Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość katrinka1111
Boli mnie podbrzusze tak jakbym miala dostac okresu, sutkow nie mam powiekszonych ani obolalych ani rowniez nie siusiam czesciej. jestem troche bardziej zmeczona niz zwykle i czesciej chce mi sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarinka wg mnie powinnas pojsc z wynikiem bety do lekarza, zbada Cie i powie co i jak :) ja jestem przeziebiona, kurde lecze sie domowymi sposobami, ale ciezko ciezko... nie powinnam lezec w lozku? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda to na ciążę :) ale konieczna jeszcze wizyta u gina, może idź do innego? malwinka,jeśli źle się czujesz a na dodatek masz podwyższoną temperaturę(?) to pij nadal ten malinowy soczek ale idź na kilka dni na zwolnienie, takie coś trzeba przespać, wypocząć. Ja po świętach wróciłam z mazur chora i poszłam do lekarza (przeziębienie plus zatoki) i kazał dużo pić ale ciepłe nie gorące i nie zimne no i sok z malin i dużo leżenia w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam podwyzszonej temperatury, ale dzis zwolnie sie wczesniej z pracy jak sie uda, a w niedziele mam usg i chyba powiem lekarzowi, moze sam da mi zwolnienie na kilka dni. nie to, ze sie pieszcze, ale nie chce narazac maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest pieszczenie tylko po prostu twój organizm i tak jest już obciążony a przeziębienie to pogłębia, musisz wypocząć i napewno da ci zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie co mam zrobic i sprobuje sie zawinąć do domku, poleze itp. bo szkoda sie tak meczyc. a lekarz sam w niedziele zobaczy, chociaz mam nadzieje, ze mi minie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz taka pogoda że wirusy fruwają :( a ja dziś robię manicure mojej znajomej ginekolog i muszę się zapytać o rozwolnienie. Wszędzie piszą o zatwardzeniu w ciąży a ja od 10 dni mam czyszczenie jelit, a nic szczególnego nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka1111
Bylam wczoraj na usg u giekologa, pokazalam mu to badanie beta i stwierdzil ze niepotrzebnie wydawalam pieniadze na to badanie, ze ponoc za wczesnie. Choc jasno wynika z niego(149mlu/ml) ze to 1-2 lub 2-3 tydz ciazy(liczac od ost miesiaczki ok 4-5tydz)Zastanawiam sie czy byl ze mna szczery i moze chcial mnie po prostu naciagnac na kolejna wizyte i na badanie usg. Chyba musze isc do innego lekarza..Niepewnosc wyprowadza mnie z rownowagi, chcialabym juz wiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten ginekolog faktycznie katarinka, wez poszukaj lepszego jakiegos poleconego przez mame czy kolezanke zaufana :) alez mam katar.. wkurzam sie tylko, bo w pracy mam zimno a na dworze tak cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Rozpisałyście sie, widze. Fakt, pogoda pełną parą;) aż chce sie uczyc:P Katarinka-rozumiem Twoje niepewności, postaraj się być cierpliwa.:* Wiecie co? Byłam u gina. Stwierdziła,że nie mam nadżerki,tylko stan zapalny, dała mi dopochwowe i doustne leki, i powiedziała,że jak mi sie beda takie sytuacje powtarzac, to zebym przyszła znowu. Powiem Wam szczerze, że nawet sie tym uspokoiłam. I dobrze bo ostatnio za duzo tego stresu. O mnie tyle. Franka, to udanej zabawy ! apropo,nie dawno widziałam super sukienke ciązową, taką uniwersalną, świetna była, ale dobrze,że sie wtedy nie skusiłam na nią, bo teraz by leżała..(bo to było jeszcze podczas \"objawów\" ) :) Malwinka, 3maj sie i nie daj sie choróbsku! ;) Ciekawe,jak tam na usg bedzie :D:D buziole 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
witajcie, wynik beta hcg z krwii:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
oo nie dokonczylo sie . beta hcg z krwi:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
no bo jakos nie wyswietla sie moja wiadomosc:) wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
ej nie wiem o co chodzi heheh,nie moge napisac ile mi wyszlo;D moze slownie;P ponizej jednej dziesiatej miliU;) bylyscie pewne chociaz ja nie,no tak czy siak tego wyniku juz nie moge zdaje sie podwazyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki melduje ze u mnie ok.... mialam usg dzidzi serce juz bije:))))))))))) jestem taka szczesliwa, atego lekarza z osrodka chyba powiesze za te nerwy, teraz zdecydowalam sie prowadzic ciaze praywatnie buziole dla was wszystkich, a widze ze nasza panikara nadal ciazy sie doszukuje- kochana teraz juz nie masz zadnej mozjiwosci ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
z caym szacunkiem aniu;)ciazy sie juz nie doszukuje,anyway zycze szczesliwego rozwoju twojej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale się cieszę że serduszko bije :D koniecznie dobry lekarz ci jest potrzebny ale szukaj takiego który pracuje w szpitalu, już wyjaśniam dlaczego. jeżeli nie jesteś prowadzona przez lekarza pracującego w szpitalu to gdy pojedziesz do szpitala mogą ci powiedzieć że nie ma miejsca, szpital ma obowiązek znalezienia ci miejsce w innym szpitalu ale to jest dla ciebie stres i kolejna jazda, jeśli ma lekarza \"szpitalnego\" to będziesz przyjęta do danego szpitala i spokojnie możesz rodzić. U mnie na pewno tak jest w Warszawie i śmiem twierdzić że jest to praktykowane również w całej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam pytanie psuznia mi sie kilka dni okres ale mam bole brzucha oraz czeste oddawanie moczu tak jak przed miesiaczka,nawet wczoraj zorbilam 2 testy ciazowe i wyszly negatywnie!czy moge bycn w ciazu juz sama niewiem?pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fefa6 szansa na ciąże jest zawsze zrób badanie z krwi bo jest bardziej pewne niż apteczne choć skoro 2 testy po spodziewanym okresie wyszły negatywnie to wątpię w ciążę ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja zdrowieje pomalutku, dzis caly dzien w lozku, sok malinowy, herbata z cytryna, cytryna, barszcz z czosnkiem, sam czosnek, mleko z czosnkiem, moczenie nog... ale no lepiej sie czuje tylko wkurza mnie katar i brak sil, ale mam nadzieje, ze to sie poprawi szybko.. juz nie moge sie doczekac niedzielnego usg, dbam o siebie jak moge, bo chce zeby z malenstwem bylo ok a co u Was? :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka1111
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:))) trzeci test pozitivos:) i nawet kreseczka ciemniejsza:))))) we wtorek ide na usg..eh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a u mnie dziś kiepsko bo musiałam dupsko o 7 rano podnieść, dramat, ja tak lubię spać i leżeć w łóżku :( pogoda mnie zabija, upał i duchota, spociłam się okropnie i ledwo do domu wróciłam, ale musiałam iść kupić jedzenie dla kotka i wysłać mu je na mazury bo od roku tam siedzi z rodzicami. pochwalę się wam że mimo niezbyt sympatycznych stosunków z siostrą dziś mnie cholernie zaskoczyła. Chciała mi coś kupić dla juniora i wysłałam jej mailem listę z której coś może wybrać bo sama nie wiedziała co będzie mi potrzebne, no i w tej liście była wanienka, zestaw ręczników zestawy ubranek, kocyk i ona mi to wszystko kupiła :) (allegro) dzięki niej mam już ciuchy skompletowane :) hihi rzeczy dla dzieci przybywa :) super że allegro istnieje to nie muszę latać z brzuchem po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać bo jutro mam klientkę zapisaną a potem muszę swojego chłopa wyciągnąć na zakupy, może sobie coś kupię a nie tylko małemu ;) pa trzymajcie się cieplutko i pogłaszczcie brzuszki ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale dziś miałam straszne przeżycie :( jechaliśmy samochodem a nad ulicą był rozwinięty baner w którym oberwała się lina. I ta właśnie lina walnęła nam w szybę i ją rozbiła, okazało się że przed nami jeszcze 8 samochodów tak załatwiło. Tak się wystraszyłam aż brzuch mnie z nerwów zaczął boleć, ręce mi się trzęsły ale na szczęście nic poważnego się nie stało. Jechałam na zakupy i zamiast zakupów jesteśmy w plecy kilka dobrych stówek bo trzeba wstawić nową szybę :( a jak się czujecie?? co u was?? malwinka o której masz jutro badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, szczęście w nieszczęściu, Franka. Najważniejsze,że sie nikomu nic nie stało. Czytam wasze posty i czytam, i nie moge sie z Wami nacieszyć:) Dobrze,że jesteście w drodze do bycia mamami;) W czwartek dostałam od chłopaka pierścionek..:D no nie myslcie,że zareczynowy:P okazuje sie,że znaleziony, i chyba pójdzie do sprawdzenia, ile jest wart i do sprzedaży, bo jest troche za duży a nie bede go skracać, i tak nie nosze żadnych pierścionków jak narazie. Kwestia gustu:P Opowiadajcie jeszcze co u Was:) miłego wieczorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ojej Franka, dobrze, ze nic nikomu sie nie stalo :) jja juz lepiej sie czuje, a usg to jutro.. zajecia mam od 8 do 10, pozniej mam podjechac do szpitala, bo moj lekarz ma dyzur, wiec jak bedzie wolny i nie bede musiala czekac to po 10 juz bede miala :) nie moge sie doczekac! juz mam wiecej sil i ogolnie lepiej mi i mam nadzieje, ze ta tendencja sie utrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×