Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

hej dziewczynki ;) Anula ciesze sie, ze wszystko ok ;) Frania Twoj maluszek juz chcialby Mame pewnie zobaczyc i pewnie dlatego sie rozpycha tak :P A ja... Hm.. Duzo sie dzialo ;) Rodzice moi i mojego Skarba sie poznali i dogadali się swietnie, przyjecie weselne zaplanowane. :) jutro zapytam o kieckę ;) bylam u lekarza w piątek, slyszalam bicie serduszka maluszka :D jeeej takie slodkie to bylo :) wzielam sobie zwolnienie, akurat do wtedy kiedy moj Skarb bedzie w Polsce ;) lekarz powiedzial, ze moze mi dac do konca ciazy i ze to nie problem, ale az tak to nie chce ;P narazie przynajmniej ;) sciany w naszym pokoiku juz pomalowane, 3 na alpejską ląkę i jedna na sliwkę wegierke, swietnie to wyglada ;) w czwartek odbieramy obraczki a kolo srody przyjdą nasze mebelki ;) tylko wiecie mamy problem z sexem, bo jakos sie meczymy oboje strasznie. sie smiejemy z tego, ale chyba musimy skrocic czas gry wstepnej :P a i powiem Wam, ze szczesliwa jestem przeokrutnie! :) Maluszek, mąż i uczucia ;) ok, zbieram się, bo jedziemy do moich dziadkow zaprosic ich na slub ;) a potem mozemy skoczymy do skansenu, zeby sie nie nudzic, bo wieczorkiem kinO ;) zycze Wam kochane moje milego dzionka! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów byłam na badaniu w kierunku cukrzycy :( mam już dość picia glukozy i dźgania mnie igłami w rękę. ale jak to tak będzie trwać to prędzej urodzę niż dobre wyniki mi wyjdą ;) za 47 dni rodzę wg wyliczeń :) cholernie zaczynam się bać. mam jeszcze drobne zakupy jeszcze do ogarnięcia i pakowanie do szpitala i mogę iść. z teściami się nie odzywam a mój dziad ma zapowiedziane że bez mojej zgody nie mają prawa zbliżać się do mnie a tym bardziej do mojego dziecka. malwinka to widzę że u was rewolucja mieszkaniowa :) fajnie że tylko chwilkę na meble czekacie bo ja kiedyś jak zamówiłam to po 2 miesiącach dotarły. A jak zakupy dla maluszka?? coś już masz?? czy jeszcze nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) dla maluszka jeszcze nie mam nic, bo mama mowi, ze jeszcze za wczesnie. no to poczekamy jeszcze chwilke ;) dzis bylam ogladac zaproszenia slubne ;) znalazlam sliczne, bo na zamawianie na allegro nie ma czasu i kolo 16 ide z moim Skarbem kupic juz ;) a teraz kupilam sobie kremowke i się nią zajadam :D a nigdy kremowek nie jadlam :P 47 dni Ci zostalo to juz chwila tylko ;) wcale sie nie dziwie, ze sie boisz. a jak masz takich tesciow to fakt lepiej ich trzymac na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej godzinę temu wróciłam po 2 dniach ze szpitala:( ryzyko przedwczesnego porodu, Zastrzyki w dupkę były alby dziecku szybciej rozwijały się pęcherzyki płucne a ja dostałam pompę dożylne aby powstrzymać poród. Zobaczymy co będzie ale szykuje się wcześniak :( dobrze że jest zdrowy bo miałam 2 razy usg robione, badali ginekologicznie i jeszcze badania krwi więc wszystko jest ok ale niestety możemy nie mieć wpływu na to kiedy wyjdzie:( teraz muszę bardzo się oszczędzać, ale dobrze że już jestem w domku :) jak mam gdzieś leżeć to wole swoje lóżeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi88
ja tez mam pytanie mam taki problem : ostatnio okres mialam 29 maja cykle mam zazwyczaj od 33 do 38 dni wiec kolejnego okresu spodziewalam sie ok 4 lipca. 2 lipca uprawiaam sex z chlopakiem bedac przekonana ze to sa moje dni nieplodne to byl stosunek przerywany. do tej pory nie dostalam okresu spoznia sie juz jakies 10 dni a od 4 dni boli mnie brzuch wlasnie jak na okres. jak myślicie jakie jest prawdopodobienstwo ze to ciaza? dodam ze ostatnio mialam duzo stresow poznanie rodzicow chlopaka, sesja, powrot do domu ze studiów no i teraz to czy jestem w ciazy czy nie . na test chyba jeszcze troche za wczesnie prosze o odpowiedzi z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) przepraszam, długo mnie nie było, ale miałam nawał.. nadal mam..;/ jeszcze w związku przechodzę \"lekki\" kryzys, także w ogóle nie miałam czasu ani ochoty na neta... z reszta póki pogoda, to trzeba korzystać i wychodzić z domku ;) oj, Franka, tak tu czytam i myśle sobie.. bedzie dobrze :* zwłaszcza, jesli dziecko jest zdrowe :) :) w koncu to jest najwazniejsze :) i kochający men ;) malwinka, widzę,że jesteś \"nienasycona\" swoim chłopakiem ;) nie dziwie Ci się, po tak długiej rozłące i jak dobrze doczytałam,czekającej kolejnej.. heh, a ja mam na odwrót :P no ale cóż.. magi88... jeśli spóźnia Ci się już @, to śmigaj do apteki i zrób teścik... ale jeśli chodzi o stres, to fakt, może strasznie \"pokrzyżować\" plany.. też mam długie cykle, i szczerze powiedziawszy nigdy nie mogę się spodziewać, kiedy dostane okres, chyba,że mam okropny znp to wtedy idzie się domyśleć... a jak się kocham, to tylko tuż po okresie albo pod koniec @ i tylko z gumką- narazie:P ,bo chociaż pragnę dzidziusia, nie stać mnie ani mojego menczyzne;) na utrzymanie maleństwa a poza tym chciałabym jeszcze \"poszaleć\" ;) daj znać jak wyniki :) a w ogóle to okropny ten upał .. człowiek chce wyjść i nie tylko na basen lecz się nie da, bo w takie ciepło gdzie jest najchłodniej jak nie przy wodzie;) ( albo w banku, bo tam jest klimatyzacja, hehe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na innym forum napisała dziewczyna ze urodziła w 32 tc i mały dostał 10 punktów :) a ja się cały czas zamartwiam ze mój jest mały na wychodzenie na ten świat,ale jak inne sie rodzą całe i zdrowe to mój (który zaczyna jutro 35 tc) też w razie czego będzie zdrowiutki i bez potrzeby wsadzania w inkubator :) wczoraj trochę połaziłam po CH z siostrą i źle się czułam, niestety widzę że jak leżę to dobrze sie czuje a tak to brzuch boli i twardnieje :( nigdy nie chciałam należeć do kobiet które lezą i pachną ale widzę ze muszę się w taka przemienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! a co tu tak pusto? Franka nic sie nie martw, wszystko bedzie dobrze :) ;* jak się czujesz? ja padam przez tą pogodę, wykonczyc sie mozna. wybralam fason sukienki na slub ;) pierwsza przymiarka 17 sierpnia :) dzisiaj czulam chyba takie jakby pulsowanie w brzuszku :) i moj Skarb polozyl reke i tez mowil, ze czuje. zdecydowalismy sie na male fiku miku :D i padam ze zmeczenia. uciekam do wanny i do lozka. buziaki ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał wykańcza :( cały dzień przed wiatrakiem siedzę w domu, nie miałam odwagi wyjść na dwór. Jutro w warszawie ma być około 20 stopni to pojadę na swoje ulubione lody do centrum :) czuję się dobrze jak nic nie robię, jak tylko zaczynam coś robić to brzuch twardnieje i zaczyna boleć. no cóż pozostało mi leżeć i pachnieć ;) dobrze że dziada mam to pójdzie po zakupy, sprzątnie tylko go nosi bo zero sexu niestety, zresztą jest tak gorąco że nawet nie pozwalam się dłonią dotknąć :D dziś zaczął mi się 35 tc :) jeszcze max 5 tygodni i Rafałek będzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) jak zdrówko? ;) ja dopiero wstalam ;) i od razu mialam ochote na trufle :P a dzisiaj ostatni dzien jest moj Skarb jest w Polsce, bo jutro juz leci :( jak to szybko zlecialo. niby tylko 6 tygodni go nie bedzie, ale i tak smutno sie robi na sama mysl. dzis mamy spedzic caluski dzien razem. ok, ide jesc sniadanko, szybka kapiel, balsamik dla przyszlych mam i moge spokojnie czekac na mojego Miska ;) milego dnia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety !!! ja zwariuje !!!znów upał:( i zn ów z domu nie wyjdę :( najchętniej to bym pojechała na mazury i pomoczyła sie w jeziorze ale niestety muszę siedzieć w warszawie i latać do lekarza często :( malwinka, 6 tygodni zleci, martwię się tylko o tą twoją sukienkę, przecież ty cały czas rośniesz więc poprawka na poprawce będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis strasznie duszno i smutno, bo moj Skarb wlasnie wsiadl do samolotu i leci :( ale jakos wytrzymam do tego wrzesnia ;) istnieje szansa, ze juz zostanie na stale, wiec to jest pocieszające :) jak sie czujesz Franka? a co do sukienki, to 17go sierpnia mam pierwszą przymiarkę a sukienkę odbiorę dzień - dwa przed ślubem, wiec powinna byc dobra :D i strasznie mi sie juz chce tego slubu ;)a poki co to ide do kuchni bo mam ogromną ochotę na pieczonego kurczaczka i sosik czosnkowy wlasnej roboty ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś kiepsko się czuje strasznie brzuch mnie boli. nie wiem jak mam leżeć żeby było dobrze :( jak wstaję to już w ogóle dramat, ale to z mojej winy bo zapomniałam rano wziąć nospę a bez niej naprawdę źle funkcjonuje. Dni tylko liczę, tak jak ty, ale ja do porodu a ty do powrotu swojego ukochanego :) no to dobrze że suknie będzie tuz przed ślubem bo jak byś teraz ją kupiła to potem trzeba by wyciąć dziurę w miejscu brzuszka ;) zna taką co to kupiła 3 m-ce przed ślubem i miała problem, kurcze jaką to trzeba być stukniętą osobą żeby robić takie zakupy jak sie jest w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt w ciazy to kupowanie sukni przed czasem to bez sensu. ja sobie uszyje, dopasuja mi i z glowy :) dzis kiepski mam nastroj... jakis taki czuje zal, czy tesknote. wkurzam sie, ze on jest tak daleko. mam nadzieje, ze po slubie juz zostanie, bo mam dosc tesknoty.. te 2,5 tyg. z nim zlecialo tak szybko... a teraz az do pierwszych dni wrzesnia czekanie :( Franka to Ty uwazaj na siebie ;) alez Ci fajnie, jeszcze chwila i bedziesz tulila maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika27
🖐️dziewczyny Może któras z Was mi pomoże...kochałam się z moim narzeczonym bez żadnych zabezpieczeń 4 dni temu ( to był 20dzień cylku)....dzisiaj mam okres (tzn. boli mnie brzuch jak przy okresie, ale krwawienie jest takie mało obfite)...bardzo chciałabym mieć dziecko...i miałąm nadzieje,zę może okres nie przyjdzie. Dodam jeszcze,ze jest to mój drugi cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych 9brałam je 8 lat) i nie wiem jakie sa moje cykle, ani kiedy jest owulacja, bo po tbl organizm jest rozregulowany...wprawdzie pierwsza @ potabletkowa ppojawiła się normalnie (tzn po 28 dniach), a teraz moja @ pojawiła się w 24 dzień cylku....myslicie, ze jakieś małe szanse na to,ze mogłabym być w ciązy są ? może to teraz nie jest okres tylko jakieś krwawienie...nie wiem. A co Wy o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajkablak
Mam pytanie, jest to dla mnie bardzo wazne. Przepraszam ze w kilku tematach juz to pisalam, ale nikt mi nie udzielil odpowiedzi. wiem, ze nie mozecie tego stwierdzic na 100%, ale chociaz Wasze przypuszczenia, bo mysle ze jestescie bardziej obeznane w tej sprawie nic ja. Otoz mam cykle okolo 30-dniowe. Ostatni okres mialam 28 czerwca. Uprawialismy z partnerem petting 9 i 17. Za kazdym razem nie doszlo do wytrysku w okolicach moich narzadow. Mozliwe jednak ze ten plyn wydzielający się podczas podniecenia dostał się do mojej pochwy. W tej chwili czuje sie jakas taka oslabiona, czesto latam do wc i czasami tak bardzo leciutko ukluje mnie jajnik, szyjka macicy jest rozpulchniona a sluz taki mleczny, wodnisty. Czy jest mozliwosc ze moge byc w ciązy?? Bardzo mi zalezy na powaznej odpowiedzi. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie intryguje skąd ktoś może wiedzieć że szyjka macicy jest rozpulchniona??? Nie wyobrażam sobie abym wiedziała czy mam szyjkę rozpulchnioną. Objawy owszem mogą być ciążowe ale lepiej zrobić test lub iść do gina :) a wy dziewczynki jeszcze tu bywacie??? czy zamykamy temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja bywam, bywam :P tylko jak wracam z pracy to jem i leze :P i juz internet rzadziej :P a co u Was? :) Frania jak sie czujesz? ja dzis w nocy to chyba poczulam porzadny ruch maluszka, bo tak to tylko takie pulsowanie :P a moj przyszly maz (maaatko jak to brzmi) wraca 1 wrzesnia i zostaje z NAMI na stale :D jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze, ale brzuch boli non stop i pewnie tak już będzie do porodu :( jeszcze 32 dni mój mały też się rusza, ale muszę ci powiedzieć że te ruchy są coraz mniej przyjemne, czasem wręcz bolesne, ale co się dziwić jak 3050 gram lata ob boku do boku ;) fajnie że przyszły małżonek wraca :) miesiąc i znów będziecie razem :) a powiedź jak twój brzuchol? urósł dużo?? dużo przytyłaś?? który to już tydzień bo straciłam rachubę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 tydzień u nas ;) no wlasnie duzo nie przytylam, ostatnio jak bylam u lekarza to byl 1 kg wiecej niz poprzednio a nie szczedze sobie, naprawde ;) brzuszek.. hm.. wydaje mi sie ze powieksza sie kazdego dnia. czuje lekkie ruchy maluszka. ojej to Ty juz za chwile bedziesz miec synka w ramionach, jak slodko :) a ten brzuszek to tak musi Cie bolec? a jak psychiczne nastawienie do porodu i bycia mama na pelen etat? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pojde do lekarza chyba 7 sierpnia i umowie sie na usg i bede wiedziala, jaka plec :D aczkolwiek mi to wszystko jedno aby zdrowe bylo cudenko :) a tak w ogole to pomalutku rozgladam sie za spioszkami itp. :P takie slodkie te ubranka :) no i nie moge sie doczekac dnia slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18818
hej dziewczyny:) mam pytanko czy ok 3 dni przed spodziewanym okresem mozna zajsc w ciaze??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej a co tu tak pusto? gdzie sie panienki podzialy? Franka jak zdrowko? a co do pytania wyzej, to nie wiem.. zrob test jesli nie dostalas miesiaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaczek18818
robilam ale wyszedl negatywnie a okres powinnam dostac ok 2 tyg.temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia01111
Hey dziewczynki, przepraszam że się rak dlugo do Was nie odzywalam :( Mialam male problemy, ale jest lepiej. Mam nadzieje że u Was wszystko ok :) U mnie nie najgorzej, ale niestety straciłam dziecko, znaczy się nie było go.. to tylko zarodek ktory niestety sie nie rozwinał ;( Ale cóż trzeba dalej próbować. Musialam sobie odpocząc przemyśleć wszystko i się zdecydowałam na starania :) Caluje i pozdrawiam kochane mamusie:):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzine temu wróciłam ze szpitala dlatego napiszę tylko że mam syna :D 3600 g 56 cm 9 punktów, urodzony 29 07 równy miesiąc przed terminem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULACJE FRANIA! ;* alez sie ciesze! :) niech Ci pociecha zdrowo rosnie! :) to tam teraz zabiegana bedziesz, ale jak juz zlapiesz oddech to daj znac jak sie czuje mloda mama :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały nakarmiony, wykąpany i teraz śpi więc masz troszkę czasu na zaległości internetowe :) czuję się dobrze, trochę boli tu i tam ale do zniesienia. natomiast muszę to zrobić i zrobię tu i teraz : NIE RODŹCIE NATURALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żebym choć w 1 % wiedziała co mnie czeka zapłaciłabym za cesarkę za to malutki Patryczek jest cudowny, jak na razie mało płacze ale czasem złośliwie robi kupę po tym jak wytrę poprzednią ;) jutro wstawię na naszej klasie zdjęcia mojego serduszka :) przykro mi że zarodek się nie rozwinął, ale i tak masz wiele szczęścia że możesz zajść w ciążę :) zobacz po ile staraczki cykli się starają, głowa do góry, dużo sexu i wszystko będzie dobrze :) a ty malwinka jeszcze trochę i będziesz narzekać na te rozrabianie ;) czasem naprawdę potrafią dać w kość ;) i obyć donosiła do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×