Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość mpmp
Hej, mi sie wydaje, ze my dziewczyny sobie czesto wmawiamy objawy ciazy...z drugiej strony jednak, jak sie bardzo chce miec dziecko, jak ja np, to czlowiek chwyta sie kazdego objawu i go interpretuje jako ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
moze dostalas jedynie plamienie? a nie okres taki prawdziwy? Ja w kwietniu dostalam plamienia i w maju pozniej okresu ni widu ni slychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja
Witam , ja też mam pytanko, spóżnił mi się 5 dni okres, ale przyszedł, zaskoczona jestem jego małą obfitością,tydzień po jego zakończeniu zrobiłam mimo wszystko test pre-test , wyszedł negatywnie, uspokoiłam siętroszkę,ale pewne objawy nie dająmi spokoju,delikatne roztępy na brzuszku,który wydaje mi się nadęty, seność , zmęczenie, zgaga poranna, nadmierny apetyt ....Do wytrysku wewnątrz mnie podobno nie doszło, zazwyczaj zabezpieczamy się prezerwatywą , czasami w chwili zapomnienia stosujemy przerywany, wytrysk poza mną , na dodatek z pomocą ręki, jakie jest prawdopodobieństwo ,że może to być ciąża? Proszę o odpowiedż mamy i osoby będące w podobnej sytuacji jak moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
Hej, mysle, ze nie mialabys jeszcze rozstepow - zbyt wczesnie. A stosunek przeywany - sama pewnie wiesz, ze nie daje zabezpieczenia. Najlepiej idz do lekarza - ja tez mialam negatywny wynik testu, jednak lekarz powiedzial, ze moge byc w ciazy (wypatrzyl pecherzyk w macicy), wg mojego lekarza testom nie mozna slepo ufac - czasem poziom hormonow jest zbyt niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja
No ale ten okres miałam 15maja, 10 powinnam dostać ,może poczekam do kolejnej miesiączki z tą wizytą , zrobię jeszcze 1 test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
pewnie, nie ma co sie stresowac :) a jak @ nie przyjdzie w czerwcu, to wtedy do lekarza. zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja 2 miesiace nie mialam okresu byłam pewna testy negatywy przy drugim braku okresu potwierdzenie gina :( nie łamcie się :):) Głowki do góry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
emisia - potwierdzenie lekarza? Dzidzius juz czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
jasne! troszke nam trzeba cierpliwosci! :) A kiedy podejrzewalas ciaze przy braku @ czy odczuwalas jakies objawy? Bo ojawy to mozna i sobie wmowic, ale moj lekarz zobaczyl pecherzyk w macicy podczas usg, przepisal folik i kazal przyjsc za 10 dni i stad moja nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno wróciłam od gina :) i jest super wszystko, badania doskonałe, syn rośnie, a to ADHD które posiada jest naturalne ;) dziś mi tak podskoczył w brzuchu aż się przestraszyłam :D haha przepraszam że się śmieję ale rozstępy na brzuchu w pierwszych tygodniach to nierealne :) ja mam w pasie 119 cm 28 tc i nie mam rozstępów, chyba olejek ze słodkich migdałów działa ;) albo popęka mi przed porodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego to się nie robi żeby tylko wszystko bło ok :):) Co tam rozstępy najwazniejsze żeby dziecko było zdrowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się śmieję że jestem gruba (bo poza ciążą też do szczupłych nie należę) mam cellulit itp to mój dziad ;) śmieje się że jestem głupia że tak gadam i że dla niego jestem najpiękniejsza a w ciąży to już w ogóle naj naj naj piękniejsza :) nawet jak mi się ciało zmasakruje to wiem że nie będzie na to zwracać uwagi bo mnie kocha nad życia :D i dam mu wymarzonego synka :) byłam dziś znów u gina ale innego po zwolnienie i podłączyli mi aparat do nasłuchiwania tętna i słyszałam jak serducho wali. Mam dobrego gina prowadzącego, robi świetnie operacje i zabiegi ale jako prowadzący coś zaczyna nawalać. Okazało się że co wizytę powinnam mieć mierzone tętno dziecka a on tego nie robi, trochę jestem zła bo sama o tym nie wiedziałam ale najważniejsze że dzidzia jest zdrowa i serce wali jak dzwon :) ale muszę mu uwagę zwrócić bo to badanie jest bardzo ważne więc i wy dziewczynki pilnujcie tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
O! To gratuluje takiego mezczyzny :) A tak a propos lekarzy, to warto zmieniac, ja poszlam do innego lekarza, kiedy okazalo sie, ze moj poprzedni lekarz pomylil sie u mojej kolezanki w obliczaniu miesiaca ciazy...Wszystko rozumiem, ale takie niedociagniecie to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś pojechałam do szpitala bo źle się czułam i tam była panna z wielkim brzuchem której pielęgniarka pyta sie - a który to tydzień ciąży?? -nie wiem -jak to pani nie wie??? a kiedy była ostatnia miesiaczka??? -tez nie wiem pielęgniarka lekko zdziwiona mówi -a czy na usg wyszło który to może być tydzień ciaży albo kiedy pani rodzi?? -nie miałam usg, ale lekarz mówił że mogę urodzić w połowie marca albo w maju. słuchajcie żebym nie była tego świadkiem to bym nie uwierzyła :) czasem lekarz może się pomylić ale jak ma takie pacjentki to też trudno im coś dokładnie powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
A ja juz sie nie moge doczekac wizyty w poniedzalek. Troche mnie kluja jajniki i ogolnie paskudnie sie czuje i tez dogryzam mojemu mezowi, ale jeszcze sie trzyma jakos chlopina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) padam na nosek, jeszcze paskudna deszczowa pogoda ;/ wr! ale postanowilam dzis sie poedukowac :P brzuszek mam okrągly, tzn. nieduży, ale krągli się juz niezle :P dzis zalozylam wieksze jeansy a jutro musze popatrzec jakies bluzeczki nowe, na poprawe nastroju, bo straszliwie tesknie za MYM :D a co u Was? :) Franka to widze maluszek Twoj rosnie jak na drozdzach :D ja za tydzien biegne na badanka kolejna krew i mocz :( ale jak trzeba to trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rośnie jak zwariowany ;) tez muszę coś nowego kupić do brzuchol ma problemy żeby się zmieścić w niektóre ciuszki ;) malwinka czekam na jakieś zdjęcia na naszej klasie :) no właśnie która sie jeszcze mi pokarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja
Robiłam 2 test mnegatywny ,i się chyba już w głowie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
nie martw sie, moj lekarz, kiedy mu powiedzialam o testach, usmiechnal sie jedynie i powiedzial, ze absolutnie nie mozna na nich polegac! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
do tej pory moje testy tez byly negatywne, ale nadziei nie trace, nie bede juz wydawac kasy na testy - szkoda pieniedzy. Poczekam spokojnie na wizyte w poniedzialek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Franka zdjęcia wstawię po sesji jak doprowadzę się do ladu, bo obiecalam sobie, ze po egzaminach, czyli po 21 czerwca idę do fryzjera zrobic porządek z wlosami, moze rzucę kolorek, zrobię pazurki u kosmetyczki, kupię kilka nowych ciuchow, torebkę coby sobie humor poprawic i przygotowac sie na przyjazd mojego kochanego. teraz jakos martwie sie tylko jedzonkiem i egzaminami, zeby jakos przepchnac wszystko :) jak sie dzis czujemy dziewczynki? milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś dobrze :) dziś kolejne spotkanie w szkole rodzenia i nauka kąpieli dziecka itp :) ja sobie zafarbowałam włoski 2 dni temu a paznokcie robiłam wczoraj, sama (jestem manikiurzystką) wiele osób się mnie pyta kiedy tipsy zdejmę, tylko po cholerę??? jakaś bzdurna opinia chodzi że przy dziecku trzeba mieć krótkie paznokcie a ja i tak ich nie zdejmę i tak :P jedynie na porodówkę lakiery zmyję żeby kontrolowali czy paznokcie nie robią się fioletowe całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
moja szwagierka i podczas ciazy i jak jej synek byl maly miala dlugie paznokcie, co prawda nie tipsy, ale naprawde dlugie paznokcie i wszystko bylo ok. Powiedziala mi, ze nie sprawialo jej to klopotu, bo "od zawsze" miala dlugie pazurki. Ja bym cyba tak nie mogla, bo mam zawsze krotkie i tipsy mialam tylko na slubie i juz mnie wkurzaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naszzczescie nie mam tego problemu rzadko mniewalam dlugie pazurki. jak sie czujecie dziewczynki? Franka ty to teraz juz blizej niz dalej fajno masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tipsy noszę od 8 lat (bo swoje obgryzam) więc bez tipsiochów było by mi beznadziejnie :) jutro zaczyna mi się 29 tydzień :) czyli 3/4 ciąży mam za sobą, ale czuję że nie dociągnę do 40 tygodni i urodzę wg usg czyli ok 2 tyg wcześniej zresztą gin mi tez przepowiada wcześniejszy poród. I dobrze bo mam takie śliczne ubranka i nie mogę się doczekać kiedy będę synalka w nie ubierać:) wczoraj w szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z kąpieli i pielęgnacji ;) ale śmiesznie było, mój dziad (ja tak ciągle o nim mówię i on to nawet lubi;) ) strasznie przeżywał kąpiel lalki na sucho i zakładanie pieluszki oraz ubranek a w domu sprawdzał czy nasze ubranka dla dziecka mają wystarczająco szerokie rękawki żeby łatwo było ubrać. jak powiedziałam że w pierwszych dniach mama moja będzie to mu pomoże przy kąpieli itp to się prawie obraził i powiedział ze absolutnie, to jego syn i on będzie kąpać choć na początku może mu to słabo iść. hehe nie spodziewałam się że aż tak się zaangażuje :) no dziewczynki jak ja urodzę to później czekam na was i będziemy się wymieniać doświadczeniami :) tak że jedne niech o siebie dbają a drugie niech się biorą do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana jestem zalatana, zus, dworzec, praca, zakupy, wracam sobie do domu śpiąca i zmęczona i myślę sobie \"zrobię pranie\" a tu k............a zamek w pralce się rozwalił. po wykonaniu kilkunastu telefonów znalazłam pana który za 40-100 zł nauczy mnie otwierać podważając np, łyżką śrubokrętem albo czymś innym :) nie naprawi bo nie ma części. szlag mnie trafi bo mam wstrzymane płatności za zwolnienie a tu wydatki jakieś z kosmosu mam non stop. a najgorsze że pranie muszę szybko zrobić bo w niedzielę rano wyjeżdżam :) oby u was było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×