Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gigas

Jaki macie dochód na ile osób?

Polecane posty

Gość serduszko ta ja napisalam o
Czlowieku, gdybym napisala, ze mieszkam w Rosji albo na Ukrainie to tez tak bys sie czepial? Skad u ciebie tyle zawisci?? Nie znasz mnie, kompletnie nie wiesz kim jestem, nawet nie masz pojecia, ze nasza klasa mnie tyle interesuje, co zeszloroczny snieg i nawet nie mam tam profilu, o zarobkach nie napisalam ani slowa, BO PO CO, skoro zyje w innych realiach, a ty dalej swoje. Widocznie to nalezysz do tych naiwnych ludzi, ktorzy uwazaja, ze gdy czlowiek mieszka zagranica to automatycznie ma chate z basenem, 3 BMW, pieniadze leza mu na ulicy, a on 52 tygodnie w roku spedza na wakacjach! Wez rusz ta swoja glowa i pomysl, ze WSZEDZIE trzeba pracowac czy to Holandia, Rosja, czy Afryka! Nigdzie nie ma nic za darmo, wiec przestan na mnie najezdzac i otworz troche ten swoj ciasny umysl! I co to w ogole za teskt "jestes dumna z tego, ze helmutom dupy mylas". Czlowieku, o czym ty piszesz??? W trakcie studiow wykonywalam rozne prace jak napisalam od sprzatania po opieke nad dziecmi, bo chyba musialam z czego zyc, nie mialam zadnej pomocy od rodzicow, bo ich na to nie bylo stac, zreszta ja nigdy tego od nich nie oczekiwalam, a od czegos zawsze trzeba zaczac, wiec nie rozumiem twojej pretensji, goryczy i jakiejs chorej zawisci! Zazdroscisz mi, ze tak na mnie najezdzasz?? Wez spakuj torbe i wyjedz! Tobie tez nic nie stoi na przeszkodzie zeby wyjechac i pracowac gdzies indziej, ale nie zycze sobie, zebys mi w kolko ublizal!! Kompletnie mnie nie znasz, a tworzysz sobie jakis historie, ze niby tak mnie rozgryzles, chociaz guzik wiesz! I jeszcze jedno: NIGDZIE nie podkreslilam, ze mieszkam w "zlotej" Holandii i dlatego jestem lepsza. Do cholery jasnej, niby czemu mialabym byc lepsza??? Mozesz mnie oswiecic??? Jedyne co napisalam to to, ze zyje w innych realiach, ze bylo kiedy ciezko, a teraz jest ok i co, to takie straszne??? Boze, czemu w ludziach musi byc zawsze tyle zawisci, a juz na forum to nagimnne, aby dowalac komus anonimowo i tworzyc sobie do tego jakies chore historie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
polaczkipodludzie jestes beznadziejny ale zabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
Jest nas 4, mamy 2200zl na życie, pracuje tylko mąż, ja szukam pracy. Płacimy 1100zł za mieszkanie, reszta zostaje nam na życie i nie narzekamy. Ale wiecie, wychowywała mnie babcia, miała 1100zł emerytury i 200zł alimentów, za to musiała utrzymać dom i mnie. Nie przelewało nam się, ale nie powiem, żeby mi kiedykolwiek czegoś brakowało. Nauczyłam się oszczędzać i cieszyć tym co mam, dam sobie radę w każdych warunkach:) Śmiać mi się chce, kiedy czytam te bzdury, że to granica wegetacji itp. ani nam, ani dzieciom niczego nie brakuje, może tylko wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała, rzeczywiście ta Holandia cię pochłonęła :/ Wyżej pisałam, minimalnie to ja 900zł zarabiałam, a nie twoje suche dane. Myślisz, że przekopiujesz jakiś akt prawny i mądrością zaszczycisz? Kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej kurzaja ludzie,ktorzy ciagle narzekaja na brak kasy,a mi mowia-ale ci zazdroscimy:( Cos kosztem czegos Od 3 dni nie widzialam sie z moim partnerem bo pracowal na noc a po nocy dalej szedl do nastepnej pracy a jak ja wracalam z pracy to on szedl na noc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaczkiPodludzie
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!od 10 go roku zycia!!!!! sam wiekszosc zycia w niemczech spedzilem,cale zycie!!!!! polaczki!!!! jestem jednym z was!!!!! od 20 lat w berlinie mieszkam!!!!!!!kochani!!!! mam kompleksy,jak wy. Polacken-Tango (Einspiel "Lass die Pfoten oben, sonst knallt's! Du sollst die Wahrheit sagen! Wo ist die Munition her?" "Ich habe Wahrheit gesagt. Deutsche Soldaten machen Eisenbahnpatroullie dursch Wald. Munition sein zu schwer. Bleibt immer hier. Mich interessiert nicht." "Du l?gst, du Polacke!" Wenn ich das seh, werd ich echt sauer. Polacken L?mmel schreien "White Power". Oh, wie ich dieses schei? Volk hasse, seit wann geh?r'n Polaken, zur arischen Rasse?! Wenn bei Danzig die Polenflotte im Meer versinkt und das Deutschlandlied auf der Marienburg erklingt. Dann zieht die Wehrmacht mit ihren Panzern in Breslau ein und dann kehrt Deutschlands Osten endlich wieder heim. Wisst ihr noch, im letzten Krieg? In 18 Tagen haben wir sie besiegt. Sie schrieen in einer Woche w?ren sie in Berlin, als Kriegsgefangene kamen sie noch schneller hin. Wenn bei Danzig die Polenflotte im Meer versinkt und das Deutschlandlied auf der Marienburg erklingt. Dann zieht die Wehrmacht mit ihren Panzern in Breslau ein und dann kehrt Deutschlands Osten endlich wieder heim. Wenn bei Danzig die Polenflotte im Meer versinkt und das Deutschlandlied auf der Marienburg erklingt. Dann zieht die Wehrmacht mit ihren Panzern in Breslau ein und dann kehrt Deutschlands Osten endlich wieder heim. '45 haben sie uns unser Land genommen. Lassen seit dem Haus und Hof verkommen. Denn tief im Inneren ahnen sie's die ganze Zeit. Wir kommen wieder im feldgrauen Ehrenkleid. Wenn bei Danzig die Polenflotte im Meer versinkt und das Deutschlandlied auf der Marienburg erklingt. Dann zieht die Wehrmacht mit ihren Panzern in Breslau ein und dann kehrt Deutschlands Osten endlich wieder heim. Wenn bei Danzig die Polenflotte im Meer versinkt und das Deutschlandlied auf der Marienburg erklingt. Dann zieht die Wehrmacht mit ihren Panzern in Breslau ein und dann kehrt Deutschlands Osten endlich wieder heim. Wenn bei Danzig die Polenflotte im Meer versinkt und das Deutschlandlied auf der Marienburg erklingt. Dann zieht die Wehrmacht mit ihren Panzern in Breslau ein und dann kehrt Deutschlands Osten endlich wieder heim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
Rozbroiłaś mnie teraz:D Normalnie basen, restauracja i cała reszta jest tak rozwijająca że szok, nie da się bez tego żyć:) Wakacje też są niezbędne do życia:D Biedne dzieci, na wakacje w wieku 5 lat nie jeżdżą:D Grunt to poprawić sobie humor przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
2200 na 4 gały mi z orbit wyszły, to co wydajecie tylko na lodówkę rozumiem, napisz jeszcze ze macie psa i kota do tego! to jakas paranoja? nie wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
nie, mamy 2 świnki morskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogata..chyba
17 tyś na 5 osób odkąd euro zaczeło szaleć w górę.śtałe wydatki i kredyty,alimenty męza to opłaty rzedu 8 tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
jeśli to was pocieszy, to w trakcie studiów w trójkę za 400-500zł żyliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
2200 na 4 różne sparwy są potzrebne dzieciom by były szczesliwe nawet basen. Nie rozumiemmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaczkiPodludzie
a poza tym ja chyba nie lubie biednych ludzi,ktorzy twierdza,ze im 2000 zl na 28364638458 osób starcza.zenada!!!!!!!! polczki!!!! zacznijcie troche miec wiecej szacunku do siebie i otoczenia i miec troche wieksze wymagania finansowe i w ogole do zycia i swiata!!! bo tak nigdy nic nie osiagniecie!!!!!!aqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqaaamkwdioqjdfiweh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała a ile z tych
10-15tys zarabia twój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
czyli rozumiem, że 20 lat temu, kiedy byłyśmy dziećmi byłyśmy niezmiernie nieszczęśliwe, bo na basen i do restauracji nie chodziłyśmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
massssakra naucz mnie to jak to robisz to za rok kupie chate bez kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieco ponad 6000 na 3os. Kredyt ok 1000 zł, bo mi się zachciało większego mieszkania:( Wcześniej żyłam nieźle, gdy doszedł kredyt, cięzko mi się przystosować. Wiem,że w porównaniu z innymi, co tu piszą, mam dość wysokie dochody ale zejść z pewnego poziomu żcia na gorszy jest b. trudno ale idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))) Ta dyskusja to klasyczne studium zawiści i nienawiści :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
o k***, aż się splułam, jestem BIEDNA:D normalnie chciałabym jeszcze jakieś rewelacje na swój temat usłyszeć:) normalnie żyję o chlebie i wodzie, ubieram się w to co caritas mi da i tylko liczę, żeby mi na wino starczyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaprysna mamy tyle samo:)bez kredytu ale tez chcemy powiekszyc mieszkanko Czasy sa ciezkie a wszystko drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
gratulacje, to chyba od lat sobie majtek nie kupiłas... kobieto i co dzieci narobiliscie i im gały wychodzą na rózne gadzety tego swiata??? to napisz lepeiej jakie masz oplaty, bo chyba mieszkasz u rodziców w willi i zadnych kosztow prócz drobnych rozpust nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaczkiPodludzie
17 tys na 5 osób i BOGATA chyba??? nieeeeeeeeeeeee...bez przesady: wille na mallorce jak prosiaczek niebo zobaczysz,ale jest ok,jak na polskie warunki.no,moje damy,gadajcie ze mna potrzebuje waszej uwagi,bo znowu spac nie bede mogl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula. Zastanów się, bo ja teraz żałuję tej decyzji. Miałam spore ale 2- pokojowe miesznie , zachciało mi się większego. Owszem mam duże 3 pokoje ale dla kogoś kto nigdy nie miał kredytu, comiesięczny brak tysiąca albo więcej( zależy od kursu franka) to masaka jakaś. Stać mnie było na sporo rzeczy a teraz kurde muszę się ograniczać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×