Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalarepka z miodem

Ile Wam sie udało schudnac na turbo wn lub onz?...

Polecane posty

Gość Constanza
hey Bąblunia! jestes jeszcze?? ja wlasnie niby koncze kopenhaska,z tym ze od jakiegos tygodnia moj jadlospis tylko w niektorych aspektach ją przypomina;D chcialabym zaczac od niedzieli diete turbo i milo by bylo moc sie do kogos odezwac w tej sprawie:) opowiedz co nieco, jak sie czujesz po tych paru dniach na tej diecie i ile juz schudlas?? pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej constanza wczoraj zaczęłam drugom 10-tke turbo i jest ok. musze przyznać że w pierwszej było troche ciężko przyzwyczaić się do częstego jedzenia czyli co 2 godz i zdażyło się wogóle nie stosować do tego czasu i były małe grzeszki tzn. lody i ciacho ;) ale ubytek wagi 2 kg mniej dla mnie ta dieta narazie jest najlepsza. waga początkowa 73,8kg 168cm masakra :( :( :( teraz 71,8kg cel 60kg :) :) :) do 25 lipca bo mam wesele i chcem wyglądać szałowo nie wiem czy jest to możliwe ,ale zobaczymy będe dawać znać jak mi idzie. No i wogóle nie ćwiczyłam bo nie wolno. a jak kopenhaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constanza
ooo odpisałaś! :) cieszę się, już myślałam ze ten topik zdechł:D wiesz cooo, moja kopenhaska trwała w efekcie tylko parę dni a potem już nie dawałam rady więc schudłam 2 kg tylko... i waze teraz tyle ile Ty przed turbo tj 73.5kg tylko ze ja jestem troszkę wyzsza, mam 175cm. Wlasnie caly czas sie przymierzam do tej diety, ale mam teraz sesje i nie moge tego wszystkiego zgrac... i jeszcze te codzienne truskawki w domu ehhh :D ale moze mi sie uda hmm... sama nie wiem co tu zrobic :D ale Ty pisz pisz jak Ci idzie:) moze niedlugo do Ciebie dolacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1125
Jestem 3 dzień na diecie Turbo wczoraj poczytałam trochę to forum i jak doszłam do kalorii to się przeraziła no i zaczęłam liczyć 1 dnia miałam 1400 2 dnia 1250 ale dziś już jest ponad 2000 a kolejne dni to coraz mniej warzyw i owoców wiec myślę że nie jest źle. 1 i 2 dnia czułam się dziwnie gdyż mój organizm buntował się na brak ziemniaków, makaronów bądź ryżu do obiadu, żołądek mówił że jest pełny a głowa że jestem głodna to było zabawne uczucie :) Dziś na śniadanie miałam pomarańcze z pomidorem trochę się to kłóci z moimi poglądami gdyż zawsze mi mówiono że warzyw z owocami się nie łączy. Nie wiem czy chudnę bo nie mam wagi więc tylko się mierzę zobaczymy po 10 dniach jaki będzie rezultat. Życzę wszystkim powodzenia i chudnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
4 dzień ONZ (podstawowa) --> 1,3 kg mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
5 dzień ONZ --> -1,4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
6 dzień (onz) --> -1,9 kg (waga początkowa 63,6, teraz 61,7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
7 dzień onz --> +0,1 (w sumie -1,8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-pani
Dziewczyny szukam już godzine tej diety w necie i żadne linki mi nie chodzą.... Prześlijcie mi proszę na maila e-pani@gazeta.pl Please!!!!!!! Odwdzięczę się fajnym e-bookiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-pani
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud zawodzi
a może o to w tym chodzi? Znowu na plus, tym razem 200g. Waga początkowa 63,6 kg, teraz 62,00 (a było już 61,7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
dzień 9 --> 61,7 kg (1,9 kg na minusie) znowu spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
10 dnia rano waga 61,6 kg, czyli 2 kg mniej niż przed dietą. Działa! Polecam :) i biorę się za kolejne 9 dni ONZ od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety2022
witam, moglabym prosic o te dietke? moj adres to sweety2022@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciosław
czy ktoś może mi przesłać tą diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam dietkę turbo od jutra. myślę że się uda, lubię te jedzenie,które jest w niej zawarte. jutro rano nadczo się zważę i podam wagę oraz cm . ; ] ktoś ze mną ? : )) naprawdę serdecznie polecam, dużo się naczytałam i myślę, że to naprawde działa.. zresztą , warto się przekonać . pozdrawiam ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najwięcej na ONZ i to bez jojo itp i co najważniejsze bez głodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauduS1991
Zdecydowałam się również na tę dietę. Wczoraj ją dostałam i zaczynam od jutra...Ma ktos przykładowy jadłospis na dietke ONZ ?? Z góry dziekuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria_1
Witam Was! Przeczytałam o diecie i mam ogromną prośbę, możecie mi przesłać tą dietę(próbował wszystkiego)? Będę bardzo wdzięczna :-). Potrzebuję schudnąć 18 kilo szok!!! :-(.Może ktoś mi pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliz63
Wszystkie wpisy są od osób które dopiero zaczynają dietę. Jakoś nie widzę wpisów dziewczyn, które zaczęły stosować dietę na wiosnę. Czemu się nie pochwalą jak im poszło i czy spadej wagi sie utrzymał , czy jest wielkie JO-JO. A może tak schudły, że nie mają siły napisać kilku zdań. Lub może zdania krytyczne są przez kogoś zawzięcie usuwane. Co o tym myślicie grubaski. Pisze tak bo sama też powinnam schudnąć, i szukam czegoś sensownego. A szkoda mi wysiłku ze śmiesznymi dietkami, które i tak skończą się jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooorrr
Odradzam kopenhaską ;/ ja próbowałam właściwie to niby dalej ją prowadze ale tak na prawde już wogóle się tego nie trzymam. No chyba że masz tak silną wolę żę wytrzymasz chociaż ja na początku też w siebie wierzyłam zwątpiłam przy 7 dniu gdzie przez cąły dzień je się tylko kawe i kawałek grillowanego mięsa ;] na tej diecie schudłam 5 kg ale od kąd już nie trzymam się jadłospisu moja waga tylko się zwiększa ... teraz zamierzam spróbować tego ONZ zobaczymy czy będę mieć jakieś efekty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1988
Witam, prowadze Diete TURBO WN i jestem wlasnie na 7 dniu. Przeczytalam wszystkie opisy i jakos dziwia mnie objawy typu bol glowy i omdlenia, ja na szczescie takich objawowo nie mam. Nie mam wagi w domu wiec poki co nie moge powiedziec jak bardzo dziala ta dieta, ale czuje sie po niej dobrze. Mam zamiar zrobic sobie 3 dniowa przerwe, po czym zaczac kolejna 10tke. Nie gloduje na tej diecie, jem co okolo 2 godzinki a czuje ze jest ok, bo wieczorkiem okolo 20 (czyli 2 godziny po ostatnim posilku) zawsze czuje ze moj zoladek jest juz pusty... Jedynym dla mnie problemem jest chyba niechec do niektorych posilkow. Jak widze salate i ogorek, to szczerze mam ochote tym rzucic, ale nie dam sie:) Poza tym jedzenie mi smakuje. Narazie to tyle z moich spostrzezen, czekam tylko na 3 dniowa przerwe, chce sie przekonac jak to jest, czy na prawde nie przytyje. Nie mam zamiaru sie obzerac i mysle o rozplanowaniu sobie 4 posilkow dziennie odczas tej przerwy, ale juz takich bardziej wolnych od tych zasad. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanne89
Hej! Czy wysłałaby mi jakaś dziewczyna ta diete na maila?? Szukam wszedzie jej i niestety nie moge znalezc :( Bede bardzo wdzieczna za pomoc!! a musze schudnac 10 kg! Pomózcie prosze! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy wysłałaby mi ktoras z posiadających ta diete na maila???Też bym chciała sprobowac schudnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak163
witam dziewczyny, cz ktoś moze wysłac mi ta dietę?, dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzka22
hej ja tez chce zaczac ale to dopiero po zakupach produktow moze we srode papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiad44
Mam gorącą prośbę. Czy mógłby mi ktoś przesłać dietę odchudzanie na zawołanie. Mam straszne problemy z wagą i muszę w końcu coś z tym zrobić. Czy ta dieta jest kosztowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbolala
dla wszystkich ktorzy chca ta diete zamieszczam ponizej linka w archiwum jest tez przydatny skrot stworzony przeze mnie tabelki z grupami jedzenia i tabelka jakie posilki w jakie dni - wielka wygoda ;) jestem na po 4 dniu TURBO mam maly kryzys ale sie nie zlamalam jeszcze ;D zycze wszystkim powodzenia ;)))) http://freakshare.net/files/456u2v03/diety.rar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ciekawa jestem (tak jak wczesniej ktoś juz pisał) czemu nie wypowiadaja sie panie, które stosuja tą diete juz jakis dłuzszy czas? Chcialabym wiedziec ile konkretnie schudły? Jakie było samopoczucie? Czy jest efekt jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta
mam pytanie odnośnie tłuszczy? czy można je jeść w umiarkowanych ilościach? np. czy do warzyw mogę dodać trochę żółtego sera? albo majonez do sałatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×