Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

oho to ladnie zalatwila panienka lodowke :P aj Ty gapciu :) ja od kilku godzin mam takieeeeeeee mdlosci, ze normalnie koszmar a zmeczona jestem wybitnie ;| mialam sie uczyc, ale chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P niechcący haha przykopałaś pewnie w lodówkę aż się biedna rozwaliła ;) a mnie dziś zgaga piecze bo zjadłam pączka :( zgaga jest niefajna :( dziś kolejne zajęcia w szkole rodzenia z fizykoterapeutką :) moje dziadzisko ;) uczyło się mnie masować spadam spać bo zmęczona jestem jutro więcej napiszę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale Was męczy ..( ale czego sie nie robi dla dobra sprawy:D A lodówke to rozwaliłam serio, niechcący, bo to mała lodówa, w środku ma agregat, który przebiłam ostrą końcówką próbując wepchać garnek..hehe..dobre..:P wiem, do takiegoo trzeba mieć wybitne szczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki :):) Wiem że długo się nie odzywalam i Was troszkę zaniedbalam, ale mam male kłopociki :/ Co tam u Ws?? Jak sie czujecie młode mamusie? Jak dzieciątka ? Piszcie wszystko ze szczegółami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) a co tu tak pusto? :) ja wlasnie wrocilam z uczelni, zaliczenie z angielskiego na 4+ i egzamin z prawa karnego w terminie zerowym zaliczony na 3 :D matko przeszczesliwa jestem, ze chociaz tyle do przodu, jutro mam lacine prawnicza do zaliczenia wiec zabieram sie do nauki :) tzn. teraz poleze zlapie oddech chwile :) a dzidzia moja rosnie, bo zauwazam juz brzuszek :) doskwiera mi zmeczenie no i ta pochmurna pogoda, tez korzystnie nie dziala na mnie, ale odliczam tygodnie maluszka i tygodnie do przyjazdu mojego kochanego :) a co u Was? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy przyjeżdza Twoj ukochany??;> Ja ze swoim widze się za 11 dni ;D ale szczesliwa jestem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ukochany ląduje 4 lipca :D jeszcze miesiąc i będziemy razem! tak mi sie juz teskni, ze cos strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre27
Czesc jestem w ciazy i w too nie wierze...mam 100 dylematow masakra:( a z drugiej strony radosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre27
2 dni przed terminem miesiaczki zrobilam test 2 krecha bladsza ...dzis sa dwa dni po terminie kupilam test elektroniczny wskazal na 2,3 tydzien ciazy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ciesze sie razem z Toba wiem jakie trudne są takie rozłąki ;(:( Ale musimy sie trzymac :) celebre27: tylko pogratulować :) Nie ma czwgo sie bać jezeli masz jakies wątpliwości pytaj z chęcią Ci odpowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
Witam Was serdecznie! Czytam od poczatku topic i postanowilam sie udzielic i zapytac was o rade. @ spozniona o 14 dni, obfity sluz, testy domowe negatywne, a wizyta u ginekologa zakonczyla sie usg normalnym i dopochwowym, ktore wykazalo maly 2-3cm pecherzyk w macicy i cos na jajniku (albo cialko zolte albo jakas mala cysta). No i badz tu madra! Lekarz mowi, ze moge byc w ciazy - czego bym bardzo chciala - i jestem umowiona za tydzien. Mowi, zeby nie wierzyc testom, bo czasem niektore dziewczyny maja maly poziom hormonu, niewidoczny dla testow. OJ, niecierpliwosc mnie zjada! No i od jakiegos czasu lekkie klucie w jajnikach, podbrzuszu i mdlawo mi sie robi... Nie wiem co mam o tym myslec, wiec prosze o Wasze spostrzezenia! PS Wszystkim przyszlym Mamusiom serdecznie gratuluje! I za staraczki trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
Acha, jeszcze odnosnie mnie - mam 28 lat i wczesniej przez 7 bralam minisiston, juz od 1,5 roku nie biore i zabezpieczamy sie gumka z mezem. Jejku, musze czekac do poniedzialku na wizyte u ginekologa, nie dam rady! buziaki i dobranoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest z tymi lekarzami ;/ Ale bądz cierpliwa :) Życzę Ci żeby to była tak upragniona fasolka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
Klopot w tym, ze boje sie, ze moze byc to autosugestia... Ale z drugiej strony lekarz cos mi tam wypatrzyl, przepisal Folik i powiedzial "moze, moze, moze, ale lepiej poczekajmy tydzien i wtedy moze bede mogl pogratulowac". No i brak okresy, ktory do tej pory byl regularny... A jakie byly reakcje waszych ginekologow, kiedy przyszlyscie do gabinetu, myslac, ze jestescie w ciazy? Tez kazal czekac i przyjsc za 7 - 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak poszlam do ginekologa, ale nie swojego tylko przypadkowego, bo moj akurat byl na urlopie :) to bylam w 3-4 tygodniu i mi powiedzial, ze jest przecherzyk, zrobilam bete i wyszla ciąża, poszlam do swojego lekarza, ktory prowadzi mi ciaze przejrzal badania, zbadal mnie, stwierdzil, ze macica się powieksza i powiedzial \'tak, to ciaza\', tydzien temu mialam usg :) i widzialam dzidzie moją :) teraz juz mamy 10 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
no wlasnie, czym innym moze byc ten pechezyk w macicy przy rownoczesnym zatrzymaniu okresu? Lekarz powiedzial, ze moze to rowniez byc jakis krwiak, ale czy ja wiem? Gratuluje 10 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpmp krwiak (ale on raczej by nie spowodował zatrzymania miesiączki) lub pusty pęcherzyk a ja mam dziś smutny dzień, mam poważne problemy ale nie mogę o nich na forum pisać :( i nie zdrowotne ale urzędowe dobrze że w weekend jadę na tydzień na mazury to się troszkę zrelaksuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze że jestem na ich łasce lub niełasce :( dobrze że chociaż u mojego brzucha jest dobrze, jutro kolejna kontrola u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, tak to już w tej Polsce jest.. najważniejsze, że ma sie zdrowie:):) o to czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dostałam krople na bóle piersi, bo znowu sie zaczeło, a cholerstwo było drogie i nie pomaga... ale zacząć działać może dopiero po 6 tygodniach! -tak pisze na ulotce..masakra;/ nie wyrobie normalnie.. nie znacie jakiejś maści na łagodzenie bóli piersi?? a te krople to Mastodynon N...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedne dziewczynki :( Franka nie daj im się dasz rade :) Kto inny jak nie Ty ?:):) Powodzenia i wszystkiego najlepszego dla Waszych dzidzi z okazji Dnia Dziecka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmp
Dzieki za odpowiedzi! Ja Wam wszystkim i Waszym przyszlym Dzidziusiom zycze wszystkiego naj w dzisiejszym dniu. Trzymajcie kciuki w poniedzialek - wtedy mam wizyte. Acha, od dwoch dni mam mdlosci - nie wymioty, ale uczucie, jak na drugi dzien po zakrapianej imprezie...Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z urzędasami chyba wszystko wyjaśniłam :) ale stresa miałam strasznego :( mam tylko trochę latania po mieście i załatwianie wszystkiego np. udowodnienie że jestem w ciąży tak się wczoraj zdenerwowałam że brzuszek mnie bolał i twardy się zrobił ale dziś po wykonaniu kilku telefonów uspokoiłam się, potem pójdę kupić sobie coś na chandrę i będzie dobrze :) wieczorem mam gina to dam znać co mówił :) pewnie znów będzie się śmiać że maluch jest gigantyczny ;) miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) no widzisz, wszystko dobrze:) Pisz pisz, co i jak u wielkoludzika;) a dzis mam tez duzo zalatwien, wiec przyszlam na chwile tylko sie przywitac:) 3majcie sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dziewczynki że Wam się układa :):) Ja narazie przerywam starania małe problemiki :( Ale damy rade:):) Jak tam u gina było?? Jak sie czuje dzidziuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba zrobię test niedługo, bo nie wytrzymam... Więc kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Okreu nie dostałam w spodziewanym dniu, lecz tydzień później. Do tego od czasu do czasu boli mnie brzuch, i nagle tak jakoś zaczęłam więcej jeść... W sekundę potrafię dostać ochoty na coś słodkiego, a za godzinę bleee na słodkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×