu siana. Czyli wolnej w tym przedziale wiekowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Poprzedni związek nie wyszedł z mojej winy. Za mało czasu jej poświęcałem, a za dużo znajomym i kumplom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbare
Kobiety mają gorzej... Niestety ilość fajnych, wolnych facetów po 30 jest znikoma. W Polsce faceci po 30 wyglądają bardzo staro, często łysieją, są też zaniedbani, mają duże brzuchy. Mało też zarabiają, więc nawet jakby chcieli, to nie ubiorą się fajnie. Facet 35-40 ma już swoje przyzwyczajenia i jego nie zmienisz, często są na bakier z higieną i sprzątaniem. Dlatego uważam, że kobiecie po 30 ciężej fajnego faceta poznać, ale jak już się trafi, to łatwiej jej jest zbudować związek, bo kobiety są zadbane, tolerancyjne i empatyczne, dbają o faceta i relacje. Facetom zaś łatwiej kogoś znaleźć, bo fajnych kobiet po 30 jest dużo, ale ciężej im zbudować stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Łysienie u facetów to taki duży problem? Ciekawe bo znam trzech łysych i każdy ma naprawdę fajna du'pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.43 - Może po prostu jesteś niedojrzały emocjonalnie i dlatego starszych postrzegasz jako "zdziadziałych" . Myślę jednak, że te młodsze dziewczyny, jeśli szukają starszego faceta, to podświadomie właśnie dojrzałego emocjonalnie, bo jakby chciały "goowniarza" to by sobie wzięły rówieśnika. Z jakiegoś powodu jak wcześniej ktoś napisał te Twoje związki z młodszymi długotrwałe nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak byłem młodszy to też nie były szczególnie trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze kobiety maja gorzej i to duzo duzo gorzej tu nie ma co dyskutowac faceci chca tylko mlode 20stki jak sami maja 20, 30, 40, 50 czy 60 i do tego atrakcyjne, kazdy brzydal chce tylko ktora dodatkowo spelnia mase cech ktore wymagaja w ogole dyskusja jest zbedna widac jak jest i nie ma co zaklamywac rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają gorzej w znalezieniu partnera, bo niestety większość panów po 40 jest niezadbanych, grubych, niechlujnych. A wiekszość kobiet po 40 to zadbane, zorganizowane kobiety, więc kobiety wolą młodszych lub być same niż z takimi dziadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czasy się zmieniają. Obecnie we Wrocławiu gdzie mieszkam widzę dużo zadbanych mężczyzn +40. Uprawiających jogging, chodzących na siłownie, ładnie się ubierających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki 35-40 letnich mężczyzn z 20-latkami to mit, hollywoodzka bajka. Ile znacie takich związków? Odrzućcie związki, w których mężczyzna jest bardzo przystojny i zadbany albo jest bogaty i wynik wyjdzie wam bliski okrągłego zera. Sama pamiętam jak miałam 19 lat i spodobałam się 27-latkowi. Byłam oburzona, bo dla mnie to była przepaść. To, że panom 35-40 lat marzą się 20-latki, to owszem, ale nam też marzą się przystojni, bogaci biznesmeni w garniturze. Chcieć, a móc to dwie inne sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ile znam takich związków? Cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam jak w Bułgarii, na plazy, wiele lat temu, podsuwali nas dwaj faceci, a to krem pożyczali a to zapalniczkę w końcu zaczęliśmy rozmawiać. Rozmowa sie kleiła było wesoło . Potem zapytali co robimy wieczorem a my oczy jak stówy bo dla nas byli zbyt starzy. Można pogadać na plazy , pośmiać sie ale cos więcej ? Ludzie ! My nawet potańczyć z nimi nie miałyśmy zamiaru. Jak twierdzili mieli po 30 lat a my 22. Pamietam jak pekalysmy ze śmiechu. Dzisiaj jestem mężatka, męża mam 2 lata starszego a nasz syn ma dzisiaj tyle lat ile my wtedy na tej plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej starzec sie w parach w tej samej grupie wiekowej, te same problemy, optyka życia, wspomnienia z młodości , ci sami idole w muzyce i znajomi w podobnym wieku. Kto myśli ze inna opcja sie sprawdza to myśli krótkoterminowo. Dla jednych ważne jest tu i teraz a dla innych całe życie. Znam rozwodników z dorosłymi dziećmi którzy poszli za młoda i teraz tez zostali ojcami dzieci w wieku swoich wnuków. Powiem krótko - maja p********e -:) i młoda kiedyś żona już nie taka fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki 35-40 letnich mężczyzn z 20-latkami to mit, hollywoodzka bajka. Ile znacie takich związków? bardzo duzo, co druga para jaka znam to tak wyglada moze ze wsi jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej na wsi takie związki, bo dziewczę z biedy chce wyjść. Ja znam jeden taki związek. Mężczyzna wpatrzony jak w obrazek, a kobieta, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestyty większość facetów jest nieatrakcyjnych fizycznie, niezaradnych i dlatego trudno się kobiecie z jakimś związać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ci się tylko zdaje. Po prostu większość kobiet jest zadbanych wyglądaj młodo, 30 latki wyglądają jak 20 paro latki, a niestety panowie to tragedia. 30 latkowie wyglądają jak 40 latkowie, nie mówiąc już o facetach po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Związki 35-40 letnich mężczyzn z 20-latkami to mit, hollywoodzka bajka. Ile znacie takich związków? bardzo duzo, co druga para jaka znam to tak wyglada moze ze wsi jestes x Ja znam dwa, z czego jeden sie rozpadl. Moj Tato i kolega o 17-20 lat starsi od partnerek. I 3 gdzie kobieta jest starsza o 11-20 lat, z czego 1 sie rozpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.28 ta jaaasne, takie kity to możesz sprzedawać tylko na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Widać, że z jakiegoś małego miasteczka jesteś. Ja podróżując zawodowo na przemian między Wrocławiem a Warszawą widuję codziennie masę zadbanych mężczyzn +40. Związków starszych mężczyzn z młodszymi kobietami też znam kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale ty musisz być tępy. Nie dziwne, że znasz takie związki bo dużo osób jest na swiecie i duzo jest związków. Co nie znaczy, że są to związki szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.28 - Wierzę Ci, wyobraźnia ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek3132
Nie wiem czy się kwalifikuję, ale mam lat 30, a moja narzeczona 20. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek3132 dziś to uważaj, żeby cię niedługo nie kopnęła. Jak zacznie studiować to znajdzie sobie młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Sama do mnie zagadała... także jestem jakoś spokojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nic nie znaczy. Ja też zagadałam pierwsza do faceta 4 lata starszego, a rok temu wymieniłam go na mojego 2 lata młodszego już męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No tak. Dowód nie do zbicia, że mnie zostawi ;) Nawet jak zostawi to znajdę sobie inną. W końcu nawet 40 latkowie podrywają dwudziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wymagań, facet zawsze będzie szukał młodszej, jeśli kobieta w wieku 35 lat szuka faceta w swoim wieku to marne szanse bo facet w tym wieku będzie szukał młodszej, takiej w okolicy 25 lat. Kobieta w tym wieku będzie miała duże szanse u facetów koło 50tki, wystarczy zmienić wymagania i znajdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×