Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

magic_key prawiczek z wiara dawno wysyłał już zdjęcia kilku z forum i wszystkie uważały że jest przystojny - nigdy nie pisał że jest brzydki prawiczek z kropką chyba też - on pisze tylke żeby laski wyrywać... jak z dziewictwem cartoon publikuje zdjecia na forum od lat i od przecientego do przystojnego opinie były o ile pamiętam - a ten podobno kojarzy sięze śmiercią i dlatego nie ma dziewczyny 🖐️ czyli 2 przystojnych 1 średni - czyli ma powody do narzekania (samia napisałas normalny/zwykły/przeciętny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty wysyłaj pierwszy :P masz magic__key@vp.pl a właśnie tak podejrzewałam ;) ale gorzej jak oni samemu tak uwazają !! :/ Cartoon to przepraszam, masz cudną SUNIĘ ;) a ja się nie znam , na psiakach więc zapytałam, bo mój kolega miał podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Magic jaki masz kolor oczek ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB było coś takiego, nie marudź ;P Złoty nie mam oczek :P a tak serio to niebieskie, a czasem szare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie normalny = nie w moim typie, a nie że zwykły i przeciętny, każdy ma swój odrępny rodzaj urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Magic czuje ze nawet jesteś ładna dziewczyna 👄 dobranoc kochanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, to Ty tak przez sieć przeczuwasz? ;) a do mnie kochanie? :P hahaha , chyba jakaś pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię wszystkie psy, oprocz "bojowych" ;) choć ostatnio na kiociaki się "przerzuciła" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się , szczeniaki to mają jedno w głowie, chociaż mój nawet był kulturalny,ale trochę go było trzeba ogarnąć ;) ale teraz już staruszek jest i dżentelmen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, małe zawsze się rzucają na mojego. To chyba jakiś kompleks, tylko co im po tym skoro mój takiego mógłby rozdeptać. :P🖐️ Bojowych to kazdy normalny człowiek się boi. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"było coś takiego, nie marudź ;P \" jak marudź :O ja tylko stwierdzam że dostałaś zdjęcia od tych już dawno uznanych za przystojnych 💤 to jak myslisz czemu inni nie rozsyłają zdjęć? bo w przeciwieństie do tamtych wiedzą że są brzydcy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubicie szukać ludzi na nasza klasa ? Ja patrzę na osoby które znałem od maleńkości. A teraz tak wyrośli. " Szukać nie ale czasem fajnie zobaczyć jak się ułożyło ludziom z którymi kontakt się urwał. Tylko w sumie zdjęcia nic nie mówią, bo wiadomo, że każdy daje najlepsze jakie się da, żeby wyszło, że jest zajebisty. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubicie szukać ludzi na nasza klasa ?" nie bo wszyscy są ładniejsi i bardziej udani niż ja 🖐️ "Taki jeden chłopak chodzi z Amstafem bez smyczy " a straż miejska nie łapie? "ja też się boję, zwłaszcza tych małych , chyba pitbule ?" ja bym się bał rottweilerów... szczególnie jak ktoś je puszcza bez smyczy i o których wiadomo że są agresywne a do tego właściciel jest idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go właśnie, a od niego też chciałam zdjęcie!! :P a nie ja kiedyś lubiłam takiego jednego bojowego, ale to był wyjątek , któremu można było wszystko zrobić i nigdy nikogo nie ruszył ;) a ja nie lubię naszej klasy , bo ostatnio mi zbrzydła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na naszej klasie mam tylko jedno zdjęcie - profilowe, żeby wiadomo było, że ja to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Ja nie wiem co te hieny (staż miejsca) tak się przyczepia\" bo taką mają pracę a miasto zarabia na mandatach :P \"dzie pies ma się wybiegać ?\" pewnie jest jakieś pole wyznaczone jako oficjalny miejski wybieg :P a tak to smycz w dłon albo na rower :P \"ak widac nie przystojni tylko rozeslali zdjecia, bo ja przystojny na pewno nie jestem \" a czy jniejaka złośliwa samica nie uważa że jednak tak :O 🖐️ \"nikt nie jest idealny! i każdy ma inny typ!\" ale można mieć bardziej symetryczne lub mniej symetryczne rysy - bardziej są atrakcyjniejsze no ale nie powiesz, że np.; facet z 165 cm wzorstu jest atrakcyjny 95% kobiet uzna go za za niskiego do czegokolwiek i odbędzie się to podświadomie :P \"a sobie ciebie wyobrazam jako sympatycznego z wygladu chlopaka, ktory ma mila twarz \" kojarzę się z cierpieniem i śmiercią :P \"Ja na Nasza Klasa sprawdzam kto ma urodziny żeby złożyć życzenia\" kogo sprawdzasz? znajomych których od 10 lat nie spotykasz? bo chyba takich innych to słyszysz o urodzinach i możesz składać na żywo bez podglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kropka ja tez go sobie tak wyobrazam ;) ja nie składam życzeń ludziom, którzy nie są moimi przyjaciólmi, lub bliskimi znajomymi ;) a to mam w telefonie zapisane ;) z wiąrą to leć z nim na spacer!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB no widzisz , jakbym była niższa to wzrost by nie miał dla mnie znaczenia, niestety jestem jak wieża eiffla :P a na reszte to zwracam uwagę na oczy , brwi i usta, ogolnie nie lubię wymuskanych lalusiów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię męskie dłonie. To nawet ciężko jest opisać jakie ale na pewno nieco kościste i opalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przesady :P nie chce , żeby był zaborczy i w ogole :/ a wzrost.. hm jakby mnie pokochał niższy ode mnie i ja jego z wzajemnością, to nie widzę przeszkód, ale nie sądzę, żebym z moim wzrostem spodobała się niższemu ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic_key -> Ja swego czasu nie mogłam się opędzić od niskich facetów :O Wbrew pozorom to oni lubią typ modelki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×