Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość sokada
oj widzę że konkurencja na Pana Darka wkońcu wskoczyła ;/ nie słyszałam od nikogo takich opini a byłam tam niedawno i tez ściągałam kolor i włosy mam idealne także ja nie wierzę w takie opinie widocznie komuś żal dupę ściska ;)) kosmetyki keune są bardzo dobrej jakości także dla mnie taka opinia jest wyssana z palca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka freda
oj widzę,że ktoś komuś zazdrości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woper
ja całkiem przypadkiem tam trafiłam i nie żałuję mam ładny chłodny blondzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki loki
chłodny to to samo co platynowy??? też bym chciała ale zawsze mam jakiś żółtawy moze moja fryzjerka nie ma takiej farby :) mam zamiar sprawdzić czy na moim sianku żółtawym coś zrobią ale wątpie bo moja fryzjerka nie dała rady a robiła już ze 100 razy to może się nie da hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki loki
no i .. :)) mam co chciałam troche to trwało dowiedziałam się że mam dużo żółtych pigmentów we włosach i dlatego cieżko jest u mnie zrobic platynowy kolor ale sie udało minus jest taki że takie kolory trzeba cześciej odnawiac bo sie spłukuja ale co mi tam najważniejsze że się dało zrobić i mam odziwo włoski nawet miękie jak na takie rozjasnianie i farbowanie za tydzuen ide z siorką robić blond z rudych to bedzie czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile zapłacę za samo farbowanie kilka pasemek? (mam dużo włosów; mam brązowe a chcę mieć ciemny blond...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile zapłacę za samo farbowanie i kilka pasemek? (mam dużo włosów; mam brązowe a chcę mieć ciemny blond...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki loki
siorka zapłaciła za zrobienie blondy z rudego 290 zł i też ma dużo włosów ale bez pasemek to pewnie pare złoty więcej bedzie,czy Ty same pare pasemek chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki loki
Jagoda może zapytaj sama tylko trzeba iść sie pokazac bo mi przez tel nie powiedział wiadomo kazda ma inne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja
Byłam wczoraj zapytać czy coś da sie jeszcze zrobić ale powiedział że sa spalone i nie podejmuje sie takiej roboty po kimś bo odpadna no i że trzeba je obciąć i zregenerować :( no i musze to przemyślec..ale fakt siano mam konkretne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolka na rolce
dla mnie ten fryzjer jest niesamowity odfarbował mi stary kolor i włosy mam nawet lepsze niż przed zabiegiem dodam że żaden inny salon nie chciał nawet słyszeć o zmianie koloru z ciemnych na jasne,kupiłam kilka kosmetyków i mam super włosy może nawet najlepsze od kiedy zaczełam farbować wysłałam tam już kilka ciężkich przypadków i czekamy na efekty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difrent lady
Ja polecam tego Pana Darka ponieważ uratował mi i mojej szwagierce włosy od obcięcia na krótko obydwie miałyśmy włosy po rozjaśnianiach i całych włosów i pasemka i wkońcu zrobiło sie coś na kształt waty moje jeszcze dawały się rozczesać z kilogramem odżywki a szwagierce wogóle..sąsiadka z bloku powiedziała że chodzi do tego Darka kilka miesięcy i że dowiedziała się od koleżanki z pracy a pracuje w Katowicach ;) i że facet się zna jak mało kto i poszłyśmy na wiele nie liczyłam ale okazało się że można jeszcze uratować się od nożyczek :))))) porobiłyśmy zabiegi odnawiające kupiłyśmy do domu kosmetyki i jest dobrze z każdym dniem coraz lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropssy
Ja długi czas jeździłam z koleżanką do Katowic do Berendowicz i Kublin ale jakościowo się popsuło jak poszli na franczyzy,teraz jeździmy właśnie do Pana Dariusza i mamy lepsze fryzury za mniejsze pieniądze,kosmetyki z wyższej półki i najważniejsze że nie ma tam tego zgiełku jaki panuje w dużych zakładach,można trochę odsapnąć po całym dniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 34
Sczerze powiem że dawno nie widziałam fryzjera,któremu chciałoby się tyle zrobić i doradzić..moje włosy są wkońcu dobrze ścięte i pomalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti 35
w Jastrzębiu też Pan Darek otworzył? muszę to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi21
a w avanti byłaś może tam ? dużo moich koleżanek tam chodzi ja niestety nie bo mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lighter
w zorach jest aż dwa zakłady gdzie obsługa ma jakieś pojęcie reszta to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem tutaj pierwszy raz,właściwie przez przypadek,poszukuje dobrego fryzjera,gdyż mój zamknął swój zakład i niestety ciężko teraz znaleść kogoś konkretnego.przedtem zawsze chodziłam do jednej fryzjerki i zawsze byłam zadowolona,po przeczytaniu tych wszystkich zachwytów panem Darkiem też bardzo bym chciała spróbować czy coś da rade zrobić z moimi włosami,czytałam że trzeba wcześniej się umawiać,czy ma ktoś nr tel?jeżeli tak to bardzo bym prosiła,dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do revlona dziewczyny chodzcie tam sa 3 spoko fryzjerki i bardzo tanio robią a revlon to super firma po co przepłacać tak samo salonik u violi revelacja tanio i super a jeszcze do avanti można się wybrac wcale nie jest drogo a jakościowo najlepiej w zorach fajnie tez tna na 700 lecia salon art czy jakos tak nie pamietam kiedys tez chodziłam do paryżanki ale tam wiecznie kupa ludzi także jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do revlona dziewczyny chodzcie tam sa 3 spoko fryzjerki i bardzo tanio robią a revlon to super firma po co przepłacać tak samo salonik u violi revelacja tanio i super a jeszcze do avanti można się wybrac wcale nie jest drogo a jakościowo najlepiej w zorach fajnie tez tna na 700 lecia salon art czy jakos tak nie pamietam kiedys tez chodziłam do paryżanki ale tam wiecznie kupa ludzi także jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon art na 700leciu. Natalia i Piotr mają świetne podejście do włosów, takie małżeństwo z pasją ;) chodzę już tam od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"PARYZANKE" omijcie szerokim lukiem!!!!!! Od wiekow nie mialam tak wstretnej fryzury, a do tego polowe wlosow mi zostalo, bo tak pieknie mi wycieniowala :-/////// PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież paryzanka to dobry fryzjer na lorealu pracują i na szkolenia uczęszczają i znają sie na fryzjerstwie takze nie rozumiem takich zlosliwych komentarzy pod adresem paryzanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka BBC
To prawda na 700 Leciu bardzo miła obsługa ja chodzę od roku i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest zlosliwy komentarz, lecz moje zdanie! Bylam tam drugi raz i po raz kolejny jestem zmuszona isc do innego fryzjera, bo nie potrafie nic, kompletnie nic zrobic z moimi wlosami. Tylko tym razem nie mam juz co obcinac! L'Oreal z pewnoscia by sie nie podpisal pod taka fryzura! "Szkolic sie", a "wyszkolic sie" - stanowi NIESTETY wielka roznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wiekszosc z Paryzanki jest zadowolona bo umieja docenic poziom usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaludia
Niestety, ja też nie jestem zadowolona z usług Paryżanki. Musiałam również wybrać sie do innego fryzjera do poprawki. Szkoda, że cena nie gwarantuje jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze do avanti tam to juz 100 % zadowolonych klientek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dobrze jest jak byl glos i swierczek to nikt nie marudzil a teraz wielce wybrzydzaja tu krzywo a tam drogo powinno sie szanowac fryzjerki bo to tez ludzie i czasem maja zwyczajnie gorszy dzien kazdemu sie moze wydarzyc ze cos nie pojdzie ale to nie powod zeby wypisywac obelgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×