Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
Jak trzeba płacić to z reguły zawsze się ludziom coć nie widzi i nie dotyczy to tylko włosów a jak nie trzeba sie przedstawiac to sie wypisuje texty pt.paryzanka be a na 700 leciu miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio znalazłem fajny salon fryzjerski w żorach na bałdyka 17 nazwy się "Marzena".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje obciecie i farbowanie w tej marzenie i czym farbuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)) z***biście ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz o tym co ja? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mi na maila zobacze co da sie wyczarować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej nie tak dosłownie ;)) biorę się do roboty tylko rozprostuje ręce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona56
Dziewczyny przestrzegam wszystkie przed wykonywaniem zabiegu przedłużania włosów w Salonie Urody Alicja w Rybniku przy ul. Raciborskiej. Zabieg wykonała właścicielka salonu. Zaraz po zabiegu, na drugi dzień odpadło mi jedno pasemko, ale nie przejmowałam się tym, pomyślałam zdarza się..jednak w ciągu następnych dni odpadały następne, wtedy zaczęłam się zastanawiać że na pewno coś jest nie tak. W ciągu tygodnia odpadło ich 12…i co najgorsze odpadły wraz z moimi włosami z cebulkami. Wybrałam się więc do innego zakładu fryzjerskiego który również ,ma w swojej ofercie przedłużanie włosów. Pani fryzjerka, jak zobaczyła pasemka aż chwyciła się za głowę, okazało się że zostały one założone dosłownie na kilku moich włosach (bardzo cieniutko wzięte). Obciążenie naturalnych włosów włosami sztucznymi plus ciężar mikro ringów a do tego ich niewłaściwe założenie… stąd efekt wypadania ich wraz z cebulką. Dodatkowo, zamiast równych przedziałków, pasemka zostały założone nieasymetrycznie, np. po lewej stronie głowy 3 pasemka, po prawej 6 . Jednym słowem szkoda włosów. Wybrałam się do pani Alicji z reklamacją, chciałam zwrot poniesionych kosztów nieudanego zabiegu, ponieważ musiałam ponieść dodatkowe pieniądze -wybrać się do innego fryzjera aby to poprawił bo bałam się że zostanę łysa i usłyszałam od pani Alicji .że włosy to ja sobie sama z głowy powyrywałam z teraz chcę od niej wyłudzić pieniądze… (żałosne). Rada dla pani- kosmetyczka powinna zajmować się kosmetyką a nie fryzjerstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violiñska
Avanti przereklamowane.Duzo kasy , zniszczone włosy, obrzydliwy kolor.Najgorszea fryzura w życiu.Zbyszek z Ogrodowej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy Avanti.Ceny warzzawskie , rzemiosło z Pcimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam fryzjera w rybniku , który(a) umie obciać proste włosy na boba, ale tak dobrze, by nie było w domu prolemów z ułożeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rybniku nie ma wyboru moze w erisie albo hause of bauty w plazie lepiej nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie kazda znajdzie fryzjerke dla siebie idealna bo wszystkim sie nie dogodzi na raz jednemu spasuje a drugiemu nie ile ludzi tyle opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hause of beauty odpada, byłam i kilka miesiecy czekałam na odrost włosów po cięciu mistrza pana grzegorza,, drogo i fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeszcze sie dla ciebie fryzjer nie urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim oczekiwaniem wobec fryzjera jest dobre obcięcie półdługich prostych włosôw i zafarbowanie.uważasz, ze moje oczekiwania czy źadania ( płacę za usługę) są wyolbrzymione? W takim razie czego ty oczekujesz od swojego fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oczekuje milej atmosfery kultury osobistej i relaksu i to dostaje a fryzurę zostawiam kompetentnej osobie więc nie muszę się spinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy był ktoś na 700-leciu bo slyszlam że fajnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo to zazdroszczę jak tak moźesz beztrosko sobie pojsc do fryzjera i sie zrelaskowac ja musze poszukac innej osoby bo dotychczasowe moje wrazenia zwiazane z fryzjerkami sa troche negatywne pora wiec wyruszyć na poszukiwania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktos pojechal "oczekiwania czy ządania" zadac to sobie mozesz papieru w szalecie na dworcu kolejowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji, płacę więc žądam. Enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie nie dziw ze cie kazdy zaklad olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona patrycja
byłam w salonie art na 700-leciu i przyznam że cała obsługa bardzo sympatyczna a moje ombre wyszło rewelacyjnie polecam ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozniej sie dziwic ze klientow nie ma jak sie ombre proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bylam w plazie i nawet niczego sobie fryzure posiadam a house of beauty przeniesli gdzies bo tego w tym domu juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×