Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
po kolei, po jednym pasemku w każdym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za glupia dziecinna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wkońcu gdzie fryzjerzy coś potrafią zrobić na głowie, tylko nie piszcie o milych i usmiechnietych i dobrym klimacie bo to bzdury sa co z tego ze fryzjerka cieszy gebe jak pozniej uczesac sie samej nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na łyso :) w castoramie duzo farby i z uczesaniem problemu nie ma :D a sie fryzjerami martwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Practicer da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze obok eskulapu na pasemka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w Trendach, dla mnie p.Magdalena nie byla szczególnie mila ani sympatyczna-moze trzeba byc z polecenia??? Samo strzyzenie tez chyba w pośpiechu. Nie wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Art kolo Esculapu to rodzina z Avanti, dlatego ceny w Art maja tez kosmiczne! Zdzieraja z klienta! 3 razy wiecej sie placi niz w kazdym innym takze dobrym zakladzie fryzjerkim! przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W idealu ceny z kosmosu a farba się wypłukała całkowicie po tygodniu, na plus miła obsługa i czysto w salonie ale to trochę za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stoł a nożyce się odezwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski jestem fryzierem, dobrym polecam sie na osiedlu silorskiego w zorach zapraszam i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon fryzierski euforia os sikorskiego polecam pania JUSTYNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pania JUSTYNE 509121978.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Avanti. Po raz kolejny dawałam im "ostatnią" szansę, ale spaliły mi włosy!!! a wcześniej zawsze kiepskie cięcie a ceny z kosmosu, szefowa zadzierająca nosa i niesympatyczna :/ Szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie Ci sie tyle razy dawalas im ostatnia szanse bo mi wystarczylby jeden z tych powodow zeby tam nie lazic. Jest tyle fajnych salonow i ceny normalne a nie z kosmosu! Od pierwszej strony tego forum jedziecie po Avanti i dalej tam lazicie jak stado baranow co daje sie strzyc z kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma wady fryzjerzy rowniez z ta drobna roznica ze kazdy mysli o sobie ze jest najlepszy w miescie..pod uwage powinno sie brac jakosc uslug i kompetencje a nie to ze jest tanio i szybko, zreszta jak popatrzec to roznice cenowe pomiedzy poszczegolnymi punktami uslugowymi sa niewielkie i kształtuja sie w granicach 50, 70 złotych wiecej miedzy punktami gdzie poziom jest zachowany a takimi gdzie z jakoscia roznie bywa, niestety wiekszosc nie trzyma fasonu i konkuruje tylko niskimi cenami i oczernianiem innych, przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 100% zgadzam się, jak już idę do fryzjera oczekuję usługi na wysokim poziomie, a za jakość chętnie zapłacę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że tylko kilku fryzjerów oferuje dobrze obcięte włosy i odpowiedniej jakości koloryzatory reszta zarabia na byle jakim skracaniu włosów i farbowaniu środkami za kilka złotych a klienci w swojej niewiedzy kupują taki chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej vhodze do delusza generalnie jedtem zadowolona ale chce dla odmiany isc gdzies indziej. Widzialam ze obok delusza jakis salin sie otwarl byl tam ktos?duzo czytałam o jakims fryzjerze z Korfantego?ale to posty z 2011 r wiec nie wiem czy opinie ba jego temat dalej aktualbe bo może bym sue do niego wybrala.ma ktos nr jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to normalne zeby na rozjasnione wlosy rozjasniaczem fryzjer nakladal toner a raczej farba bo zoltko wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle dobrany toner, bo rozjaśniaczem na rozjaśniane już włosy to ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, bo zwykle nie nakladaja koloru czy tonera po rozjasnianiu, dlaczego zoltk wychodza po rozjasnianiu? podobno proszek niebieski jest lepszy niz bialy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle mnie zrozumiałaś.Po rozjaśnianiu proszkiem(rozjaśniaczem) musi być toner, bo to właśnie on neutralizuje brzydki żółty odcień, ale trzeba wiedzieć jaki toner.Chyba w twoim przypadku rozjaśniacz na włosach był za krótko, lub za słaba woda-stąd żółty odcień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział co wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ta opinia:) slaby deweloper lub krotko byly trzymane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzyli wody 9% chyba za malo bo moj odrost to ciemny popielaty blond, a reszta byla robiona farbami wiec takie zoltawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakis mądrala sie znalazł zakumał wkoncu ze popielaty odcien zbija żółty i porad udziela tylko szkoda ze na klientach ci nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś był u Pana Zbyszka na Stodolnej? Poproszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szyld pokaźnych rozmiarów widać wysokie mniemanie o sobie ma..a fryzjer cóż całkiem przeciętny nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×