Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Mi sie Igor podoba a mojemu Fabian Malwinka wszystko sie ułozy zobaczysz to ciezki okres dla Was obojga on tez przezywa na swoj sposb to ze staliscie sie rodzina ze bd tatusiem a ze faceci to juz tak sa skonstrułowani to nie nasza wina ;) Nie martw sie wszystko się ułozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano byłam na kontroli i jest dramat, teraz jestem na chwilę w domu spakowac się i młodego i zaraz jedziemy do szpitala, jutro konsultacja u hematologa i przetaczanie krwi trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspołczuje Franiu odezwij sie kiedy będziesz mogła trzymamy kciuki:) Będzie dobrze!! Nie martw się kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzo czego to odliczanie 9 miesięcy i 9 dni??? tajemniczo to brzmi ;) młody dostał 100 ml płytek krwi i mam nadzieję że bedzie dobrze :) jutro rano powinniśmy iść do domu, moja mama na noc z nim jest :) jutro napiszę co i jak :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do przeprowadzki naszej ;D ;) No i do naszej podróży "przedślubnej" Planujemy w siperpni przyszłego roku wziąć ślub :) Franiu będzie ok:) Nie łam się Pisz co i jak z maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirtusia8765432
hey dziewczyny ja to chyba zwariuje albo mnie do czubkow odwioza co jest ze mna nie tak moze wy tak mialyscie 4 pozytywne testy brak @ 13 dzien i tylko bol sutkow a dalej mam wrazenie ze testy mnie oszukaly nie wiem czemu a tak pragne fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób badanie krwi a nie testy domowe :) mały dziś wyszedł do domu, wczoraj wlali w niego 100ml płytek krwi, w przyszłym tygodniu kontrola, jutro i w poniedziałek kardiolog i neurolog jeszcze usg bioderek i szczepienie na rota i pneumokoki i już będzie z górki :) ale dziś ma rozwolnienie (dostał po wyjściu ze szpitala) ale mam nadzieję że to w wyniku zmiany mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirtusia8765432- z tego co opisujesz jestes w ciazy skorzystaj jeszcze z rady Frani :) Jestem dobrej myśli ze sie udało :) Franiu, cieszę się że ok :) Pisz kochana (w miarę Twoich możliwości )co sie u Ciebie i maluszka dzieje :) Trzymajcie się cieplutko:*:* Oj cos się nam Malwinka nie odzywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Frania, ciesze sie, ze jest lepiej.. :) ;* mnie pochlonela praca, ale mysle, ze jeszcze z 2 tyg. i czas na zwolnienie.. i dlugi wymarzony odpoczynek :) z mezuniem juz lepiej :) a co u Ciebie Emisia? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie dziwnie... jak wam pisałam nie staralismy sie w tym miesiacu, ale sie kochalismy bez zabezpieczenia w roznych terminach..niby dstałam@ tak jak sie spodziewalam... pierwszy dzien @ (wczoraj) niby normalny okres...ale dzis tylko delikatne plamienia na brązowo. Od czego to dziewczyny?? Brałam w tym miesiacu duzo wit. c bo byłam chora antybiotykow w koncu nie brałam. Co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ty na ten urlop juz długo sie wybierasz... musisz odpoczac dzidzia tez :) Na urlop marsz!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mamusie :* Dziś znow to samo juz nie wiem co mam mysleć ... ehhhh A miał to być spokojny miesiac .... Piszcie kochane piszcie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) ide na zwolnienie juz niebawem i przeprowadzam się do małzonka w koncuu :P zaczelo sie ukladac i az dzidzia wyczuwa, ze mamusia szczesliwa :D - bynajmniej ja mam takie odczucie ;) a co u Was? Emisia co słychac? Frania jak maluszek? :) buziaki i zycze milej niedzieli ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta198755
hey w piatek bylam u gina i na usg powiedzial ze doszlo do zaplodnienia i znalzal mala czarna kropke ale ledwo widoczna i teraz boje sie ze moze to nie fasolka a kolejna wizya z atydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta198755- nie martw sie lekarze wiedza co mowią, jeżeli doszło do zaplonienia to fasolka :) Nie łam sie bd dobrze:) Uda się wszystko :) U mnie tak jak było nadal te upławy musze isc do gina nawet nie wiem co to moze być ciazy raczej nie podejrzewam ale... cuda sie zdarzają:) Maliwnka ciesze sie że wszystko ok:):) Mam nadzieje zie mimo przeprowadzki znajdziesz czas zeby do nas napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam chyba mieć depresję poporodową, dziecko mnie tak denerwuje że rozumiem już ludzi którzy przypalają dzieci petami lub walą nimi o ścianę. wiem że to straszne co piszę ale jestem u skraju wytrzymałości. tą krew to od jakiegoś nerwusa dostał bo non stop się drze, że głody, że śpiący ze ma mokro ....... marzę często o starym życiu bez dziecka , choć mimo to kocham go ale wnerwia mnie maxymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łam sie Franiu minie to wszystko:):) A ja mam teraz żołte upławy w srode gin ale do srody zwariuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety!!! od 5 nie śpię, młody 27 godzin kupy nie robił, czopków brak, starego wysłałam do apteki :) jak załadowałam czopa w dupsko to kupa była taka że masakra ;) musiałam sobie majtki wypchane pachnącymi suszkami na głowę założyć(tylko one były najbliżej) bo bym chyba zwymiotowała ;) hehe to taka opowiastka przed tym co was czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emisia ja tez jutro idę do gina bo cały czas, raz mniej raz bardziej, mam krwawienie, zaraz sie okaże że i mi trzeba krew przetaczać ;) daj znac co ci powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już jutro trzymajcie kciuki dziewczynki!!! :):) Franiu trzeba jakos sobie radzic z "kupkami" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka1981
witam! od 4 miesiecy staramy sie z chlopakiem o maleństwo! wczesniej przez 8 lat brałam tabletki Cilest! przestałam brac 7 miesiecy temu! po odstawieniu tabletek mialam cykle 28-30 z malymi wachaniami do jednego dnia w lipcu - 29 dni, w sierpniu - 31 dni teraz we wrzesniu jest juz - 34 dni! od trzech dni boli mnie brzuch jakbym miała dosatc miesiaczke ale nie ma! jesli wszystko dobrze obliczylam to kochalismy sie z chlopakiem dwa dni przed dniami plodnymi - czy jest szansa ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jets taka możliwośc nie mozna jej wykluczyć zrob test jezeli od stosunku mineło juz ok 2 tygoni powinien pokazac ciaze :) powodzenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emisia gratuluje z całego serduszka! :* jak sie czujesz? :) jak samopoczucie? Frania - jejQ mam nadzieje, ze Ci sie nastroj poprawi i maly troszke uspokoi.. 3mam kciuki! jak znajdziesz chwilke to napisz co u Ciebie :) ja rosne :P brzuszek juz spory mam :P nie da sie ukryc :) bylam u dentysty, wyleczylam ząbka ;) bylam dzielna, bo bez znieczulenia, bo nie chcialam sie chemia faszerowac :P z mezuniem mym juz elegancko, w nastepny piatek ide do lekarza i na zwolnionko :D odpoczYnek murowany no i jak pojde na zwolnienie to natychmiast sie przeprowadzam do mojego Skarbka ;* i zaczynamy zakupki dla malenstwa :) caluje wszystkie przyszle i obecne Mamuśki :) 3majcie sie cieplo w te w coraz chlodniejsze wieczory ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie ?? Haaa wspaniałe :D NIe mam takich jakis objaw ciąży czy cos czasem mnie delikatnie pomuli i okropnie włosy mi wypadaja i cera mi sie zepsuła do tej pory nigdy żadnej skazy na buzi a teraz masakra. Piersi nie bolą. Siku częściej ale za to czuje zmęczenie wieksze wstaje zmęczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dostałam krwotoku tak sie przestraszyłam ;( Ale pojechałam do gina od razu i naszczeście z dzidzią wszystko ok:):) A tak już sie bałam okropnie ae musze na siebie uważać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej gratulacje :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie że i ty zaciążyłaś :D mój młody wrzeszczy non stop, krew mnie zalewa ale nauczyłam się go ignorować :) poza tym całkiem nieźle ale mam sporo roboty (remont w domu ) dlatego rzadko tu zaglądam pozdrawiam i całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mamuśki:*:* Co tam u Wam coś rzadziej się odzywacie:( Jak będziecie miały czas dajcie znać co tam słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×