Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

schudlam tylko ze z powrotem przytylam. to samo z wymiarami. ale nie chce mi sie zmieniac stopki. mam juz dosc odchudzania i wszystkiego z tym zwiazanego. nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ostatnio czuje sie dokladnie tak samo:( Z drugiej strony dobija mnie to, ze jestem gruba... Skoro wiem, ze kiedys bylam chudsza, czemu teraz mi sie nie udaje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę ćwiczyć i jednocześnie jeść mało, inaczej nie chudnę:/ Dziś zjadłam: - jogurt waniliowy Activia 100kcal - banan 100kcal - 2 kromki pumpernikla z camembertem i pomidorkami 330kcal - trochę Rollsów 170kcal W sumie 700kcal.Ćwiczyłam też na orbitreku - 45min i zrobiłam standardowy zestaw brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za malo jesz
nigdy nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny, jestescie jeszcze? Dietkujecie? Ja stara sie ograniczac slodycze i troche cwicze, roznie wychodzi, ale moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszytsko ciesze sie, ze sie odezwalas:) Wiadomo, raz na wozie, raz pod wozem, ale nie wolno sie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkad przestalam tu pisac, idzie mi tylko gorzej:( Musze znowu zaczac sie regularnie tutaj "spowiadac", wiec napisze wieczorem, jak mi poszlo. Stokrotka - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zjadlam: dwa jogurty, kawalek bagietki z serem zoltym i pomidorkiem, duzy jogurt, ciastka zbozowe, niestety przez nie suma kalorii wzrosla i wyszlo ok 1000kcal. Za to pozniej spalilam czesc na orbitreku: 1 godzina. Dodatkowo zestaw brzuszkow, cwiczenia na uda i szybkie sprzatanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta slim fast - dzieki za wsparcie! I ze sie odezwalas:) Dlaczego nie zaktualizowalas wymiarow? Nie mierzylas sie dzisiaj? Mozesz mi powiedziec, ile razy dziennie jesz? Dzis znowu wyszlo ok 1000-1200kcal, ale za to w miare zdrowo i z ceiczeniami: godznia na orbitreku i brzuszki. Zjadlam: mleko z platkami, serek wiejski i pomidor z cebula, jogurt i 3 zdrowe herbatniki, wasa kukurydziana z zoltym serem, kilka pelnoziarnistych ciastek. Mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Staram sie jesc 5 razy dziennie w tyg mi sie udaje w pracy ale w weekendy Jem mniej :) Zjadam od 1000-1500kcl Waze sie I mierze w niedziele :) Ale juz wiem hehe bo sprawdzalam ze w biodrach mam 92.5 cm a w udzie 52.5 cm 11 lipca Lece na Wakacje I dzis kupilam spodenki w rozm 36:) leza idealnie a cellulit po stepperze prawie niewidoczny Mam do wylotu 3 tyg prawie wiec luz Jadlospis masz ok :) bedzie dobrze U mnie jest dopiero 23.24. Stopke zaktualizuje jutro jak sie zwaze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3x w tyg cwiczenia godzinne I bedzie ok !! Ja dziennie rower przez godzine bo dojezdzam do pracy I codziennie godzina steppera lub skakanki :) Dieta 1000-1200 czasem 1500 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moj problem to to, ze musze sie zmuszac do cwiczen. Ale przyznam, ze jak juz zaczne, to jest ok i po czuje satysfakcje, ze cwiczylam:) Niestety zyje "na siedzaco" i na codzien mam malo ruchu, a i tak jestem zmeczona. Kolejny problem to, zeby wytrwac! Jak mam dola, od razu pocieszam sie czyms slodkim:/ Dieta slim fast - gratuluje Ci, chudniesz regularnie i sukcesywnie, tylko pozazdroscic jak pieknie osiagasz cel!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki baby doll :) Ja mam dodatkowa motywacje bo Lece na Wakacje za 3 tyg Ja Jem 1200-1500 kcal ale dziennie rower I stepper lub skakanka Zamien slodycze na Owoce A jak twoje wymiary ? Spadlo ci cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie:) Dieta slim fast - cm juz nie pamietam dokladnie po ilu wrocily. ale robilam 6 dni glodowki, spadly wtedy 2.5 cm z ud, a potem przez jakis tydzien jadlam dosc sporo i wszystko wrocilo. i tak w kolko. np 3 dni glodowki albo jakies np 300 kcal i potem znowu jem. wczoraj i dzis juz lepiej:) jakies 600-700kcal:) dzisiaj mialam nawet gosci i udalo sie nie zjesc duzo:) a Wam widze ze idzie b. dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bdzie dobrze dziewczyny trzymam za was kciuki! zajrze do was za tydzien i chce widziec chocby 20 dkg mniej !!! jutro poniedzialek i zaczynacie nowa walke :) powodzenia pomaranczko i babydoll milego poniedzialku zycze wam juz dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza - mi wcale tak dobrze nie idzie:/ Wpadlam w panike, bo wyjezdzam w srode i chcialam wygladac jako tako i oczywiscie jestem zla na siebie, ze zawalilam caly miesiac, a moglam sie wczesniej porzadnie odchudzac!:( Dieta slim fast - zmierze sie we wtorek wlasnie dlatego, ze wyjezdzam w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cudownie"!:( Wymiary wciąż te same:( Właściwie to jakby ZNOWU przytyłam, bo 16.06 było 50,6-90,7-64, miałam nadzieję, że jest mniej, a tymczasem jest tyle, co było wcześniej!:( Dokładnie to samo, co w stopce:( Dobrze, że wyjeżdżam na chwilę, przynajmniej będę się więcej ruszać, postaram się też jeść mniej, a właściwie to nie jeść, więc może będzie lepiej po powrocie. Wracam we wtorek 3ego lipca i zdam Wam relację. Trzymajcie się, Dziewczyny! Przynajmniej niech Wam się uda!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Sorry, że się nie odzywałam ale już jestem. U mnie waga 62,3 kg więc trochę za duża ale byłam u rodziców i się opychałam pysznościami mojej mamy dlatego jestem drugi dzień na jajkach. Wstyd mi. Nawet nie wiedziałam, że można tyle przytyć w jeden dzień. Nie napszę ile bo mnie samą to przeraża... Pozdrawiam was chudzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta slim fast - na prawde zazdroscze Ci, ze chudniesz sukcesywnie!!! My ciagle na zmiane, albo stoimy w miejscu, a Tobie ciagle ubywa!! Powiedz mi, jak udalo Ci sie schudnac 3cm w udach i praktycznie 4 w biodrach w ciagu chyba 2 tygodni!!! (jak dobrze odczytuje stopke) Tez bym tak chciala!!:) Gratuluje Ci bardzo i trzymam kciuki za wyznaczony cel! Mowilas, ze jesz kilka razy dziennie, ale czy kiedy zaczynalas diete, to jadlas duzo wiecej?? Czy tez 1200-1500kcal to jest duzo mniej od tego, co jadlas wczesniej? Pytam, bo ja generalnie jem malo, na pewno mam spowolniona przemiane materii, wiec nie wiem, czy jesc jeszcze mniej (ciezko sie tak ograniczac:/ ), czy jesc wiecej? Ale znowu boje sie, ze przytyje:( Wrocilam z tego mojego krotkiego urlopu i od razu sie zmierzylam, ubylo po 3mm:) Wiem, ze to mala roznica, ale to bylo 5 dni i jadlam wcale nie malo! Za to ruszalam sie duzo, duzo wiecej. Niestety na codzien to niemozliwe, kiedy siedze caly dzien za biurkiem...:(:(:( Ach, jakbym chciala schudnac te 2-3kg!!!:( Sorry, Dziewczyny, ze sie rozpisalam, ale tak mnie wzielo na zale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poamarańcza88
Fajnie, że się odezwalaś:) ja nie potrafie wytrzymac na diecie dluzej niz 3 dni...od nd nawet sie trzymalam a dzis juz troche wiecej zjadlam. i w dodatku nie moge sie zdecydowac, czy jesc mniej i nie forsowac sie az tak bardzo z ćwiczeniami czy jesc wiecej i ćw dużo. tyle ze po 3 dniach juz ćwiczyc mi sie nie chce i szybko lapie zakwasy. a tak poza tym to stopke mam nieaktualna ale nie przyznam sie ile waze:p bo ostatnio caly czas żarłam i pobilam swoj rekord wagowy:/ jestem beznadziejna, wiem:) Kurcze. Czemu my BabyDoll nie potrafimy raz a dobrze schudnąć? Bo widze że Stokrotka i Dieta slim fast jakos sobie radza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babydoll ja jem ok 1500 kcal czasem wiecej ale cwicze dziennie!!!! godzina jazdy na rowerze (do pracy) godzina na stepperze juz mam mniejsze wymiary niz w niedziele :) wyrobcie sobie miesnie!!!!!!!!!!!!!! miesnie potrzebuja wiecej energii-czyli jesli masz miesnie to spalasz wicej nawt podczas snu!!! w spoczynku a na rozbudowe tych miesni zuzywasz tluszcz zmagazynowany w ciele wiec wszystko pasuje:) mam ujemny bilans kcl nawet jak zjem 2ooo to godzina stepperu w moim tempie spala 1000 kcal a rower? ruch w pracy ? mniej jesc ok 1200 kcal jesli se nie ruszasz w pracy ale godzina cwiczen 3 razy w tyg na poczatek efekty beda godowaniem nic nie wskuracie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×