Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

hej Wam:) pogoda tylko na spacer:) jak tam Słonka? Malwinka, jak wrażenia z usg??:) Franka,jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynkiiii:) wlasnie wrocilam! troche musialam czekac, bo lekarz mial zabieg, ale bylo warto! mam zdjęcia maluszka! wszystko jest prawidlowo, serduszko bije :) nie poplakalam sie, ale uspokoilam, ze wszystko jest ok. co prawda powiedzial, ze lepiej zebym zostala w domu kilka dni, ale zobacze jak bede sie czuc i ew. pojde do mojej pani doktor niech mnie oslucha itp. a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się cieszę że jest dobrze z maluszkiem :) a Ty jak nadal nie za dobrze się czujesz to siedź w domu jak gin powiedział. a ja dziś trochę pospacerowałam ze znajomymi po dworze ale już się zmęczyłam wiec zasiadłam przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pojde do pracy, zobacze jak bede sie zle czuc to sie zwolnie i pojde po zwolnienie, bo nie ma co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać mi się chce a zasnąć nie mogę:( na 13:10 mam alergologa, kurcze w ciąży nic nie mogę łykać na alergię a teraz wszystko pyli i mnie dusi, z nosa cieknie,oczy łzawią i do tego parszywa wysypka!!!!!!!!!!!!!!!!!! rety co za koszmarny początek tygodnia, mam nadzieję ze u was lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FrANka u mnie tez tragicznie sie zaczyna.... mam straszne mdlosci koszmar jakis i wogule co chwile ryczec mi sie chce chyba cos wisi w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe życie walczę z alergią i suchą skórą a tu się okazało że krosty które zaczęły mi się pojawiać na klatce piersiowej to łojotok SZOK coś tam dostałam ale najważniejsze że wypytałam się swojej lekarki jakie kosmetyki mam kupić dla synka i w czym prać itp :)już wiem co mam kupować i jeszcze jedno: ogłaszam że nigdy ale to nigdy nie ustąpię nikomu miejsca w środkach komunikacji miejskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mdłości podobno z rana banan pomaga, najlepiej go zjeść jak się jeszcze z łóżka nie wstało. Ja na szczęście tego nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka, to Ty sie tam nie daj! a co tak nie ustąpisz? nikt Ci nie chciał zrobić miejsca?? anula, czasem przychodzi kryzys, ale on mija, a potem znów są te lepsze dni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem osobą która wchodzi i czeka aż ktoś ustąpi, ale z drugiej strony ja tak zawsze postępowałam i dziwi mnie zachowanie ludzi którzy nagle oglądają coś za oknem np w metrze jak dziś ;) tam to dopiero są widoki hehe oczywiście jak źle się bym czuła to bym poprosiła kogoś o miejsce ale mimo to wiedząc jaka ja zawsze byłam wyrywna do ustępowania jest mi przykro że np. faceci koło 40 lat patrzą na mój brzuch i mają to w dupie i siedzą nadal mam nadzieję że wszystkich tych wstrętnych bez serca ludzi, matki, też się męczyły i nie ustępowano im miejsca :P hehe ale jestem dziś złośliwa ale co mam prawo, w końcu jestem w ciąży i mogę mieć humory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jak samopoczucie? :) ja wlasnie wstalam, do pracy idę w czwartek, więc mogę się wykurować do końca:) zaraz śniadanko, pozniej kwiaciarnia - kupię mamie jakiś ladny bukiecik jako dodatek do prezentu :) a pozniej herbatka kocyk i ksiazka :) wiecie, nie ma dnia zebym nie spojrzala na zdjęcie z usg:) kilka razy nawet mi się zdarza :) a i brzuszek mi się krągli :P buziaki i milego dnia kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do swojej mamusi tylko mogłam zadzwonić bo jest daleko, jutro mam imieniny i ona też tylko do mnie zadzwoni ;) samopoczucie ok ale już zaczynam odczuwać upał z dworu :( nie lubię upału !!!!! malwinka grubasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mi sie krągli brzusio :P cos czuje, ze na wakacje to juz nie bedzie sie dalo ukryc :D chyba, ze pod letnimi kieckami, ale jakos sie powoli oswajam i moge pokazywac brzuszek:) mam mega ochotę na banany z cytryną popruszone czekoladą :D idę zrobić :P buziaki :P a i u mnie cieplo, ale musze sie wynurzyc do tej kwiaciarni w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz gorzej u mnie :( wyszłam dziś trochę popracować doszłam ledwo do przystanka i tak mi się słabo zrobiło że ledwo utrzymałam się na nogach, jakaś pani pomogła mi dojść do domu i tak to sobie popracowałam :( upał jak cholera, duchota bo burzę zapowiadają a ja siedzę w domu goła i w przeciągu i załamuję się że ta ciążą energię ze mnie wysysa. A może ja jakiegoś wampirka urodzę ;) zawsze wiedziałam że z brzuchem to lepiej w zimę chodzić ;) ale tego aż tak nie da się zaplanować ;) moja mama jest wielka bo mnie też całe lato nosiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam.. noo fakt, szok... 16cioro dzieci.. a ile ma lat? oj, Franka, uważaj tam.. a jak Twoja mama wytrzymała, to i Ty wytrzymiesz:) dobrze jest poczytać forum, ale ostatnio mało piszecie.. Nic sie u Was nie dzieje? ? Nie wiecie co jest dobre na poprawe koncentracji z nie-tabletkowych rzeczy? orzechy, rzeżucha.. :P co tam jeszcze? Bo ucze sie na te kolosy i ucze i ani jedne mi nie wyszły jak należy..same poprawy..co jest? nie jest to trudne, ale normalnie nie moge sie skupic a błędy to robie nie wiem..jak pierwszoklasiasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile lat miała ale jak zaczęła w wieku 20 lat to przy 36 urodzinach mogła mieć całą gromadę ;) co rok to prorok ;) a na koncentrację, cholera wie! ja staram się często grać w sudoku żeby ćwiczyć swój stary mózg, ale siedzę tyle w domu to poszukam czegoś na ten temat. hehe wieczorkiem poszłam odebrać leki z apteki i chyba źle wyglądałam bo pani aptekara zapytała się czy się dobrze czuję, niby dobrze ale jakaś taka wymęczona. oglądałam klimatyzatory do domu i za 500 zł można już coś nabyć, maj jest a ja mam dość upału, a tak sobie nastawię 20 stopni nosa na dwór nie wystawię ;) a jutro mam imieniny, spodziewam się jednego telefonu od mamuni i braku prezentu od mojego mena ale wybaczę mu bo jest ciągle zapracowany i zdenerwowany sytuacją z wybitą szybą :) a moja \"teściowa\" chyba się chwali w rodzinie że mamy kiepską sytuację materialną, a co to kogo obchodzi, i po co w ogóle takie rzeczy opowiadać, to nasza sprawa, ależ ja jej nie trawię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja oczywiscie juz nie spie bo moj wyszedl do pracy i mnie obudzil juz mnie mecza mdlosci i pewnie bedzie tak do wieczora jak od paru dni, jestem juz wypompowana calekiem. co do slonca ja kiedys uwilebialam w lato to opalona jak murzyn chodzilam a teraz uciekam gdzie pieprz rosnie. Franka nie wiesz jak to jest jak ktos nie ma o czym pogdac to najlepiej zajac sie cudzym zyciem moze wlasnych problemow nie ma.....z rodzina to najleoiej na zdjeciach sie wychodzi nie przejmuj sie takim gadaniem zal nerwow. uwazaj na siebie ty juz najlepiej nie wychodz z domu jak sie tak czujesz lepiej mena zaangazuj w zakupy. 3majcie za mnie kciuki zebym wytrwala w tych mdlosciach. Malwinka fajno ze Ci juz brzuszek widac, u mnie jeszzce nie, a my chyba jakos tak zaraz kolo siebie z tymi tygodniami jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś w nocy zgaga obudziła ale zaraz zasnęłam, dobrze że jakoś spokojnie te zgagi przechodzę bo z opowieści jak potrafi męczyć to trochę się martwiłam :) ale ja jakaś twardzielka jestem ani mdłości nie miałam wymiotów też nie więc co tak lekkie pieczenie w gardle ;) a "teściową" mam gdzieś, tylko że ja komuś z butami do życia nie wchodzę dlatego denerwuje mnie jak ona takie historie opowiada. Poza tym ona nie ma pojęcia ile ja zarabiam, nigdy u mnie w domu nie była, do lodówki nie zaglądała itp więc na podstawie czego mówi takie rzeczy. tak czy inaczej jestem szczęściarą że nie utrzymuję z nią kontaktu i nie muszę stresować się że zadzwoni bo nie zna do mnie nr telefonu :D a ja mam dziś imieniny :D miłego dnia brzuchate laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEDZĘ SOBIE W DOMKU A TU ZACZYNAJĄ SIĘ ZJEŻDŻAĆ PAKUNKI DO SIOSTRY DLA MOJEGO SYNKA :) RETY ALE PIĘKNY KOCYK PRZYSŁALI I JAKIE UBRANKA :) NIE MOGĘ SIE JUŻ DOCZEKAĆ AŻ GO W TO WSZYSTKO BĘDĘ UBIERAĆ I PRZYKRYWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz super:) siostra Cie zaopatrza:) a co do teściowych, to zazwyczaj są okropne..;/ niestety.. mojej siostry tesciowa powiedziala,ze nie chce jej widziec na oczy, bo siostra jej kiedys powiedziala slowa najszczerszej prawdy... no ale.. a co do gadania, ludzie maja pomysly rozpowiadac takie rzeczy;/;/ moze sobie chciala ponarzekac, jakiego to ma biednego synka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitawska
Lolunia - nie masz racji. Kwas foliowy powinno się łykać nawet 2-3 miesiące przed zajściem w ciążę i potem jeszcze ze 3 miesiące. On jest najbardziej potrzebny właśnie w pierwszym miesiącu, kiedy wiele kobiet jeszcze nie wie, że jest w ciąży. Tak, jak Ty podajesz, to już jest za późno i prawdopodbnie niewiele pomoże ( i na pewno nie zaszkodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka wszystkiego najlepszego! duzo zdrowka i usmiechu! :) ja wlasnie troszke doszlam do ladu ze sobą :) jutro juz wracam do pracy. teraz wlasnie patrzę na uda i nie wiem czy to urojenia czy rozstępy mi się pokazują ;/ eh... brzuszek rosnie :) jupi! :) ale nie mam totalnie glowy do nauki :( i to mnie martwi, bo chcialabym sesję zdać w czerwcu i nie meczyc sie w kampanii wrzesniowej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) rozstępy raczej nie bo przecież nie przybrała ci waga jakoś dramatycznie, to mogą być żyłki jak u mnie. a wiesz że moja alergolog powiedziała mi żebym smarowała się pharmaceris nowy żel na rozstępy, zaraz link wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam samopoczucie? ;) ja od okolo 15 leze i jestem pol przytomna, non stop bym spala albo lezala.. pogoda sie zepsula, zanosi sie na deszcz, bo sie ochlodzilo bardzo i moze to ta zmiana... wracam do lozka, bo jutro do pracy... znajac zycie bede znow spiąca, ale no coz.. takie uroki ciazy :D a tak mi sie fajnie w domq siedzialo a tu wracac trzeba... a do tego w sobote mam kolejną \'zerówkę\' na uczelni a nic nie umiem ;| i w niedzielę zaliczenie :( ja nie wiem... padnę chyba :( kompletnie się nie potrafię skupic.. ale no coz.. zawsze sie ucze 2 dni przed egzaminem :( bez sensu ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka to nie pogoda tylko ciąża tak na ciebie wpływa ;) dobrze że ja ten etap wiecznego zmęczenia mam za sobą :D dzięki za życzenia , znajomi jak zwykle zadzwonią za dwa dni bo wtedy Magdaleny jest bardziej popularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabym lezec i spac 24 h ;/ jejkuuu a powinnam juz obryta na egzaminy byc a ja nawet nie zaczelam.. a najgorsze, ze nie przejmuje sie bardzo jakos i nie panikuje.. yh. no nic.. zbieram sie do lozka.. bo juz czuje, ze czas najwyzszy :) dobranoc dziewczynki :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam.. ale mam ostatnio pecha.. rozwaliłam, niechcący!, w akademiku lodówke, i bede musiała płacić..około 500 złotych w plecy.. bo jej nie da sie tak naprawic ot tak, a naprawa to chyba z 300zl... eh... ale ze mnie \"ciota\", jak to określam zawsze;) A co tam u Was, brzuchate kobitki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×