Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
No fakt szkoda pixow spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrego zakladu fryzjerskiego w zorach gdzie wykonuja chemiczne prostowanie wlosow chi farouk.I tak ze sie staraja i robia rewelacyjnie i tanio a ceny warszawskie! zna ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigzak
Otworzyli w Żorach salon Trendy był już ktoś maja tanio podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super!byłam,polecam!tanio,starannie,elegancko.No to jest fryzjer dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jedna osoba była? może jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka była w tych nowych Trendach jak mieli tam jakieś dni otwarte czy pokazy i zrobili jej super kolor, fajnie wygląda,też się wybieram.salon podobno śliczniutki, pachnący i ceny normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w sieciówce poczekamy ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich mam pytanie czy był jeszcze ktoś w tym nowym salonie "Trendy" proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczak
Ja byłam pod drzwiami i już prawie miałam wejść ale jak zobaczyłam że wszystkie siedzą i czytają gazetki to mi przeszło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! super,to jak tam są jeszcze luzy to lecę się ostrzyc,pa,napiszę jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zaobserwowałam że pustki podobnie jak poprzednio na bałdyka też wiecznie było pusto Trendy to sieciówka a w takich miejscach nie ma klimatu masówka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co w tych trendach jest trendy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej...a gdzie te nowe Trendy jesli mozna wiedzieć...byłam kiedys w Pszczynie i super, ciekawe jak tutaj...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam, ładnie mnie ostrzygły, po myciu fryzurka się trzyma, polecam, to jest w rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Trendy ;) Byłam, bardzo miła i profesjonalna obsługa, włosy się dobrze układają. A to, że dziewczyny siedzą i czytają gazetki to chyba normalne, skoro dopiero są na rynku trzeci tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się do tych nowych Trendów na strzyżenie, kogo konkretnie możecie polecić , proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę o opinie o Avanti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. Magdalene. Byłam i sprawdziłam - bardzo prodesjonalne podejście a zarazem sympatyczna i miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o salon Trendy ja również polecam Panią Magdalene - byłam z polecenia od koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Włosy się bardzo dobrze układają, kolor jest rewelacyjny. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, byłam ostatnio w Revlonie koło sądu poprostu tragedia włosy wypadają po rozjaśnianiu fryzjerka pani Monika chyba za długo przytrzymała rozjasniacz na moich włosach do tego kilka plam żółtych jestem załamana. nie polecam wogóle do tego obcięcie ...brak słów w salonie pustki a z tego co mnie sluchy doszły zwykłe tanie szampony i odżywki przelewają do butelek na ktorych jest nazwa Revlon. w salonie pustki wiec to świadczy jakie sa kiepskie fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka33
Co do opini revlona nie wiem jak tam z produktami, w sumie jak na logo firmy REVLON to ceny jakies...niskie.ale faktycznie bylam raz na balejazu u pani Ewy(bardzo sympatyczna osoba).wyszlam zadowolona ale przez ten czas oprocz mnie i jeszcze jednej fryzjerki ktora siedziala i nic nie robila oprocz czytania gazety to nikogo wiecej na salonie nie było.czy tam wrócę..hmmm.w ostatecznosci. Ale z czystym sumieniem moge polecic salon Avanti:-)mila i profesionalna obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się do TRENDY ,ale jak widzę że fryzjerki same się reklamują na forum ,to mi przechodzi. Ewidentnie widać jak P. Magda sama się lansuje .........( mamo chwalą nas ,ja Ciebie a Ty nas ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli będziemy podejrzewać, że pozytywne opinie pochodzą od samych fryzjerek, to forum nie ma sensu.Życzę więcej wiary w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście patrzę na to czy obsługa jest miła i jest fajny klimat bo to czy nas fryzjer czy kosmetyczka dobrze zrobi generalnie zalezy chyba w większości od nas samych...to my wymyslamy co dokladnie chcemy i tylko my dokladnie mamy jakis obraz...fryzjer czy ktokolwiek o podobnym fachu nie jest wróżką a skoro dostał tą prace to raczej potrafi ja wykonywać......proponuje nie czytac wdepnąć i samej sprawdzić co gdzie i kto jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Zorach najlpeiej zrobic pasemka blond, tak zebym nie wyszla z wlosami popalonymi i zoltkami tylko blond jasniutki platynowy prawie bialy? i cena jaka jest przewaznie za pasemka? Nie interesuja mnie auto opinie od wlascicieli zakladow lub pracujacych w nich fryzjerek, tylko od klientek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do avanti albo do paryzanki do ideala do k&d lub do art na 700 lecia tam robia pasemka i wlosy nie odpadają ceny rozne od 100 w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo do Image, Avangardy lub Ardelli ewentualnie Glosa czy Trendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej po kolei idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście o Trendach nie zapominajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×