Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

teraz jestem 3 dzien na occie ,ale zapominam i w sumie to raz dziennie go pije , ale juz go wystawiam w widoczne miejsce zeby nie zapominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BabyDoll05 ale masz swietne wymiary :) gratuluje jeszcze kilo ci zostalo , a ile masz wzrostu? jesli mozna spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - dzięki, ale i tak ciągle nie jestem zadowolona:/ Mam za dużo w biodrach i w udach do reszty ciała! Dwa kilo mniej i już byłoby lepiej! Muszę się zmierzyć w sobotę, bo nie wiem, na ile stopka jest aktualna, ale teraz jeszcze boje się zmierzyć:/ Mam 168cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wyszło średnio, bo cały dzień byłam na mieście i nie miałam okazji zjeść czegoś mądrego:/ - jogurt naturalny, Corny, drożdżówka i bułka z serem i pomidorkiem. W sumie około 900kcal:/ Ćwiczeń brak, ale cały dzień byłam na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja mam zmieniona stopke, byalnm rano u sasiadki - krawcowej zeby mnie zmierzyła fachowo no i troche sie zmienilo ale nie wiele :) bo na jakms topiku mi pisali ze mam za chude uda do bioder , wiec postanowialm sie fachowo zmierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja zaczynam od poniedziałku :) I żeby nie było, że przed chwilą stanęłam na wagę i pod wpływem paniki tak powiedziałam:P To już podjęta 2 tygodnie temu decyzja :) Muszę jakieś 5-6kg schudnąć. Tzn chcę, bo źle się czuję poprostu. Po zimie utyłam 2kg, ale czuję się jakby mi przybyło przynajmniej 6:/ Moja MŻ nie jest tak rygorystyczna, wolę dłużej, ale bezpieczniej ;) Poprostu myślę nad tym co jem, nie liczę kalorii nigdy. Moja glówna zasada: odchodzę od stołu z lekkim uczuciem niedosytu po posiłku. Tylko lekkim, niezbyt dużym. Nie podjadam, ostatni posiłek przed 18, 5małych posiłków. i zamiast podjeżdżam autobusem 3 przystanki, to idę na piechotę ;) Zawsze ta metoda mi się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaj siebie - witam i trzymam kciuki!! Zawsze podziwiam osoby, które są w stanie nie jeść po 18.00!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zjadłam za dużo:/ , a dziś średnio: - bułka z serem i serkiem białym 250kcal - 4 kostki ciemnej czekolady 160kcal - sałatka jarzynowa bez majonezu 250kcal - duży jogurt 300kcal Suma 960.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) u mnie okey jestem 4 dzien na sb i jestem zadowolona , zwaze sie i zmierze we wtorek dam znac jakie wyniki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze. Ale Was tu dużo!!! nawet nie przeczytałam Waszych wszystkich wpisów. u mnie katastrofa. mialam zaczac od nowa diete ale cos nie moge sie zebrac w sobie. do tego jestem przed @ i wlasnie pochlonelam ciastka:/ moj cel coraz bardziej sie oddala!!!! nie motywuje mnie nawet kwietniowy wyjazd gdzie bede musiala ubrac kostium kapielowy!!!! a nie mam pojecia jak ja sie tam rozbiore! zastanawiam sie nad glodowka chociaz pewnie zostane tu zaraz przez Was skrytykowana:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza88, żadnych glodówek! :P Ja to przechodziła i na nic dobrego mi nie wyszło :( No niejedzenie po18 to masakra... Ale mając w perspektywie szczupłą figurę odrazu odechciewa mi się jeść ;) Dwa dni i zaczynam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza88, żadnych glodówek! :P Ja to przechodziła i na nic dobrego mi nie wyszło :( No niejedzenie po18 to masakra... Ale mając w perspektywie szczupłą figurę odrazu odechciewa mi się jeść ;) Dwa dni i zaczynam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! chcę z wami popisać czy można? ale tak mam zamiar w granicach 800 -1000 , w temacie jest 500-800 ale u mnie pewnie z 1000 kcal się uzbiera, dziś start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka208 - ja także jem w grancach 1000kcal, strasznie trudno jeść mniej:/ Ale 1000 to przecież też mało! Zależy, jak jadłaś do tej pory, tak teraz będziesz chudnąć. Pomarancz88 - głodówka jeden dzień może, ale na dłuższą metę pomaga na chwilę:/ Pózniej większe prawdopodobieństwo, że się człowiek rzuca na jedzenie:/ No chyba, że wytrzymasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze nawet 1000 to mało, ja do tej godziny zjadalm ok 700 kcal a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie masakra:(:( Dziś się zmierzyłam i wyniki w stopce. Zamiast schudnąć jeszcze przytyłam!!!!!!!:(:(:( Jem w granicach 1000kcal, nie mam siły, brak efektów strasznie demotywuje:(:( Wiem, powinnam więcej ćwiczyć i jeść jeszcze mniej, ale nie mam ostatnio siły, chociaż, jak na siebie patrzę, to płakać mi się chce, jak widzę swoje wielkie uda i biodra!!:(:( Na przekór mam ochotę na lody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BabyDoll05 ty jestes już szczuplutka,moze organizm sie broni przed dalszym schudnieciem a lody zjedz - odchudzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka208 - odchudzają, bo się marznie?? Muszę chyba sobie trochę odpuścić, nie mam teraz głowy do diety, ze względów osobistych:/ Będę się dalej starała jeść mało i na pewno będę tu dalej zapisywać swoje menu. A za prawdziwą dietę wezmę się porządnie, kiedy poczuję się na siłach, a moje życie będzie ustabilizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie z tymi lodami to powodzenia Ci życzę:)wpadaj i pisz jak ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobilam głodowke. zobaczymy co bedzie jutro. nie ukrywam ze chcialabym wytrzymac dluzej:) na razie dobrze sie czuje. BabyDoll - to pisz tutaj:) a 1000kcal to tez nieduzo:) u mnie w koncu tez dieta raz jest a raz jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W weekend zjadlam duzo za duzo:( Wczoraj okolo 1200kcal: jogurt, jogurt sojowy, 2 zdrowe pelnioziarniste herbatniki, sztangielka z serem zoltym i camembertem, Knopers, platki na sucho i znowu 3 herbatniki. Dzis rano zobaczylam sie w lustrze i sie przerazilam!!:( Mam ogromny brzuch!! I uda!!:(:(:( A jeszcze nie tak dawno czulam sie szczuplo!:( W stopce widac, ze mialam mniejsze wymiary! A teraz w pasie mam z 63 albo lepiej!:( Od dzis staram sie jesc mniej i lepiej! W czwratek wyjezdzam na weekend, ale od poniedzialku zaczynam diete na prawde konkretnie! Bede wszystko zapisywac! A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja przeszalmn na sb i jestem zadowolona :) pozdrawiam:)dzis mam 8 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 - to cieszę się, że Ci idzie dobrze:) Ja dziś zjadłam: - jeden zdrowy herbatnik 70kcal - 4 wasy z camembertem i ketchupem 300kcal - płatki na sucho 270kcal - kilka herbatników 200kcal Suma: 840kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest sens zebym tu pisala bo u mnie ostatnio totalna klapa!!!! nie moge sie pozbierac i ciagle tylko jem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza88 - ja to samo:( ale walcze! Moze nadejdzie w koncu taki dzien, ze sie zbiore w sobie i zaczne raz a dobrze! Wczoraj np. trzymalam sie do wieczora, po czym zjadlam pol paczki platkow............:( Wiem, ze to platki, a nie ciastka, ale przeciez to tez weglowodany i tez w sumie maja mnostwo kalorii:( Dzis postanowilam byc silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz licze, ile dzis zjadlam: - zdrowe ciastka sniadaniowe 350kcal - jogurt 100kcal - te same ciastka 150kcal - plaster sera wedzonego 100kcal - jogurt 100kcal W sumie 800, ale niestety glownie weglowodany. Jutro wyjezdzam, wiec do niedzieli nie wiem, czy bede miec czas sie meldowac. Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×