Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

Co dziś jadłam: - jogurt 100kcal - banan 120kcal - bułka kajzerka 100kcal:/ - to tak, jak z tą kromką z pasztetem MałejCzarnej - kupiłam 15 bułek dla domowników, leżały obok mnie i pachniały na całe biuro!!! W końcu nie wytrzymałam, wyciągnęłam jedną i ugryzłam!:( Przebaczcie!!:( - 1 wasa z kozim serem 100kcal - kilka orzeszków ziemnych 70kcal - słodycz (nie napiszę, co).........250kcal.......no i wieczorem się złamałam:(:(:( Razem: 740kcal - na szczęście suma nie wyszła tragiczna. Mam pytanie, co sądzicie o jedzeniu słodyczy w ramach bilansu kalorycznego? Myślę, że jak czasem przemycę coś słodkiego, a suma będzie ok, to chyba nic strasznego, co? Oczywiście jestem za zdrowym jedzeniem, ale czasem tak ciężko sobie odmówić!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BabyDoll05, chyba nie warto cały czas sobie odmawiać bo potem ochota na słodycze wróci z podwojoną siłą... Dzisiejszy bilans: kromka chleba z pomidorem i sałatą 120kcal knoppers (znowu!) 132kcal naleśnik 250kcal sałatka 200kcal chipsy - ale bez żadnych sztucznych dodatków, jak zapewnia producent 400kcal brzoskwinia 50kcal lody 300kcal = 1452kcal Niezbyt dobrze... Do tego godzina ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 23 lata. Obecnie ważę jakieś 55 kg, ale jestem niska więc dla mnie to sporo. Próbuję schudnąć już od kwietnia ale bezskutecznie. Ciągle co trochę schudnę, to potem wraca wszystko z powrotem. W końcu może mi się uda jak będę z Wami pisać:) chodzę na siłownię ok. 5 razy w tygodniu, do tego ćwiczę w domu. I za jakieś 2 tygodnie kończę A6W - a żeby było widać efekty muszę pozbyć się tłuszczyku. Postaram się codziennie pisać tu swoje menu:D I mam nadzieję, że w końcu wszyscy tu schudniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GabrielX - przynajmniej cwiczyles!;) Marzena88 - cwiczysz 5 razy w tygodniu PLUS w domu???!! WOW!! Na pewno schudniesz!! Uda sie nam wszystkim!:) Kochani, musze sie pochwalic - przyszedl juz orbitrek:D Brat juz mi go skrecil, wiec niedlugo zabieram sie wreszcie za cwiczenia, bo jak widze, tylko ja sie tu chyba obijam:/ Na razie mam gosci, wiec jestem zajeta, zwiedzanie, kolacje, spacery, ale od wtorku zaczynam konkretnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siłowni to już mam wrażenie się uzależniłam. Zresztą dostałam od trenera cały plan treningowy więc z chęcią ćwiczę:) a ćwiczenia w domu to już przyzwyczajenie. więc jeśli chodzi o ruch to nie mam z tym problemu, gorzej jeśli chodzi o trzymanie diety. jak na razie: kawa i kanapka z pomidorem:) Baby Doll05 - orbitrek jest super! Ponoć spala się na nim najwięcej:) więc na pewno będziesz mieć super spadek wagowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BabyDoll, super, że masz Orbitreka!:) Moja waga dzisiaj pokazała mniej i bardzo mnie to cieszy.:D Ja też uważam, że nie ma co rezygnować z drobnych słodkości jeśli... to są drobne słodkości. Ja niestety jestem dobrym przykładem złego przykładu i nie potrafię zjeść troszkę słodkiego. U mnie od razu idzie całe opakowanie czegoś albo ogólnie to duże ilości. Po prostu taki jeden Knoppers to rozbudziłby we mnie tylko apetyt i ja to musiałabym zjeść kilka. Więc cóż mam robić? Cały tydzień nie jem wcale słodyczy a raz w tygodniu mam swój Dzień Łasucha i ostatnio w Dniu Łasucha zjadłam sama trzy mleczne czekolady.. No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka70 - gratuluje spadku wagi!:D Tak, moj banan byl duzy:) Ja znalazlam od 100-120kcal;) Oj, za mna "chodzi" slodkie!:( Najchetniej to zjadlabym cos czekoladowego... Tyle o tych Knopersach, ze zrobiliscie mi smaka;) Moze wlicze go sobie w dzisiejsze menu. Na razie byl precel, a na Lunch bedzie Kubus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka70 - apropos Twojego ostatniego Dnia Lasucha - ja moglabym jesc lody wiadrami! Tez nie moge jednej galki, jak kupuje to 5! (jak sa male;) ) A takie pollitrowe kubki mam na raz! Kiedys zjadlam nawet dwa pod rzad i sie przerazilam...... Ile to ma kalorii, juz nawet nie mowie!:/ Jak na razie nie jadlam lodow chyba ponad tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łasuchy z Was :p Ale i ja nie gorsza ..hah.. co ja potrafię zjeść i w jakich proporcjach to sobie nie wyobrażacie.. 150 cm a żołądek bez dna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna89 - też nie jestem wysoka:p mam 155cm:/ a żołądek to jak wór Św. Mikołaja - tzn. bez dna:p potrafię nieźle tam nawrzucać, począwszy od słodyczy, a przede wszystkim czekolada, wszystkie batony i lody. u mnie dziś: kanapka z pomidorem, 2 kawy, zupa kalafiorowa, 2 białka, jabłko i kolejna kanapka, nektarynka. ok. 600 kcal. Nie wiem co mnie tak dziś wzięło na chleb - normalnie to go raczej rzadko jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Marzena , my maleństwa chyba tak mamy, choć dziś trzymałam się dzielnie .. i .. 600 kcal tylko.. teraz jadę na wodzie:) na wieczór jeszcze Abs będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą! Na wstępie się przyznam, że dziś trochę poszalałam bo zjadłam dwa naleśniki z serem. Miały być tylko dla dzieci bo ja mam zupę jarzynową ale się nie mogłam oprzeć. Moje menu: - szklanka owocowej maślanki - 200 kcal - pół woreczka kaszy gryczanej - 90 kcal - szklanka kefiru naturalnego - 100 kcal - 2 naleśniki z serem - 500 kcal - jabłko - 70 kcal No i wyszło 960 kcal! Do tego aktywność fizyczna i to by było na tyle... Jutro już nie będzie żadnych naleśników tylko zupa jarzynowa i kropka! A jak tam u was z dietkowaniem? Ja też lubię lody. Ale przyznam, że jem tylko w czasie wielkich upałów i najczęściej takie na patyku. A najbardziej lubię Twistery. Takie sokowe. Albo Big Milki. Ale nie ma to jak Dwie Tabliczki Czekolady! Albo Trzy!:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym naleśniki zjadła!!! Mniam:p przede mną jeszcze dziś 1 seria A6W, dziś mój 32 dzień. zapomnialam dopisac ze oprocz zjedzonych 600 kcal byla jeszcze na minusie silownia, czyli minus ok. 450 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Marzena to szalejesz, tylko trzymaj się z dala od naleśników.. wiem po sobie, że są strasznie tuczące. Wyobraźcie sobie, że jako 15-16 latka potrafiłam zjeść NA RAZ 12-13 sztuk, dziś po 2 naleśnikach wymiękam.. ale obżarstwo swoje zrobiło .. i teraz trzeba cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: - precel 140kcal - Kubuś 150kcal - 3 malutkie kromki z chleba z oliwkami i białym serkiem 200kcal - Knopers 130kcal (tak właśnie sie z Wami gada o słodyczach;)) ) - jogurt z herbatnikami 220kcal - 2 kostki ciemnej czekolady 60kcal W sumie 900kcal. Oj, uzbierało się!:( Na szczęście znowu miałam długi spacer! Czy wiecie, że na spacerze spala się aż 180kcal?! Przez godzinę! Nigdy bym nie pomyślała, że zwykły spacer tak działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam mała, w sensie w podstawówce:), potrafiłam zjeść 2 bułki przed baletem i jeszcze jedną po! 3 bułki na kolacje!!! A chuda byłam, jak patyczek:) Teraz już nie ma tak łatwo....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, Marzena88 ;) Mój dzisiejszy bilans kromka chleba z wędliną 150kcal talerz zupy 200kcal knoppers 132kcal - Babydoll05, chyba też je lubisz :P brzoskwinia 50kcal mały jogurt 50kcal lody 200kcal pół bułki z odrobiną białego sera 200kcal szklanka soku jabłkowego 100kcal = 1082kcal. Do tego godzina ćwiczeń. Dzisiaj całkiem przyzwoicie bo mniej śmieciowego jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień walki :) .. Co by tu zjeść ..;p Najpierw ćwiczenia na uda i pośladki .. Miłego i udanego dnia życzę wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na śniadanie wypiłam tradycyjnie szklaneczkę maślanki co ułatwia wizytę w WC;) Na drugie śniadanie mam jeszcze pół woreczka kaszy i szklaneczkę kefiru. Na obiad planuję zupę meksykańską z 10 warzyw. Pyszności i w dodatku bomba witaminowa i jeszcze do tego niskokaloryczna.:) Tylko mam problem zawsze jak liczyć kalorie tej zupki bo ona jest taka gęsta ale są w niej tylko warzywa. Doradźcie mi ile to może być kalorii? Tam jest: cukinia, marchewka, papryka, pomidory, ziemniaki, kukurydza, cebula, czosnek, czerwona fasola i nie wiem co tam jeszcze... To ile to może być kalorii? Jeden talerz...??? Moja rodzinka sobie je taką zupkę z dodatkiem przysmażonej kiełbaski ale dla mnie jest odlana porcja wegetariańska. Dzisiaj również planuję dużo ćwiczyć. Wczoraj dzielnie spalałam te nieszczęsne naleśniki. Życzę wam miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wizytę w toalecie ułatwia kawa z mlekiem wypita na czczo:) Stokrotka70 - myślę, że jeden talerz to niedużo:) ja zawsze jak robię jakieś zupy lub takie potrawy jednogarnkowe to liczę ile kalorii ma cały garnek a potem liczę ile chochli jest w całym garnku. Więc potem wiem ile kcal ma porcja. Ale pomidory, cukinia, cebula to mają mało kcal:) najwyżej trochę więcej te ziemniaki, fasola i kukurydza. no ale nie wiem ile tego jest:) Ale myślę, że spokojnie możesz zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco'neel
Czesc dziewczyny :) Mogę dołączyć? Dziś mój 7 dzien na diecie 500-800 :) I jest 2 kg mniej :) Waże na dzień dzisiejszy 65.8, chcialabym zrzucic jeszcze 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzielnie dietkuję.:) Mam nadzieję, że mnie nic nie "strzeli" i nie zawalę dnia jakimś słodkim. Wieczorem napiszę bilans całego dnia. Faktycznie ta zupa jest raczej mało kaloryczna bo tej fasoli i kukurydzy to jest niewiele ale nie mam pojęcia jak to wypada kalorycznie bo mi się powiem szczerze nie chciało zliczać tych wszystkich kalorii i potem obliczać chochelki w garnku. Eeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zjadłam: - szklanka maślanki owocowej - 200 kcal - zupa meksykańska - ?? a dam... 300 kcal - Pół woreczka kaszy ( mniejsze pół:p) - 80 kcal - mała szklaneczka kefiru naturalnego - 90 kcal - jabłko - 70 kcal Razem: 740 czyli jest nieźle.:) Plus jeszcze jakieś ćwiczenia ruchowe i to by było na tyle....:) Jutro mam Dzień Łasucha i mam straszną ochotę na wafelki w czekoladzie już od paru dni... także wybór nie będzie problemem. Ile kalorii ma Prince Polo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: pół bułki z białym serem 200kcal jabłko 50kcal sałatka 200kcal lody 200kcal trochę frytek 400kcal szklanka soku jabłkowego 100kcal = 1150. Do tego godzina ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×