Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

hej dziewczynki ;) no ja juz od 7 nie spie, moj Skarb pewnie teraz siedzi w samolocie, za 1,5 h ląduje. ja zaraz sie zbieram i pojde do miasta, kupie sobie jakas ladna bluzeczke na wieczor ;) znow jest upal, wiec pewnie za dlugo nie pochodze. a bejbi okey ;) cos mi dzisiaj pulsowalo w brzuszku tak delikatnie bardzo, moze to moj nastroj oczekiwania na tatusia tak wplywa na malenstwo ;) mowie Wam, nie moge sie juz doczekac ;) a pewnie zobaczymy sie dopiero kolo 19, ale wytrzymalam 3 miesiace to wytrzymam kilka godzin ;) Franka nie martw się! dobrze bedzie, malenstwo jest zdrowe a to najwazniejsze a Ty zwalczysz to wredne chorbosko;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dziś podjadałam sobie jak cukrzyk :) nie jest tak źle tylko ubolewam że owoców nie mogę jeść :( malwinka pewnie teraz z ukochanym szaleje :P jak da ci odetchnąć to daj znać jak spotkanie i reakcja na brzuszek :) a ja dziś miałam nerwowy dzień. Pojechałam z dziadem do jego rodziców i dowiedzieli się ze mały będzie mieć moje nazwisko. Teściowa zrobiła niezadowoloną minę i powtarzała kilka razy że jej się to nie podoba a teściu przeszedł sam siebie bo oznajmił "myślałem że będę mieć wnuka " nigdy za nimi nie przepadałam ale wiedziałam że dziecko ma dziadków i będę się zmuszać do wizyt ale w obecnej sytuacji nie będę im się narzucać z dzieckiem. szkoda mi tylko mojego dziada bo nie spodziewał się takiej reakcji rodziców i gryzie go to pół dnia. Jeśli ktoś na tym straci to tylko oni , bo za takie teksty naprawdę odizoluję synka od nich. A nasz syn będzie mieć dziadków, moich rodziców, to już jest ich oczko w głowie choć jeszcze w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmirek
moze tu na tym topiku sa kobitki ktore by mi doradzily badz odpowiedzialy pare dni temu skonczyl mi sie sluz plodny wspolzylam w te dni partner konczyl we mnie chce miec dziecko teraz pobolewaja mni jajniki czasem kluja a czasem mam uczucie jak by skurczy dlaczego?wiem ze zawczesnie na objawy ciazy ale czy moze to byc np objaw uwolnienia sie jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmirek
moze tu na tym topiku sa kobitki ktore by mi doradzily badz odpowiedzialy pare dni temu skonczyl mi sie sluz plodny wspolzylam w te dni partner konczyl we mnie chce miec dziecko teraz pobolewaja mni jajniki czasem kluja a czasem mam uczucie jak by skurczy dlaczego?wiem ze zawczesnie na objawy ciazy ale czy moze to byc np objaw uwolnienia sie jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej ;) Franka, tak to bywa z tesciami. nie przejmuj sie, jak to mawia moja kolezanka tesc i tesciowa - to nie rodzina ;) ja spedzilam super wieczor z moim Skarbem, oczywiscie ciagle trzymal mnie za brzuszek. caly szczesliwy byl i ciagle mowil jak sie cieszy ;) dzis przychodzi do moich rodzicow a pozniej ja ide do niego. jakos mi sie to nie widzi, bo niby co ja mam mowic.. bez sensu. trzymajcie kciuki, bo bedzie dzis ja kontra tesciowie a z moim charakterkiem to strach sie bac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoich w d.... (teściów oczywiście ) to i ty swoich się nie martw ;) ja też uważam że to nie rodzina a że mam charakter jaki mam to mogą zapomnieć że mają wnuka. Sam mama strasznego dziadka z którym nie utrzymuję kontaktu od kilkunastu lat i jest mi z tym bardzo dobrze i zrobię wszystko aby mój syn nie miał do czynienia z kimś kto jest delikatnie mówiąc toksyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po ;) bylo milo, moi rodzice zadowoleni i jego tez. tylko teraz moj Skarb poszedl spac do siebie mielismy wyjsc wieczorkiem, ale zanosi sie na burze i czuje, ze szykuje mi sie samotny wieczor. u mnie spac nie mozemy, bo sa rodzice i mam w sumie malo miejsca, a on raz zapytal czy bede spac u niego dzisiaj po czym jak powiedzialam, ze nie to odpuscil. a ustalilismy, ze slub bedzie na poczatku wrzesnia, potem w listopadzie juz wroci na stale z zapasem kasy. wiec teraz chcialabym byc z nim non stop a tu zonk.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile jeszcze w Polsce zostanie??? ale dziś pogoda w Warszawie była :) urwanie chmury :) administracje muszę poinformować że mi się zacieki na suficie pojawiły :( w sumie dobrze że kasy na remont nie mam bo bym była wściekła jak by mi piękne nowe ściany zalało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci 22go lipca a ja mam wolne tylko do 12:( myslalam, ze wziac jeszcze zwolnienie sobie moze jakos lekarz by mi dal, bo ciagle mi go malo :( teraz jestem sama.. a przed chwila go widzialam i juz tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź na zwolnienie :) wykorzystaj co możesz :) współczuje ci bardzo, nie wyobrażam sobie być bez swojego dziada przez dłuższy czas w czasie ciąży tym bardziej że czasem był mi niezbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zasnac bez niego.. jutro powiem mamie, ze chce zeby Skarb zostal na noc.. w sumie to co jej za roznica. a dla mnie ogromna. nie moge sie nim nacieszyc ciagle mi malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mamuska jest po prostu wyjatkowa powiedziala mi, \'nie bede sluchac jak wy za sciana dorabiacie uszy\' padlam, skonalam :P ale no trudno.. moze on wpadnie na ten pomysl i ponowi swoja propozycje :P dzis idziemy ogladac obraczki, kupic farbe do scian i meble do sypialni :P szykuje sie pracowity dzien. biegne sie zbierac, bo juz mi tylko godzinka zostala, alez jestem szczesliwa! ;* buziaki i milego dzionka! p.s. jak sie czujecie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sama mu powiedz że chcesz spać u niego :) to faktycznie pracowity dzień, tylko uważaj na siebie bo ciążą to nie przelewki a do tego ma być dziś gorąco :) ja dziś miałam mały stres, po stracie jednej ciąży non stop patrzę na papier jak się podcieram i kontroluję czy krwi nie ma, yo taka mała niegroźna obsesja ;) i dziś zobaczyłam około łyżeczki śluzu i zastanawiam się czy to nie czop :( brzuch mnie pobolewa od tygodnia :( jutro mam wizytę u swojego prowadzącego to się wypowie co i jak, mam nadzieję że to nie oznaki przedwczesnego porodu :) w razie co cieszę się ze w tym tym tygodniu dzidzuś jest bezpieczny poza łonem matki ale wolałabym żeby tam jeszcze posiedział :) idę koło 12-13 po badania i zobaczymy jak tam moje wyniki cukru, czy ta cukrzyca to jakaś strasznie poważna :) i czy bez insuliny da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety!!!! zwariuję !!!! nie ma moich wyników :( opiłam się tej wstrętnej glukozy o to aby znów ją znów pić bo system padł i stracili moje wyniki :( dziś mam gina i zobaczymy co powie. hej dziewczynki gdzie się podziałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja dzis z moim Skarbem wybieralismy obrączki :P jutro zamawiamy, bo mamy juz upatrzone. termin w USC na 5 wrzesnia zaklepany na 11.30 :P farba do pokju kupiona, podloga wybrana, meble jutro zamawiamy, bo tez mamy wybrane :D jak mi sie to podoba, tylko nie podoba mi sie to, ze mam urlop do piątku i nie wiem czy w piątek, bo mam wizyte poprosić lekarza o tygodniowe zwolnienie, bo nie wiem co na to w pracy. chcialabym sie nacieszyc moim przyszlym mezem, bo przyleci na slub na 5 wrzesnia na 4 dni i potem przyleci az 1 listopada na stale. smutno mi na sama mysl. aj Franka zlosliwosc rzeczy martwych tych systemow wszystkich. ja dzis bylam na badaniach. ale jak sie czujesz ogolnie? buziak ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie dobrze się czuję tylko brzuszek mnie pobolewa ale gin kazał brać 3x1 tab no spa i mam zrobić oczywiście te badania z glukozą i czystość pochwy. szkoda że ten Twój tak malutko z Tobą będzie :( ciążą tak bardzo zbliża ludzi i to fajny okres dla par, ale wiadomo ze pracuje dla Ciebie i dziecka więc można mu wybaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna mozna.. tylko nie wiem jak ja to wytrzymam.. ale pocieszam sie, ze lipca zostanie niewiele, sierpien, we wrzesniu bedzie na slubie potem troszke wrzesnia i pazdziernik i juz ;P bo 1 listopada bedzie ;) albo cos kolo tego ;) jak tam sie czujesz Franko dzisiaj? ja wstalam, ogarnę się i pojde do miasta po nowy biustonosz, bo znow za male mam wszystkie:D pozniej umowiona jestem z przyjaciolka a kolo 14 idziemy po obraczki i meble a pozniej do niego przygotowac pokoj do remontu, rzekomo mam zostac na noc aczkolwiek nie wiem co na to rodzice, ale no teraz to juz nie maja nic do powiedzenia :P jeeeeeeej jak fajnie, ze ja sie moge tu wygadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś pada :( ale i tak postanowiłam zrobić sobie dzień leniucha :) wczoraj się trochę narobiłam w domu i u klientek więc muszę to dziś odleżeć :) zresztą pogoda i ciśnienie jest takie że dopiero co wstałam ale zaraz chyba pójdę dalej spać. Tak poz tym całkiem nieźle, tylko przez te akcje z teściami trochę nerwowo w domu jest bo teściowa wydzwania a mój dziad nie odbiera telefonów od matki. Mówię mu że ma tam pojechać (nawet ze mną) i powiedzieć że mają się odwalić raz na zawsze od naszego dziecka. Nic tak na mnie źle nie działa jak wtrącanie się w nie swoje sprawy :( oj maliwinka życzę ci dobrych kontaktów z rodzicami przyszłego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice mojego Skarba są bardzo w porzadku przynajmniej narazie i oni są za tm zebym spala u nigo, ale nie wiem co na to moi.. eh.. zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka, dorosła jesteś :) nie musisz się rodzicami martwić albo się ich pytać co oni na to :) mówisz że idziesz spać do narzeczonego i po prostu wychodzisz :) ja facetów sprowadzałam od 23 roku życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popoludniowa drzemka dobrze mi zrobila, a jak tam Franka Twoje samopoczucie? ja czekam na swojego Miska teraz i zobaczymy jakie plany na wieczor ;P a co do rodzicow to fakt, jesli cos to tak zrobie. w koncu 5 wrzesnia bede mezatka a od 1go listopada bede juz mieszkac z mezem, wiec niech sie przyzwyczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez trochę pospałam ale jakieś gówniarstwo zaczęło się wydzierać i mnie obudzili zaraz idę spać bo cały dzień jakaś rozlazła jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to pogoda czy to ciążą ale czuję się okropnie :( brzuch mnie boli i od rana jestem na lekach :( w domu kupę mam roboty ale chyba znów nic nie zrobię. coś dziewczynki nam uciekły z forum a szkoda bo ciekawa jestem co u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka wez sobie te zwolnienie nalezy ci sie lekarz napewno da, nacieszcie sie soba ciaza to czas szczegolny dziel sie ztym z przyszlym mezem, nie zaszkodzi troszke egoizmu i nie martw sie o prace!!!!! nikt cie za to nie zwolni a wiec maszeruj i idz po zwolnienie!!!! szcesliuwa mama to szczesliwy dzidizus ja dzisiaj mam usg genetyczne mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!!! skonczyl mi sie wczoraj pierwszy trym,etr tak wiec najgorsze za mna Frania wspolczuje tesciow, ja bym ich chyba......... 3majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na teściów to ja już lachę położyłam :) bez nich będzie mi lepiej bo i tak ich nie znosiłam :) a to usg genetyczne to jak to wyglada? to inaczej zwany test papp-a który ja miałam ??? daj znać jak wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo usg z pomiarami przyziernosc 1,4 mm takze ok kosc nosowa widoczna maly ladnie rosnie , no i lekarz widzial sisiora ale nie jest jeszcze pewiwn bo to wczesnie..... a ja dopiero wczoraj chyba uswiadomilam sobie ze nosze pod sercem malego czlowieczka tak podskakiwal caly czas w ruchu az lekarz mowil ze dawno nie mial takiego malucha wiec troszke potrwalo zanim wszystko pomierzyl.... zakochalam sie w tym maluszku, jestem szczesliwa ze hohho nie moge sie doczekac az poczuje te ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli to standardowe badanie w tym okresie ciąży :) myślałam że to jakieś inne :) takie to każda kobieta przechodzi :) ja ze względu na wiek i stratę jednej ciąży zrobiłam genetyczne badanie które wykrywa różne zespoły downa edwardsa itp ale wyszły bardzo dobrze fajnie jest zobaczyć maluszka ale chyba zgodzisz się że takie dzieciątka jakieś piękne nie są ;) takie małe alieny ;) a mój 2 kilogramowy właśnie tak się rozciąga że zaraz mi chyba rozstępy się zrobią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×