Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

oj cos pomylilam swoj nick:p tylko ze wlasnie jak bede jesc wiecej to boje sie ze nie bede chudla...choc z drugiej strony udalo mi sie ostanio zjesc 500 kcal (dla mnie to duzo bo zwykle probuje schudnac na glodowkach) przez 3 dni i spadlo mi tyle samo co na glodowce. choc wiem ze 3 dni to za malo zeby móc cos porownywac i ze to tylko woda. wiec czasami sie zastanaiwam czy probowac robic glodowki czy jednak zaczac jesc. ale te mysli to tylko chwilowe sa bo i tak wracam do glodowek. i to jest wlasnie bez sensu bo niby nie bardzo wierze ze uda mi sie dluzej pociagnac glodowke a i tak ja robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza - najgorsze dla mnie jest to, ze juz sie nie raz odchudzalam i wtedy byly efekty, wiec sama siebie nie ruzimie, czemu teraz nie daje rady:( I doskonale Cie rozumie, tez bym chciala cos zmienic, ale nie chce jesc wiecej, bo sie boje, ze przytyje:( Z cwiczeniami wytrzymuje gora dwa dni, porazka:( Dieta slim fast - to prawda, ruch pomaga, byl czas, ze biegalam co drugi dzien, ale jednoczesnie jadlam bardzo malo i wtedy wazylam 49kg... Juz myslalam o tym rowerze, ale: jak Ty to robisz?? Ja do pracy chodze w zakietach i spodniczkach olowkowych, nie wyobrazam sobie siebie tekiej na rowerze:( Poza tym, jak pomyslalam, ze wioze torebke i ktos mi ja wyrywa i ucieka, to odechcialo mi sie roweru:( (niestety tutaj takie akcje sa na porzadku dziennym:( ) Postraram sie cwiczyc kilka razy w tygodniu, wiem, obiecuje to sobie ciagle i ciagle nie wychodzi. Spie malo i po pracy jestem juz tak zmeczona, ze do cwiczen sie zmuszam... No ale moze wlasnie powinnam sie zmusic - raz a dobrze! Chcialabym powiedziec: zaczynam dzis! ale w moim wypadku to juz smieszne:( Postaram sie w kazdym badz razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta slim fastt
W uk kobiety w spodnicy I adidasach to Norma :) w plecaku maja buty na zmiane Mezczyzni w garniturach a na nogach adidaski :) obuwie w plecaku :) W londynie mnostwo takich osob-cenia sobie wygode gdy spies za sie na pociag,metro Ja nie ubieram do pracy spodnicy gdyz mam uniform w pracy :) Zaluje ze nie moge zakladac obcasow ale jak corka ma wolne w Szkole to jezdze autobusem biore torebke zamiast plecaka I zakladam Jakies koturny kolczyki wiszace ,modeluje wlosy zeby poczuc sie kobieco Tutaj ludzie maja doslownie wyjebane ;) co ty tam na siebie zalozysz :) Moze dla ciebie rozwiazaniem sa spodnie I niskie eleganckie buty a do tego malutki ladny plecaczek skokowy-Zalezy jak bys sie czula tylko jest cieplo teraz I bys sie pocila :( Trzymaj sie cwiczen! Ja znowu zmienilam stopke :) za 6 Dni wczasy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to BabyDoll - ja tez moge powiedziec ze zaczynam z Tobą:) wczoraj zjadlam troche wiecej ale (co mnie dziwi) chyba nic mi nie przybylo a nawet moze spadlo. mialam jakies 1500 kcal, moze troche mniej do godz 17 jedzone regularnie dzisiaj robie dzien truskawkowo-malinowy:) a od jutra postaram sie juz jesc wiecej bialka i ćw i ograniczyc wegle. bo dzis nie bardzo mam czas na ćwiczenia:) ja tez juz kiedys schudlam i wyszlam z kompulsow. i naprawde sie super czulam, biegalam codziennie, chodzilam regularnie na silownie i mialam naprawde sporo miesni a tluszczu prawie w ogole. i nagle nie wiem co sie stalo kompulsy wrocily i od tego czasu nie moge sie pozbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta slim fast - w Brukseli ludzie chodza beznadziejnie ubrani, ale ja do pracy musze sie ubierac odpowiednio;) Poza tym zle bym sie czula na elegancko i w spodnicy. Niestety rower jednak odpada, przede wszystkim dlatego, ze tu ciagle leje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza - wlasnie, musimy pamietac, ze juz kiedys sie nam udalo! Teraz tez sie uda!:) Dziewczyny - kupcie sobie DVD z cwiczeniami z najnowszym Shapem! Przywiozla mi siositra i wczoraj cwiczylysmy i normalnie masakra!!:) Zmeczylam sie 10 razy bardziej niz na orbitreku!:):) Ledwo dalam rade, ale ciesze sie, ze zaczelam:) To mega intensywny trening i podobno spala 600kcal w 40min;) Juz nie wspomne, jak ta Chodakowska extra wyglada! Az hce sie cwiczyc i byc, jak ona!;)) Ma pieknie wyrzezbine nogi, generalnie cale cialo, zero tluszczu... Tak, wiem, ona cwiczy codziennie i jeszcze jej za to placa... Ale warto cwiczyc, zeby choc troche zblizyc sie do idealu;) Wczoraj zjadlam jakies 800kcal i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam poprzedni numer shapea ale przyznam ze nie ćwiczylam z niego:/ choc domyslam sie ze efekty po tych ćw są:) ostatnio cwiczylam z Mel B i tez mnie wszystko bolalo:p przymierzam sie do treningu insanity od pon bo na razie wyjezdzam na weekend. podobno tez jest meczacy. kiedys go juz zaczynalam i faktycznie bylam cala mokra:) ale i tak pewnie shape kupie:) jak bym skonczyla ten caly insanity to przerzuce sie na chodakowska:) o ile w ogole wytrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotowłosa *.*
Witam ! Od poniedziałku zaczynam swoją dietę. Teraz nie mam niestety możliwości, bo jadę na weekend na wieś. Mam zamiar jeść 2-3 posiłki dziennie. Ostatni do godziny 18. Dodatkowo codziennie będę kręcić hula hop. Ile schudne ? Mam zamiar jeść maksymalnie 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, wczoraj zjadłam około 900kcal, dziś też około 900, do tego znowu ćwiczyłam z Chodakowską;) Też ledwo dałam radę, ale to dopiero drugi raz:) Mam nadzieję, że dojdę do momentu, że zrobię wszystkie ćwiczenia na lajcie;) Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zlotowłosa - trudno powiedzieć, ile schudniesz, wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Średnio chudnie się pól do kilograma tygodniowo. Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dzisiaj zjadłam dużo, ale dużo też ćwiczyłam, wczoraj orbitrek, a dziś z dvd i oczywiście brzuszki. Mam nadzieję, że coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sb jakies 350 kcal, wczoraj 400 kcal, dzis ok 800. ale nic nie cwicze. nie mam czasu...bo okazalo sie ze jest szansa ze obrone bede miec w przyszlym tygodniu, wiec mam mnostwo rzeczy do ogarniecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zmierzyłam, niestety moje wymiary od ostatniego mierzenia stoją w miejscu:( W porównaniu ze stopką, tylko w udach i w pasie mam 4mm mniej, w biodrach ciągle 91cm!! Nienawidzę tych bioder!!! Nie wiem,c o ze mną jest nie tak, po tygodniu ćwiczeń i normalnego jedzenia, nic nie schudłam:(:(:(Ćwiczyłam 4 razy w tygodniu, jadłam wprawdzie normalnie, tzn. nie mogę powiedzieć, że była to restrykcyjna dieta, ale nie objadałam się. Jadłam jakieś 1200-1500kcal. A wymiary nawet nie drgnęły:(:( Od poniedziałku muszę zredukować kalorie i może ćwiczyć więcej? Chociaż nie mogę obiecać, że codziennie. Póki mam gości w domu nie jestem w stanie jeść mniej, ale od poniedziałku się postaram. Jestem załamana, bo na prawdę ćwiczyłam dużo i myślałam, ze będzie widać jakiekolwiek efekty!!:( Do tego piłam dużo wody, soli praktycznie nie używam, nie wiem, co jest teraz ze mną nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jogurt sojowy 100kcal - kawalek zwibaka 200kcal - 4 wasy z camembertem i pomidorkiem 270kcal - bananowe mleko sojowe szklanka 150kcal - jogurt brzoskwiniowy 100ckal Suma: 830kcal Ćwiczenia 45min z Chodakowską:) Tak było dziś. Zacznę znowu zapisywać, bo chcę się pilnować. Jest tu ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) nie pisze bo u mnie raz jest dobrze raz zle. i glupio mi sie co chwile przyznawac ze znowu nie wyszlo:p ogolnie to raczej tyje zamiast chudnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatni tydzien to totalna klapa:(:( Mialam okres i ciagle chcialo mi sie slodyczy, czego niestety nie potrafilam sobie odmowic. Nie ma sie co dziwic, ze pewnie jeszcze przytylam:( Dzis ubralam spodnie, ktorych dawno na sobie nie mialam i ledwo sie zapielam!:(:( Porazka!:( Od dzis zero slodyczy i pilnuje sie z dieta. Teraz albo nigdy, bo robie sie zalosna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wyszło około 900kcal. Postaram się, żeby jutro było jeszcze lepiej. Zmierzyłam się i załamka:( 91,5-51-65!!! Jestem gruba, jak prosię!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby doll nie wiem co ci napisac !! Chyba rozregulowalas organizm Daj mu czas !! Cwicz I Jedz ok 1.500 kcal min I czekal Az sie ustabilizuje ! Nie Jedz ponizej 1000 kcal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja przez ostatnie dni opychałam się niemiłosiernie bułkami i słodyczami. No i jest 2 kg więcej na wadze:( Kupiłam sobie wspomagacz Asystor Slim i łykam od wczoraj ale jest ciężko bo jeść się chce...:( Ale daję radę. Jestem twardziel. O. Mój nowy cel to 59,9 kg. Dzisiaj ważyłam 64. Czyli 5 kilo MUSZE schudnąć!!! MIłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zjadlam baaardzo malo (jakies 200 kcal). dzisiaj ok 1000 kcal. ale nie wiem co sie ze mna dzisiaj dzialo. obudzilam sie strasznie glodna o 5 rano. zjadlam wiec serek wiejski i minute pozniej go zwróciłam (nie wiem czemu tak mam ze jak jestem strasznie glodna to aż mi niedobrze). a potem caly dzien mnie brzuch bolal bo wzielam tabletki przeczyszcz bo mam okropne zaparcia. w dodatku bylo mi slabo i bylam cala pokryta zimnym potem i mialam wrazenie ze zemdleje. juz nigdy nie wezme zadnych tego typu srodkow!!! i postaram sie juz nie jesc tak malo, tylko wiecej niz 200 kcal p.s. fajnie że sie odzywacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, że jesteście, Dziewczyny!!:) Dieta slim fast - rany, jesteś chudziutka!! Tyle już schudłaś! Zazdroszczę Ci! Uwierz mi, nie mogę jeść więcej, bo właśnie ostatnio jadłam więcej, a nawet ćwiczyłam jakieś 3 razy w tygodniu, ale intensywnie i proszę, przybyło! Teraz zmieniam taktykę, jem mniej i ćwiczę. Wymaga to dużo samozaparcia, z którym u mnie ostatnio krucho, ale właśnie ostatnio tak schudłam. Stokrotka - cieszę się, że się odezwałaś!:) Nie odmawiałaś sobie, ale jak chcesz znów schudnąć, to fajnie, że możemy starać się razem:) Pomarancza - strasznie niepokojące jest zachowanie Twojego organizmu:( Wiem, że rozregulowałaś wszystko, co się dało, ale postaraj się jeść więcej i bardziej regularnie! Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam około 1000kcal: jogurt sojowy, 4 zdrowe herbatniki, trochę nerkowców, 4 suchary z serem i pomidorkiem, nektarynka i jogurt i herbatnik. Na szczęście też ćwiczyłam: 45min z dvd. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie co raz lepiej! Drobnymi kroczkami do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chyba się przyłącze, bo postanowiłam sobie ze schudne 5 kg. Dietę zaczynam jutro. I zamierzam pociągnąć ją do końca sierpnia, może września i stopniowo bede zwiększala kalorie. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×