Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

Ja dzis zawalilam na calej lini. poszly nalesniki, jakies 3 batony, 2 drozdzowki, zajac z czekolady - 190g!!!!!!, jajka czekoladowe i juz sama nie pamietam co. ale b. duzo tego bylo. ze mna jest coraz gorzej...nie wiem co ja zrobie za 2 tygodnie na wyjezdzie. przeciez nawet kostium kapielowy mam za ciasny! na razie chyba nie bede pisac przez jakis czas tutaj dopoki troche sie nie wezme w garsc. musze sobie troche w glowie poukladac.z jednej strony chcialabym zaczac dluzsza glodowke jutro ale z drugiej str nie wiem co zrobie ze swiątecznym obiadem przy gosciach...a tak czuje ze moze pociagnelabym przynajmniej tydzien...napisze moze za kilka dni co u mnie slychac a Wy Dziewczyny trzymajcie sie. oczywiscie bede Was czytac:) a ja wracam za kilka dni. i podziwiam Was że jakos dajecie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo ja też wczoraj popłynęłam. Były bułki z dżemem, 2duże paczki herbatników moczonych w mleku, garść cukierków, 4 jajeczka czekoladowe i serek truskawkowy (duży). Waga mi rano pokazała o 1,1kg więcej i wcale się nie dziwię. BabyDoll ty jedna się dzielnie trzymasz i przynajmniej ci waga nie idzie w górę. Gratulacje!! Wiem o jakich ciasteczkach piszesz. U nas są podobne Lu Go. Dziewczyny, chciałabym wam złożyć życzenia świąteczne: niech Wielkanoc będzie czasem spędzonym w ciepłej, rodzinnej atmosferze w wesołych nastrojach. Alleluja!!! P.S. Na święta zawieszam dietę. Dzisiaj mam ścisły post i niczego nie jem. Jutro rozpoczynam świętowanie a od wtorku znowu się będę odchudzała. Nie chcę sie stresować w święta i chcę jeść do syta tak jak inni. Mam tylko nadzieję, że zachowam jakiś umiar przy jedzeniu ciast. Podobno sernik nie tuczy bo to samo białko... Chciałabymw to wierzyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam życzę Wesołych Świąt:) żebyście odpoczęły od dnia codziennego i spędziły je w gronie rodziny. a po Świętach wróciły do diety ze zdwojoną siłą:) ja też mam dziś całkowity post. może jutro też. a co będę jeść w Święta jeszcze nie wiem. chcialabym w nd zmiescic sie w 500 kcal a w pon nic nie zjesc. ale marzenia marzeniami a realia są inne:p zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzieki za zyczenia! Wam rowniez WESOLYCH SWIAT, SMACZNEGO JAJKA I INNYCH PYCHSZNOSCI;) ZYCZE WAM SAMYCH MILYCH CHWIL I UDANEGO ODPOCZYNKU!:) U mnie tez post, ale nie glodowka. Jeszcze nic nie jadlam, ale zaplanowalam ryz z brokulami, woreczek podziele na dwie porcje. Mam nadzieje, ze sie uda:) Tez zawieszam diete na Swieta, bo jak inaczej?:) Postaram sie jednak nie przesadzac. Trzymajcie sie, Dziewczyny i zagladnijcie tu pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziewczyny za życzenia świąteczne. Ja dzisiaj piekłam szarlotkę i sernik a zawsze uwielbiam podjeść surowego ciasta ale dzisiaj nawet nie liznęlam. Trzymam się na samej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj podliczyłam ile przytyłam przez święta i wyszła mi masakryczna cyfra. To wszystko zasługa pożerania ciast. Dzisiaj się już wzięłam za siebie. Głodówka a od jutra staruję ze wspomagaczem i chromem. Tym razem się znowu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lilka! Chętnie cię przygarniemy;) Napisz coś o sobie. O swoim odchudzaniu. O tym ile masz wzrostu i ile ważysz a ile chcesz ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa! Przecież masz wszystko napisane w swojej stopce. Dziewczyny, meldujcie się po świętach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny! U mnie w Swieta bylo duzo, ale w sumie nie okropnie:) Wczoraj wyszlo srednio, dzis sie trzymam, ale od jutra zawieszam diete. Wyjezdzam na urlop na 2 tygodnie!:D:D Mam nadzieje, ze poczekacie na mnie, bo ja wroce, to znowu sie tu zglosze!!:) Mam nadzieje, ze nie przytyje na urlopie, a wrecz licze na to, ze moze cos schudne;) W koncu bede sie duzo ruszac i plywac!:D Niestety nie bede miec dostepu do internetu, wiec nie bede mogla tu zagladac, ale wiedzcie, ze bede z Wami myslami!!:) Powodzenia Wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny! U mnie w Swieta bylo duzo, ale w sumie nie okropnie:) Wczoraj wyszlo srednio, dzis sie trzymam, ale od jutra zawieszam diete. Wyjezdzam na urlop na 2 tygodnie!:D:D Mam nadzieje, ze poczekacie na mnie, bo ja wroce, to znowu sie tu zglosze!!:) Mam nadzieje, ze nie przytyje na urlopie, a wrecz licze na to, ze moze cos schudne;) W koncu bede sie duzo ruszac i plywac!:D Niestety nie bede miec dostepu do internetu, wiec nie bede mogla tu zagladac, ale wiedzcie, ze bede z Wami myslami!!:) Powodzenia Wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny! U mnie w Swieta bylo duzo, ale w sumie nie okropnie:) Wczoraj wyszlo srednio, dzis sie trzymam, ale od jutra zawieszam diete. Wyjezdzam na urlop na 2 tygodnie!:D:D Mam nadzieje, ze poczekacie na mnie, bo ja wroce, to znowu sie tu zglosze!!:) Mam nadzieje, ze nie przytyje na urlopie, a wrecz licze na to, ze moze cos schudne;) W koncu bede sie duzo ruszac i plywac!:D Niestety nie bede miec dostepu do internetu, wiec nie bede mogla tu zagladac, ale wiedzcie, ze bede z Wami myslami!!:) Powodzenia Wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero sniadanie teraz , 2 jajka na twardo i sok z marchwi jednodniowy - 2 jajka na twardo 156 kcal, sok 85 kcal szklanka - duzo ma ten sok kalori myslalam ze polowe mniej w sumie 241 kcal a reszta w planach pozniej napisze co zjadlam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BabyDoll, witaj Lilka, Pomarańcza gdzie się podziewasz? BabyDoll pewnie, że na ciebie poczekamy. Ja nie zamierzam rezygnować z odchudzania. Dziewczyny, zrobiłam sobie zdjęcia w bieliźnie i masakra!!! Przestraszyłam się nie na żarty swoją wagą i swoim wyglądem. Mam przyciasne spodnie i wielgaśną oponę nad paskiem. Żenada! I wstyyyd!! No ale co było to było. Po wczorajszej głodówce spadło 1,7kg. Dzisiaj zjadłam tak: 2 tekturki z szynką 2 tekturki z twarożkiem i pomidorem Planuję zjeść jeszcze kawałek szynki z jajkiem w galarecie i jakieś jabłka i powinno być około 800 kalorii. Chcę jak najszybciej pozbyć się kilogramów nabytych podczas świąt. Jak już zrzucę to wam napiszę ile tego było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zjadłam dzisiaj tak: - dwie tekturki z chudą szynką - 130 kcal - dwie tekturki z twarożkiem kanapkowym i pomidorem - 200 kcal - jajko z plastrem szynki w galarecie - 130 kcal - mleko - 200 kcal Razem: 660 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dzis na koncie 645 kcal i na dzisiaj koniec zaraz wypije herbatke owocowa i zielona :) jutro zjem wiecej bo dzis pozno zaczelam jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski! mialam nie pisac przez jakiś czas, ale chyba sie uzależniłam:p u mnie w Święta - totalna katastrofa. Nawet nie liczyłam kcal. Ale żarłam mnóstwo ciast, czekolady, wędlin i sałatek. Wczoraj zrobiłam głodówkę, dzisiaj prawie też, ale zjadłam przed chwilą trochę bigosu, kawałek jabłka i kilka winogron. Myślę, że ok. 300 kcal. Od wczoraj zapisałam się na vacu fit, roll shaper i vibro-coś tam:p i biorę therm line. zobaczymy co z tego wyjdzie, bo najgorzej wychodzi u mnie trzymanie diety BabyDoll - oczywiscie ze bedziemy czekac i obyśmy wszystkie do tego czasu troche schudly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, za mile slowa, Dziewczyny!! Mam nadzieje, ze za dwa tygodnie kazdej z nas bedzie troche mniej;))) Powodzenia!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny nocną porą! Pomarańczo, nie sądzę abyś sie opychała bardziej niż ja... Wkrótce przyznam się ile mi przybyło ale ciągle jestem na plusie więc jeszcze mi wstyd. A tobie ile przybyło przez święta? Ja się obudziłam o 2:00 i nie mogę zasnąć. Poserfuję trochę po sieci i może sen nadejdzie. Oj, jutro będę niewyspana!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jednak nie zasnęłam. Może tej nocy za to będę dobrze spała. Dietkowo jest na razie idealnie. Ruch też jest. Na I i II śniadanie zjadłam po dwie tekturki z twarożkiem kanapkowym i pomidorkiem i narazie tyle. O 15:00 planuję zjeść jajko z szynką i jarzynkami w galarecie a wieczorem jak mnie przyciśnie to jabłka i marchewki. Ma być idealnie:) do końca dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba wiecej niz ja nie dalo sie jesc:) np. w pierwszy dzien Świat przed snaidaniem zjadlam kawalek ciasta, troche salatki, wedlin. potem sniadanie ilościowo - nie aż takie duze ale tez nie male:) potem z 2 kawalki ciasta, obiad - raczej dietetyczny. no ale potem 300g czekolady, ok. 6 kawalkow ciasta, na kolacje to co na sniadanie tylko wiecej. w miedzyczasie jakies owoce... na wadze nie wiem ile przybylo bo sie nie waze bo dochodze do wniosku ze u mnie to wazy to co jest w jelitach (w ogole rzadko odwiedzam toalete) i to co jest w zoladku jak zjem za duzo. ale w udach przybylo mi jakies 2-3 cm!!! ale na razie nie zmieniam stopki. a Ty ile przytylas:) dzis z dieta u mnie srednio... ale zaraz zmykam na silownie i vacu fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było idealnie i na wadze o 1,8 kg mniej. Zostało mi jeszcze trochę do celu nr3. Dzisiaj też ma być idealnie a jutro na wadze 65kg. O. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po 18:00 i niczego dzisiaj nie jem. A moje dzisiejsze menu: - 4 tekturki z twarożkiem kanapkowym i pomidorem - 400 kcal - 4 jabłka (małe) - 140 kcal - 2 mandarynki - 60 kcal - mleko - 200 kcal Razem:800 kcal Jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było wczoraj idealnie i na wadze kolejny kilosek w dól. Osiągnęłam tym samym cel nr 3. Baaardzo się cieszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka , gratuluje :) bardzo sie ciesze :) u mnie dzis na razie kawa tylko znowu musze wyjsc z domu i nic nie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na I śniadanie zjadłam dwie tekturki z szynką i pomidorem - 130 kcal na drugie: dwie tekturki z twarożkiem kanapkowym i pomidorem - 200 kcal i uzbierało się dopiero 330 kcal. Na obiad planuję trochę gotowanego mięska a na kolację jabłka (albo na odwrót) Pozdrawiam was chudzinki! Pomarańcza, gdzie się podziewasz??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, Lilka - ciesze sie ze ładnie dietkujecie:) Stokrotka - gratuluje spadku wagi. i tylko 3 kg zostalo Ci do zrzucenia? zazdroszcze:) Lilka - postaraj sie jesc czesciej i nie robic zbyt dlugich przerw miedzy posilkami:) może zabieraj cos ze soba do jedzonka? :p a ja? hmm....wczoraj poplynelam. znowu. a dzis sie trzymam. miala byc glodowka, ale zjadlam 1 talerz zupy brokulowej. nie jestem o to zła, miala malo kcal i zjadlam ją ze smakiem. choc nic dzis nie cwiczylam, oprocz 200 brzuszkow i juz nie pocwicze bo zmykam na imprezke:) wiec musze sie jeszcze wyszykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) okey postaram sie cos zabierac ale jechalam do miasta , i tak wyszlo :) od jutra na 100 % dieta do jutra :jutro mam gosci ; ale jakos dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na wadze 64,6 kg. Zbliżam się do celu. Ale trochę się martwię bo jem naprawdę malutko a wczoraj nic nie straciłam na wadze a dzisiaj tylko 0,2 kg. Te poświąteczne złogi straciłam szybko a od 65 kg to już tak waga nie chce lecieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×