Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość hhhhhhhhhhhyyttrrrrrrr5567yuuu
Pomocy tydzien temu mialam okres byl normalny moze bardziej bolaly mnie piersi na boldostalam ketonal 100 teraz dalej bola mnie piersi i czuje sie troche zdenta.. czy to moze oznaczac ciąże chociaz miałam normalny okres???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swertq
hej ja mam podobne objawy i zastanawiam się czy kupić test ale okres skonczyl mi sie 3 dni temu i to może jeszcze po nie doszłam do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swertq
chociaż z mężem szalelismy w listopadzie jednak miałam normalny @ więc penie to tylko po nie uspokoiło sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem to sobie mysle, ze lepiej by bylo jakby sie urodzila po nowym roku :P ale zobaczymy jak bedzie... wlasnie moj maz, zawiesil nową firankę - cudna :D wlasnie maluje pazurki, bo czekam na kolezanki.. maja mnie odwiedzic, bo dawno sie nie widzialysmy a chcialy mnie zobaczyc jeszcze 2 w 1 :P maz obiecal, ze zrobi nam kolacje, wiec zapowiada sie ciekawy wieczor :) nie chce mi sie isc nigdzie, wiec chyba posiedzimy u nas :) jeszcze taaaaki mroz, opatulilam sie, ale i to wrocilam taksowka do domu, bo sie zmachalam niesamowicie :) a jak Tobie minal dzien Frania? :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swertq
Gratuluję Świątecznego prezentu! Ja urodziłam się 31 grudnia jak byłam młodsza to narzekałam ale teraz koleżanki już dodają sobie roczek a ja jeszcze nie mam:) to jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewrwetr
Pomocy tydzien temu mialam okres byl normalny moze bardziej bolaly mnie piersi na boldostalam ketonal 100 teraz dalej bola mnie piersi i czuje sie troche zdenta.. czy to moze oznaczac ciąże chociaz miałam normalny okres???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewrwetr
odpowiedzcie prosze!!!!!!!!!!!!!! boję się bardzo że ketonal mogl zaszkodzic!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciążę wątpię, ale idź do gina albo zrób test. Ja dziś nosa z domu nie wystawiłam :) jutro muszę wyjść i to z małym bo musimy pojechać do selgrosu po zakupy dla młodego. Polubił kaszki, soczki i zupki hipp i na święta muszę zapas zrobić. A pojedziemy razem bo nie dam rady dźwigać wszystkiego, tym bardziej że wodę w 5 l baniakach żywca mu kupuję. We wtorek mam gościa na noc, koleżanka do mnie wpadnie :) przelotem będzie bo ze śląska na mazury jedzie (tam gdzie mam działkę ona ma rodzinę) kurcze taką miałam dziś migrenę że jak młody marudził to myślałam że go na balkon wystawię :( nawet gotować nie miałam siły to sobie chińczyka zamówiłam, Konrad się ucieszył bo lubi :) weekend mam pracowity, bo mieszkanie muszę ogarnąć no bo goście i święta, niby czysto ale przy dziecku nie mam tak sterylnie jak kiedyś. popatrzę sobie jeszcze na allegro (uzależniona jestem) i zmykam spać :) miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos spac nie moge.. kolezanki u mnie byly, ale pojechaly, fajnie bylo sie posmiac i pogadac jak za starych czasow :) ja juz prawie posprzatalam na Swieta, jeszcze tylko szafa zostala wlasciwie to 4 polki z niej :) mysle, ze jutro uda mi sie skonczyc i bedzie juz sliczniutko :) a co do rozstepow to są, ale trudno.. dzidzius jest najwazniejszy, umowilam sie z mama i mezem, ze jak juz bede mogla to bede chodzic pomalutku na silownie, bo w czerwcu wracam do pracy i musze wygladac jak nalezy, wiec moze troszke mi sie zmniejsza te rozstepy, bo w sumie tak to nie przytylam, tzn. nie widac, tyle tylko, ze mam brzuchooool :P ale chce wrocic do formy, bo szczesliwa mama to szczesliwy dzidzius :) o jeeej Frania jak Ci fajnie maluszek juz taki, ze wyjsc mozna itp. i zupki ze sloiczka zje, super :) a gdzie nowe zdjecia jakies? :P nie obijaj sie :) ok, ide poleze i poczytam "twoje dziecko", bo nabylam styczniowe :) dobrej nocki i milego weekendu :) buziaki dla malego cudaśnego urwiska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend pracowity :) dziś zresztą też, dzik się rozmraża na pasztet a jutro idę z synem (wreszcie mrozu nie będzie to wyjdzie z domu ) w poszukiwaniu pszenicy na kutię. malwinka jak się czujesz??? maleństwo rozrabia??? czekam i odliczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj czulam sie okropnie, chyba zjadlam za duzo i przelezalam caly dzien, ale dzisiaj jest okey :) wlasnie wstalam i ide robic sobie sniadanko a potem ostatnie poprawki w porzadkach, bo jutro zakupki jeszcze :) maluszek ruchliwy, strasznie jestem ciekawa kiedy mu się zechce wyjsc :P w sumie fajnie byloby po nowym roku :P milego dnia mloda super zorganizowana mamusiu :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaGosia
hej. od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. jak do tej pory nie wyszlo. mierze temperature i obserwuje sluz. od 5 dni mam wyzsza temp i dziwny bialy ale rozciagliwy sluz. moja ostatnia @ wygladala podejrzanie bo byl3 dni plamien i jeden krwawienia. od kilku dni pobolewa mnie brzuch jak na @ ale slabiej, czasem kluja jajniki na zmiane, piersi bola okropnie, ale nie zmienil sie kolor sutkow a obwodki wokol nich mialam zawsze. nie mam zadnych smakow dziwnych, zachcianek, moze ostatnio spie troche dluzej ale raczej przez pogode. powiedzcie mi czy możliwe bym byla w ciąży? jest to moj 22 dzień cyklu. prosze o odpowiedz i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie Malwinko! tak Ci zazdroszczę.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) samosiaGosia - podzielam zdanie Franki, zaczekaj do dnia, kiedy ma sie pojawic okres, jesli sie nie pojawi to dzialaj z testem :) proszę mi nie zazdroscic tylko miec nadzieje i wierzyc, ze niebawem bedziesz tak jak ja odliczala dni do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mój menioch dziś się uśmiał ze mnie ;) powiedziałam że chcę choinkę (żywą) ale kupie taką malutką max pół metra :D poszłam z koleżanką na zakupy i w drodze powrotnej kupiłam, piękną, pachnącą i .... wielką, chyba w suficie dziurę trzeba zrobić ;) jutro idę do pepco (taki sklep jak nie wiesz) bo mają przecenę ozdób a mają dość ładne no i super tanie (dziś jak wyciągałam ozdoby to potłukłam wiele bombek) mięcho na pasztet ugotowane, jutro mielenie i pieczenie i tysiące innych rzeczy do zrobienia, dnia mi chyba zabraknie żeby się wyrobić:) młody dziś zjadł super dużo kaszki na noc, może da pospać bo wczoraj jakiś bunt był przy jedzeniu i o 1:28 była pobudka i o 6 a tak to czasem do 4:30-5:00 potrafił pospać malwinka jak brzuchol?? jakieś objawy??? wiem że ciągle o to pytam ale strasznie podniecona jestem :D chyba bardziej niż własna ciążą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ya, ale dzis wykonalam prac :P teraz wlasnie jestem po kąpieli i sobie odpoczywam :) znow mam nowe rozstepy :( strasznie to wyglada.. moze pozniej ich chociaz troszke zniknie. Frania, ale z Ciebie obrotna kobitka :D objawy hm... troszke wiecej sluzu niz zwykle.. a tak to malenstwo sie rusza w miare regularnie :) powiem szczerze, ze mam lekką nadzieje, ze pojade 27go do szpitala i moze uda sie do nowego roku wytrwac :) ale co ma byc to bedzie :P uznalam wlasnie dzisiaj, ze nie mam co zalozyc na wigilie ;/ nie kupowalam, bo myslalam, ze bede juz po :P ale jutro chyba bede poszukiwac na szybko jakiejs sukienki, zeby pozniej tez ją jakos wykorzystac :P sukienka legginsy i moze jakos wytrwam :P mam mega ochote na barszczyk :P mniami :P powiem szczerze, ze mam pietra przed porodem.. boje sie, ze nie dam rady. okey, mam nagrane seriale, wiec ide do lozka nadrabiac zaleglosci :P czas na odpoczynek :) dobrej nocki Frania :) całuski dla malego urwiska :D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna z Wawy 26bb
FRANKA czytam Twoje wypowiedzi i padam ze śmiechu teksty typu: małego smarkacza i jeszcze wiele innych mnie zwalaja z nog, nie same w sobie ale sposob jak je wklejasz w zdanie :D tez jestem z warszawy i z checia bym sie z taka równą babka na piwo wypuściła :d całuski i dla Malwinki tez - fajnie Cie ta cała historia ulozyla, tu pytanie o ciaze, potem jednak sie potwierdzilo, slubik , super. a moge zapytac czemu koscielengo nie braliscie? caluski papa. Mama rocznego Urwisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową kolezanke :) milo, ze nas poczytalas :D a co do pytania... to w sumie sama nie wiem, tak strasznie szybko sie to wszystko wydarzylo. moze razem z chrztem będzie :P zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna z Wawy 26bb
a no wlasnie dobry pomysł :) Malutka i Ty w bialeych sukienusiach slicznie i dwie imprezy za jednym zamachem, po co sie rozdrabniac ;) a juz wiadomo ze napewno dziewczynka? bo mze cos przeoczylam miedzy wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Cie znam malwinka0504
ale zbieg okolicznosci! przeczytalam topik i pokojarzylam ze to ty. duzo sie z niego dowiedzialam bo wlasnie nie wiedzialam co z tym chlopakiem czemu do Ciebie nie przychodzi a on za granica byl. i o slubie tez cisza byla ale widzialam cie potem z obraczka i tez sie zastanawialam. Chyba zrozumiesz mnie ze se nie ujawnie. popriostu bede Cie czytac dalej co piszesz tylko tak nieswojo czytac kiedy sie z nim kochalas itp bo widzac was wiem takie intymne rzeczy. pozdrowionka i ladnie naprawde w ciazy wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj dostalam dziwnego plamienia ktore dzisiaj przerodzilo sie w krwawienie. jakby krew bez przerwy ze mnie plynela. jest jasna, brzuch nie boli, piersi bola nadal. boje sie ze to cos groznego.. :-( temperatura mi spadla do 36,6 dzis rano. pocieszcie mnie blagam.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klefas
co to może być... ponad miesiąc temu kochałem się z moją dziewczyną (boje się że zabezpieczenie zawiodło) i od tego czasu spóźnił jej się okres ponad 2 tygodnie, przez ten czas miała objawy jak na okres a za chwile ich nie miała. kiedy dostała okresu (normalnego takiego jak zawsze) wszystkie objawy minęły i teraz też ich nie ma. ale sęk w tym że od kilku dni ma mdłości, zawroty głowy i ból w krzyżu. twierdzi że temperaturę ma normalną. wczoraj zrobiła test i wyszedł negatywny, ale to nadal mnie nie przekonuje... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Malwinka urodziła :D kochana ale sobie prezent zrobiłaś :D wszystkim życzę wszystkiego dobrego z okazji świąt ;) pasztet wyszedł rewelacyjny a młodemu dałam spróbować kompotu wigilijnego no i cóż jest ohydny :D wypluł a teraz odpisuję co myślę o : Klefas: testy czasem wychodzą negatywnie mimo ciąży wiec proponuję zrobić badanie krwi :) to jest najbardziej pewne badanie samosiaGosia: a czy jesteś w ciąży??? jeśli taka krew była jasna (czy taka jak z żył, niczym nie "ubrudzona"?) to nie jest to dobra oznaka i radzę iść do gina, ja w ten sposób straciłam dziecko :( co do temperatury zupełnie się na niej nie znam bo nigdy się tym nie interesowałam i nigdy u siebie nie mierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! potrzebuję duchowe wsparcie, jutro TEŚCIOWA na obiad przychodzi no i pierwszy raz młodego zobaczy. Jak jej mój schab nadziewany śliwką z sosem śmietanowo żurawinowym nie posmakuje i domowy rosół oraz 4 rodzaje ciast hehe to jej więcej nie zaproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa pojechała, nawet całkiem miło było. Młody w szoku bo ją pierwszy raz w życiu widział ale prezenty całkiem niezłe :) ja kolczyki złote a młody ciuchy książki i dużo kasy :) dobrze się składa bo piękna lampę widziałam ;) obiad wyszedł przepyszny, szkoda że nie mogę poczęstować bo dużo nagotowałam :) malwinka wracaj b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się ze kolacja wyszła dobrze a nawet bardzo dobrze skoro napisałaś z takim optymizmem ;) chociaż pewnie było to nie lada wyzwanie nie wiedząc co kobieta może lubić itp zwłaszcza, że to Teściowa..Mam nadzieję, że nie jest "przysłowiową teściową" :) pozdrawiam Cię serdecznie Franiu Malwinko gratuluję! piękny dzień mała wybrała na przyjście na świat- z resztą jak mówiłaś :) witamy na świecie maleńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosiaGosia ja tej kobiety strasznie nie lubię, przez 6 lat nasłuchałam się od niej tylu nie sympatycznych rzeczy że najchętniej to bym jej do domu nie wpuszczała i całkiem się odizolowała, ale zrobiłam to dla swojego faceta i syna, no bo to jednak babcia. Jej nie cierpię ale dla wnuka może będzie fajna. Najbardziej mnie wnerwiła przed porodem jak nawrzeszczała na mnie że dziecko będzie mieć moje nazwisko. Na szczęście wizyta odbębniona i kolejna znów za parę miesięcy :) a co z Twoim krwawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalinka Malutkaaa
Witam! przez przypadek weszlam tu na forum i sie ciesze ciesze sie rowniez ze malwinka urodzila! i ty franiu masz slicznego bobaska Ja tydz temu zrobilam test i wyszly 2kreseczki w poniedzialek ide do ginekologa:) i sie boje:( bo nie wiem co bede miala robione nigdy nie byla u ginekologa mam 21lat.. I ten sam problem co malwinka na poczatku! Mam narzeczonego ale tez wlasnie chcemy slub cywilny tylko nie wiem kiedy :( A takto ciesze sie ze jestem w ciazy :) i oczekuje na dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×