Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

hey Mamusie i staraczki :):) Ja też już po długie weekendzie ale cudownie było szkoda tylko że tak krótko ;( A jak Wasze samopoczucie?? Jak dzidzie się rozwijają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale paskudna pogoda :( z domu nie chce mi się wychodzić a mam dziś tyle rzeczy do załatwienia. dzidziol w brzuchu rozrabia już od świtu, chyba kiszkami się bawi bo mi jakoś dziwnie od tych jego zabaw ;) i zapomniałam się pochwalić że kupiłam łóżeczko, jak zwykle na allegro ale w dobrej cenie i z atestem z instytutu matki i dziecka co jest najważniejsze. W przyszłym tygodniu już się pakuję do szpitala, położne mówiły żeby ok 30 tc przygotować sobie torbę z rzeczami do szpitala, muszę tylko poprać ciuszki i kupić pieluchy :) muszę wam napisać że mam co raz większego stracha przed porodem im bliżej tym co raz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka wrocilas jak fajnie! ;* jak sie czujesz? ja rzadko zagladam, bo jestem w trakcie sesji i praca do tego.. i czasu zero, ale w weekend mam dwa mam nadzieje ostatnie egzaminy :) w piatek bylam u lekarza i schudlam 2 kg ;/, ale brzuszek sie kragli, teraz pewnie juz niezle przytyje. lekarz mowi, ze wszystko jest w porzadku. ja tez czuje sie okey, tylko jakos tak malo atrakcyjnie ostatnio :( moze jak po sesji pojde do fryzjera, zrobie pazurki i kupie kilka nowych ciuszkow to mi sie poprawi nastroj. to na kiedy masz termin Franko? :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki tez dawno nie zagladalam ja bylam wczoraj na wizycie moje malenstwo uroslo 20-krotnie od ostatniej wizyty, wstawialm foteczke wiec mozecie zobaczyc. malwinka naleza ci sie juz wakacje!!! jeszcze troszke badz dzielna Franka co u Cibie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajna fotkaaa :D ja mialam robione usg 24 maja ;p i tez mam, pokaze Wam jak nabiore sil ;) a po 20 tyg. lekarz zrobi mi usg zebym poznala plec :D jeszcze 2 egzaminy.. oby do przodu i wakacje ;) w pracy tylko tydzien wolnego, ale dobre i to ;) malenstwa rosną to znaczy sie wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się super czuję :) zdjęcie super ale nieskromnie napisze że mam fajniejsze ;) bo większy bobas i z 3D ;) żartuję oczywiście wszystkie nasze są cudowne :D 20 lipca idę na ostatnie usg i to będzie 34 tc to dopiero wam pokarzę zdjęcie :D będzie też jak zwykle nakręcany filmik :) najcudowniejsza pamiątka z ciąży chyba to właśnie film, mój dziad jak nawet teraz ogląda to mu się łezka kręci w oku, radzę wam szukać takiego gina która nagra wam na dvd. malwinka nie martw się ze chudniesz, ja w pierwszych 2 miesiącach schudłam 5 kg i często jest to normalne a od wagi sprzed ciąży to przytyłam 2 kg a wliczając te 5 kg to 7 kg i to jest mało :) zresztą wiesz że chuda nie jestem a wiele osób mi mówiło że jak się jest grubaskiem to więcej się tyje, a potrafię teraz zjeść ojjjj potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 29 sierpnia ale urodzę wcześniej :) ja tak czuję, usg tak pokazuje i gin też tak mówi tylko martwię się że będę mieć cesarkę, boje się naturalnego porodu ale z drugiej strony chciałabym go przeżyć i zobaczyć jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ostatnie spotkanie w szkole rodzenia :) szkoda trochę bo fajnie było :) dziewczynki gdzie się podziewacie?? pochwalę się że zrobiłam dziś pierwsze pranie :) wszystko było by dobrze ale te ubranka są tak małe że ledwo wiszą, ciągle mi spadały jak wieszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mamusie :) Ciesze się że wszystko ok :) U mnie też czekam na@ mam nadzieje że sie nie pojawi... byle do 24 wtedy wszystko się wyjaśni... A tak ogólnie planujecie jakieś remonty wakacyjne?? Może jakiś pokoik dla maleństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no a ja sie doigrałam choróbska;/ i jeszcze nie wspominając o tym,że przy rejestracji czeka sie dwa dni na lekarza..;/ też tak u Was jest..czy tylko w Krku tak mają??- a swoją drogą tego miasta to już mam serdecznie dość..;/ i nie tylko ze względu na studia! jak sie mieszka w małej miejscowości to nie ma to jak cisza i spokój:) za to jednym z plusów dużego to jest to,że jesteś anonimowy i możesz ubierać to co Ci sie żywnie podoba :P chce do domu:( a tu nie co że nauka, choroba to jeszcze znowu okropne upławy..:(:( dobrze chociaż,że u Was wszystko w porządku, malwinka-3mam kciuki za sesje! emisja-za starania, a Ty Franka- jeszcze sie przyzwyczaisz do takiego prania ciuszków.. pamiętam jeszcze jak dziś siostrzeńców :D -bliźniaków- to dopiero czad!;) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remont miała robić ale zus wstrzymał płatności :( ale pocieszam się tym że małemu i tak będzie wszystko jedno czy ściany są pomalowane czy nie :) będzie miał kochających rodziców nowe łóżko, nowiutkie czyściutkie i pachnące ubranka, mleko(z butli bo cyca nie dam ) i sucho w majtach więc czego mu jeszcze potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę karmić piersią bo: 1. należę do 2 % kobiet w Polsce dla których jest to ohydne 2. nie mam ochoty mieć obgryzionych sutków 3. nie chcę męczyć się ewentualnymi zastojami 4. no i jest to wielkie przywiązanie aby być mleczarnią co 2-3 godziny 5. dziecko na 100% będzie alergikiem i nie dam fizycznie rady alby być na bardzo drastycznej diecie poza tym ja też mam azs i muszę powrócić do leczenia które zaprzestałam w ciąży who czy jak im tam sądzi że minimum pół roku zdrowo jest karmić piersią max 2 lata jakiś czas temu swojemu dziadowi oznajmiłam że nie chcę karmić piersią i on nie zastanawiał się dlaczego tylko przyjął to do wiadomości ale wczoraj w szkole rodzenia jak posłuchał o plusach i minusach powiedział że nie zdawał sobie o tym wszystkim sprawi i teraz sam mi zabroni karmić piersią dla mojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjna_zakochana
i poprwanie ,tez nie karmilam [iersia, dzieci jeshcaly ba butli od urodznia i cuzlam sie dzuo lepiej niz inne matki zameczone przez dojenie co 2 -3 godnizy,dzieci niespokojne, a po butli najdeza sie do syta, spia cala noc, sa pokojnie i wszytko jest pieknie ladnie i mniej problemow zdrowontych dla kobiety :) a piersi sa 1 klasa :) i nie obwisle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to
http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=488 "Każdy facet to kupa śmierdzącego gówna,Dziecioroba,kurwiaża.Interesuje ich konirc własnej,obsranej dupy.Przeklente snobistyczne kutasy.Seksmisja to bardzo mądry i logiczny film! Precz z facetami!!!!!!!!!!Do Getta dzieciorobów !!!!!!!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat karmienia piersią... wlasnie myslalam o tym czy to dobre i w ogole, ale mam kilka miesiecy na przemyslenia, chociaz podobno dzieci są spokojniejsze jak są karmione butelką, bo bez problemu się najedzą. a tak w ogole to u mnie wlasnie sie rozpadalo.. caly dzien duszno bylo bardzo, ze myslalam, ze padne;/ zjadlam.. polezalam i czas do nauki, bo jutro egzamin i w niedziele rowniez.. 3majcie kciuki! ;* i piszcie co u Was ;) Franka jakie plany na weekend? :) moj kochany bedzie za 15 dni :D nie moge sie doczekac! juz mi dzis powiedzial, ze kupimy spioszki i remont zaczniemy :D i musze sukienki na slub cywilny poszukac... szyc bede, ale jakis pomyslow musze poszukac:D zeby wszyscy wpadli w zachwyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio niezłe dziewczynki:):):):) Frania w sumie jak dla kogo ja o tym marzę =D ale są gusta i guściki :):) Duduś wspołczuje ja też niedawno się wyleczyłam (prawie jeszcze tylko katarek) Ja własnie siedze w pracy u mojego mena i się masakrycznie nudzę potem wymyslił sobie wypad ze znajomymi na piwko ehhhh jak mi sie ostatnio nic nie chce ale czego sie nie zrobi dla ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się dziś koszmarnie czułam, duszno jak cholera, popracowałam troszkę i wróciłam do domu na drzemkę. malwinka :) 15 dni do powrotu :) super, pewnie zaskoczony będzie Twoim wyglądem :) jak pójdziesz do szkoły rodzenia to na pewno tam ci wszystko wyjaśnią i sama zdecydujesz jak chcesz, ja się jeszcze nie zarzekam bo może w mózgu mi coś się porobi jak dziecko na piersi położą ale na dzień dzisiejszy nie ma mowy o karmieniu cycolem :) znalazłam już butelki i podgrzewacz :) kurcze tego wszystkiego jest tyle że zgłupieć można a weekend mam trochę pracowity, jutro mam 3 klientki potem zakupy i sprzątanie w domu jak co tydzień :) więc prawie cała sobota minie a w niedziele zrobię sobie chyba dzień leniucha i z dziadem nie wyjdę z łóżka cały dzień :) hej mam zdjęcie ze szkoły rodzenia z pomalowanymi brzuchami ale na naszą klasę nie bardzo mogę wstawić bo cała tam grupa jest ale wyślę wam na pocztę to się pośmiejecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie wysłane :) uciekam spać ale muszę pokój zmienić bo jakiś kotek na dworze ma od 17 ruję i drze się w niebo głosy i nie zasnę :) biedak a w zasadzie biedaczka bo jej chyba nikt nie chce przelecieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaaaaa
heyy!!! ja jestem w 7 miesiącu, termin mam na koniec sierpnia/początek września i spać nie mogę, a narzeczony za granicą..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaaaaa
który miesiąc Franka??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie tylko ja nie śpię :) cały dzień nieprzytomna chodzę :( jak tak będę mieć do porodu to chyba umrą z przemęczenia ;) a zostało mi jeszcze 2 miesiące i 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :P jestem juz tak jakby po sesji, bo wyniki mam ostatniego egzaminu w czwartek, ale i tak juz jeden mam na wrzesien.. no trudno :P wakacyjnie juz, tylko praca :D i wezme sie za siebie :) dzis jem wszystko co kwasne, ale zjadlam troche nutelli i za chwile ogorka :D sie tato ze mnie smial :D a Mama moja stwierdzila, ze jak moj kochany przyleci juz za 13 dni to niech mnie zabiera, bo nie idzie ze mna wytrzymac przez te nastroje :) Franka to faktycznie sie nie wyspisz za dlugo.. chociaz i ja budze sie kolo 6 ;/ ale pozniej zasypiam i mam problem ze wstaniem o 8 ;. yh.. ale czego sie nie zniesie dla malenstwa.. a jak samopoczucie ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nawet trochę pospałam :) nie liczę oczywiście 2 pobudek do toalety :) pogoda jest taka straszna że ledwo żyję a muszę wyjść z domu. W sumie to ciesze się że jest chłodno bo ja nigdy nie znosiłam za dobrze upałów a teraz w ciąży to w ogóle jakiś dramat, ale ciągły deszcz to już przegięcie. A do tego wszystkiego te rozłażące się kości do porodu!!!!! koszmar, nie wiem tylko dlaczego najbardziej bolą właśnie w nocy? haha ale dziś marudzę ;) jak stara panna ;) ale z miłych rzeczy napiszę że miałam dziś 160x200 cm łóżka dla siebie bo mnie mój dziad wkurzył i wyniosłam go do drugiego pokoju :) może dlatego się wyspałam bo miałam dużą przestrzeń życiową dla siebie ;) Malwinka cieszę się że u ciebie koniec nauki, wreszcie więcej czasu masz dla siebie :) a jak ukochany wróci to macie gdzie razem zamieszkać czy kontem u kogoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) jak ukochany wroci, to mamy gorę domu dla siebie, a pozniej za jakis czas, po remoncie drugiego domu bedziemy miec mieszkanie dla siebie ;) takze damy rade ;) teraz bedziemy musieli slub zalatwic w USC no i jakas sale na male przyjecie znalezc.. takze czuje, ze moj urlop bedzie pracowity, ale nie moge sie juz doczekac a MOJ przyleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zdjęcie śmieszne, fajną pamiątkę będziemy mieć :) na początku mężczyźni jakoś nie chętnie do tego podchodzili po za kilkoma ale jak wzięli flamastry w ręce to się zaczęło szaleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam sobie dziś w domu, bo przecież nie będę się przemęczać ;) i dzięki temu zastał mnie kurier w domu i mam już łóżeczko dla syna, sama złożyłam :) dziad się zdenerwuje bo sam chciał to zrobić ale nie mogłam się powstrzymać :) jest malutkie i pachnące drewnem :) a co u was dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×