Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalarepka z miodem

Ile Wam sie udało schudnac na turbo wn lub onz?...

Polecane posty

Gość Constanza
Hey dziewczyny! bardzo milo ze strony po 3 ze udostepnila nam te diete:))) jestem Ci bardzo wdzieczna! :) bo czailam sie na te diete ale jakos balam sie ze za ta cena moze stac jakies oszustwo... ale teraz, po przeczytaniu diety zamierzam zaczac;) planuje od jutra, jestem uziemiona kontuzją w domu, wiec moge jesc co 2 godziny a i mam duuuzo nauki przed sesja wiec wierze ze uda mi sie zajac mysli nauka a nie jedzeniem:D chce zaczac diete turbo od jutra... jesli uda mi sie dzisiaj ja rozplanowac to zaczne od jutra, a jesli nie, to w najblizszym czasie;) bede sie dzielic z Wami wynikami i odczuciami! i Wy tez piszcie jak Wam idzie, a bedzie nam wszystkim razniej;P :) gratulacje dla tych ktorym juz sie udalo!! :) pooozdrooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
witajcie dziewczyny, dzis jest mój trzeci dzień i rano stanelam na wage, o dziwo drgnęła jedna kreskę w dół. Już powoli nie chodze głodna, chociaz wczoraj miałam doła i chcialam ja rzucić w diabły, niby sie najadasz ale ile mozna zjeśc "trawy" i to bez żadnego sosu. Dzias lepiej, serek wiejski i orzechy na sniadanie całkiem niezłe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katier
a mozecie napisac jak skomponowalyscie sobie te pisilki jak jecie? bo ja jestem na podst. i zaplanowalam 1 posilek grejfrut 2 jablko 3 warzywa mieszanka mrozona 4 serek wiejski i pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
ale przecież w diecie turbo wn jest 6 nie 4 posiłki, wiec sprecyzuj jaka masz diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
fakt napislas ze jestes na podtsawowej, no to ja Cie niestety nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
a ja mam dzisiaj tak; 1- serek wiejski + orzechy włoskie 2- pomarańcza + pomidor 3- serek wiejski + plasterki sera żółtego 4- jajka + orzechy ziemne 5- piers z kurczaka + ogórek, cebula, pomidor 6- ogórek+ cebula+ pomidor no i dzis juz sie najadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
ja własnie zjadłam jajko i orzechy ziemne (bez soli i tłuszczu) i czuje sie naprawde syta, no bo ile mozna zjesc orzeszków??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPEC OD NÓG
DZIEWCZYNY! policzcie sobie kalorie. jedząc głownie owoce i warzywa wasz bilans wynosi ok 500-600 kcal, a to bardzo mało. za mało aby mozg mogl normalnie funkcjonowac, hamuje sie wydzielanie hormonow itd itp ja sama chcialam zastososwac turbo ale jak mi wyszlo ile to kcal to dzieki wielkie. a jak wroce do norlmalnego jedzienia 2000 kcal to od razu jojo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qasdeaa
jajko i orzechy ziemne -> bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qasdeaa
SPEC OD NÓG --> masz racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
no ale nie kazdy przeciez wróci do normalnego jedzenia. poza tym co to oznacza. Ja np. bede jest kasze. ryze ale juz bez sosow tylko z warzywami, nie bede jesc chleba, ktorego i taki - bialego- nie jadlam tylko razowy. Bede jesc wiecej owoców i warzyw. na pewno nie bede sie glodzic a widze ze mojemu organizmowi bardzo pasuje jedzenie co dwie godziny wiec na pewno normalne sniadanie i obiad (zawsze bez ziemnaków) no i pomiedzy jakies warzywo czy owoc. Mysle ze przejscie na tluste i niezdrowe na pewno spowoduje jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM TABELKI
jasne, a skok z 500 na chociażby 1200 albo nawet 1000 nie spowoduje jojo? moja znajoma przytyła w w czasie 3 dniowej przerwy równe 3 kg mimo że jadla normalnie. ktos moze to wyjasnic? wątpię. to po prosru reakcja organizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 3
W diecie nie ma nic o ograniczeniu kcal, to jest moda z tego forum. Ja w żaden dzień nie zeszłam poniżej 2000 kcal więc nie tylko przez ograniczenie kalorii ta dieta działa. A jak tak się przyglądam to mam wrażenie, że dziewczyny na tej diecie im mniej jedzą tym gorsze efekty mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONZ
po 3 >>> jestem 4 dzien na onz ale nie mam narazie dostepu do wagi, zwarze sie dopiero po zakonczeniu jedenj "serii". mam do Ciebie pytanie... czy jadlas tylko i wylacznie wypisane produkty?bo tak mysle ze skoro mozna serek wiejski to moze mozna tez twarozek z jogurtem naturalnym??to tez nabial... jajecznice smazylas na oleju czy moze na patelni do smazenia bez tluszczu?? i jeszcze jedno: czy do salatki warzywnej mozna dodac majonezu??dzis kupilam gotowa surowke i okazalo sie ze jest z majonezem, bylam w pracy i musialam juz taka zjesc bo nic innego nie mialam ale majonezu bylo bardzo niewiele... z gory dziekuje Ci za wszelkie odpowiedzi;*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiokrkrk
Po 3 --> a ty jestes na Turbo czy na ONZ? bo na turbo je sie prawie same owoce i warzywa, a na dodatek każą obciąć porcje o połowę. i jak tu zjesc 2000 kcal :? upycham jak moge a i tak za malo wychodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 3
na ogół jadłam twaróg półtłusty bo wolę niż wiejski. Jogurtu nie dodawałam bo to bardziej węgle niż białko. Jajecznicę na tłuszczu jadłam, albo jajka z majonezem (ale bez przesady z jego ilością). Używałam też oliwę z oliwek, olej lniany. Na ogół stosowałam zasadę że mniej tłuszczu do węglowodanów a więcej do białek. Kurczaka też zdarzało mi się zjeść ze skórą, albo nawet czasem wieprzowinę jak mi się chciało. Wydaje mi się że ta dieta lepiej działa jeśli się to niej doda rozsądną ilość zdrowych tłuszczy, Po za tym przypominam że w ramach węgli można jeść chleb owsiany (o wersji ONZ mówię) który znakomicie podbija kaloryczność :) Ja akurat najczęściej zamiast chleba jadłam płatki owsiane. Czasem wymieniałam płatki na brązowy ryż. I wtedy nie ma problemu żeby zjeść więcej kalorii i człowiek zagłodzony nie chodzi. Co do gotowych surówek, to majonez w nich to pikuś, ale w nich jest od groma cukru, a cukru powinno się unikać w tej diecie. asiokrkrk--> na ONZ byłam, turbo przerwałam tak w połowie. Za bardzo upierdliwa :) Ale też sobie dodawałam węgle na zasadzie jak wyżej opisałam :) Na samych owocach i warzywach to ja bym z głodu padła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubka mubkaa
a ile schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 3
Po 2 cyklach na ONZ i mniej więcej połowie turbo (pomiędzy ONZ miałam dzień przerwy, i między drugą ONZ i turbo 2 dni-pełne obżarstwo :() straciłam 8,4 kg. Teraz jestem na zwykłej MŻ bo czasem to ja bym zjadła normalny obiadek :) I tak się zastanawiam czy znowu nie zacząć, bo jeszcze trochę mi zostało do zgubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 3
Mam 180 cm wzrostu przed dietą ważyłam 88 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
witajcie, ja jestem na turbo no i policzyłam moje wczorajsze menu i wyszło mi 1400kcal. No szczerze mówiąc nie jest to prosta dieta, bo mnie od wtorku męczą bóle głowy a dzis to już mam mega migrene i ledwo siedze w pracy. Gdybym wczoraj nie zjadła orzeszków ziemnych to moja dieta miałaby jakies 1000kcal no a potem jakbym chciała przejśc do bardziej normalnego jedzenia to znow bym przytyła. No nie jest wesoło na tej diecie choć jak przeczytałam i porównałam z onz to tamta wydała mi sie bardzo monotematyczna a ta urozmaicona. No ale przy tym nosze cale siatki jedzenia do pracy. Najchętniej bym zjadła coś bardziej normalnego, jakąs kanpeczkę z chleba razowego z serem żółtym i pomidorkiem. Tesknie za tym...sorki za wywód pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
witajcie, ja niestety poległam. Po tym jak mało co nie zemdlałam w pracy przerywam diete turbo, ale nie oznacza to ze bede sie zarzerac. Bede jeśc mniej, bez kolacji, bede pic duzo wody, jesc mieszanki warzywne z ryzem, a nie z makaronem. Nie laczyc miesa z weglowodanami (to naprawde bardzo pomaga), no i generalnie mówiąc nadal czesto i mniej ale troche inaczej. Moze tez do tego dołączę błonnik, na pewno bardzo przydatny. Pozdrawiam i trzymam kciuki za te wszystkie, które daja radę ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qasdeaa
1400kcal to dużo jak na diete. ale dobrze ze przerwalaas skoro sie zle czulas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.a.t.i
hej, ja już jak wcześniej pisałam tez jestem na diecie turbo. dzisiaj trzeci dzień. widzę juz jakieś efekty. tłuszcz na brzuchu jakby zmalał, nie wiem ile ważę, nie chce wchodzić na wagę i ewentualnie się zniechęcać. mam o tyle gorzej, że chodzę do szkoły. czekam tylko na przerwę, by wszamać cokolwiek. w dodatku wszyscy jedzą kanapeczki, aż ślinka cieknie. dziś np miałam sałatkę jajeczną. nie przepadam za jajkami, ale dzisiaj tak mi smakowały mmm ;) majonez kupiłam sobie light. ciekawe czy jest jakaś różnica między light a normalnym. w smaku są niemal identyczne. przyznam Wam, dziewczyny, że zastanawiam się nad przerwaniem, ale nie dlatego, że wymiękam. od kiedy mam tą dietę boli mnie głowa i bardzo często robi mi się ciemno przed oczami lub słabo. Nie mogę wejść normalnie na schody. Na wychowaniu fizycznym padam na drugim kółku wokół boiska, gdzie cała moja klasa przebiega spokojnie trzy. myślicie że te bóle głowy i "ciemności" przed oczami wynikają z tej diety? a tak z innej beczki - majonez można dodać tylko do sałatek czy też innych warzyw? np mam na kolację rzodkiew, pomidor, sałatę. czy można do tego też dodać majonez? pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiokrkrk
nie jest dobrze, coraz więcej jest doniesien o omdleniach i mroczkach na diecie turbo. ona jest jakas toksyczna czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.a.t.i
ważyłam się dzisiaj rano. jestem na czwartym dniu, głód opanowany. mój organizm chyba już przywyknął do nowego jedzenia. przez 3 dni zrzuciłam 1,5 kg. jestem w totalnym szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulara
no słuchajcie, ja rzeczywiście przewrałam turbo wn ale przez trzy dniu urwałam 1 kilo - jak na moje nieiwelkie ilości do zrzucenia to niezle. Wczoraj i dzisiaj na odiad zjadłam rybke z warzywami. No i nie jadłam wczoraj juz kolacji bo mi sie nie chciało. Dzis jednak odczuwam jeszcze skutki tej diety, nadal boli mnie głowa a w zasadzie cmi. Niestety zadne leki na to nie pomagają. Jednak postanowiłam sobie, tak jak wczesniej pisałam, że nie bede podjadac wieczorem no i postaram sie wyeliminowac słodycze i niezdrowe zarcie. Musze jeszcze napisać, że kiedys przeczytałam o kobiecie, ktora byla w specjalnym ośrodku na diecie oczyszczającej - przez tydzien a przez pierwszych 3-4 bolała ja głowa. Lekarz powiedział, że todlatego, że organizm pozbywa sie toksyn. Moze cos w tym jest ale ból głowy a zupełny brak siły to co innego. Trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constanza
hey dziewczyny! jednak postanowilam zaczac najpierw od kopenhaskiej a potem przejsc na turbo.. co o tym myslicie? czy po kopenhaskiej jest szansa dalszego zrzucania kilogramow przechodzac wlasnie na diete turbo czy lepiej byloby innej sprobowac? choc wlasnie na te chcialabym przejsc bo wyglada kuszaco i ze strony menu i ze spadkow wagii :) pozdro i prosze o uwagii!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąblumia
hejka laski jestem na tej diecie od wczoraj po pierwszym dniu wydawało mi się że za dużo tych posiłków ale dzisiaj rano gdy stanęłam na wage z ciekawości to rewelacja 0,7kg mniej , stosowałam już kilka diet ale w żadnej nie wytrwałam bo ciągnęło mnie do słodyczy a tu narazie nic wystarczy mi to co jem i najważniejsze trzeba dużo pić Moja waga startowa 73,8 wzrost 166 cel 64 lub 60kg a może mniej ,to się okaże w trakcie mam nadzieje że wytrwam bardzo tego chce dla mojego dobrego samopoczucia. :) :) :) Narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski jestem na tej diecie od wczoraj po pierwszym dniu wydawało mi się że za dużo tych posiłków ale dzisiaj rano gdy stanęłam na wage z ciekawości to rewelacja 0,7kg mniej , stosowałam już kilka diet ale w żadnej nie wytrwałam bo ciągnęło mnie do słodyczy a tu narazie nic wystarczy mi to co jem i najważniejsze trzeba dużo pić Moja waga startowa 73,8 wzrost 166 cel 64 lub 60kg a może mniej ,to się okaże w trakcie mam nadzieje że wytrwam bardzo tego chce dla mojego dobrego samopoczucia. :) :) :) Narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×