Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gigas

Jaki macie dochód na ile osób?

Polecane posty

Gość serrrrrduuuuszzzzko
no jak sie ma 2200 i 2 dzieci to BIEDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekskluzywna prostytutka tak jak juz pisalam-facet ciagnie 3 etaty po 3 dobach wrocil do domu polozyl sie na 2 godziny(nie spal te 3 doby) wychpodzi o 24 do pracy:O bedzie jutro w nocy przespi sie tylko i w piatek od rana dyzur:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
o własnie o takim życiu cudownym myslałam.... jak u brzyduli... facet 3 etaty i nigdy go nie ma w domu, nie spi bo pracuje, kobiety chyba cyborgi Wam potzrebne. Co z tych chłopów macie? tylko kase! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
wiesz mała mi, ja chodziłam na łyżwy, na basen, na angielski, studia skończyłam i nie czuję się gorsza od ciebie. Mam ochotę zjeść na mieście jakąś pizze czy coś, to raz na 2-3 tygodnie sobie idę, chcę sobie kupić jakiś ciuch to idę i kupuję jak coś fajnego wypatrzę. Nie mamy samochodu i żyjemy. Dziecko nie nasi pampersów tylko pieluchy tesco, ale nie uważam, żeby przez to miało być gorsze od rówieśników, bo i tak pielucha po kilku godzinach ląduje w śmietniku. Nie ma sensu, żebym się tu rozpisywała, nikomu niczego nie zazdroszczę i cieszę się tym, że jestem sobą, do kościoła nie chodzę, przy płocie nie stoję i nie muszę oceniać ludzi po tym co mają. jestem młoda i mam czas na to by rozwinąć skrzydła i sobie poradzę, bo jestem zawzięta i uparta:) Pieniądze im łatwiej przychodzą, tym łatwiej się rozchodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saku- Twój błąd w tym zadaniu polega na tym, że pomyliłeś dewaluację EUR/JPY z deprecjacją. W cyferki się nie zagłębiam, oblicz wszystko od nowa, powinno być oks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób dziecku pomoże umiejętność języka? Ja umiem, nawet dwoma językami władam biegle, mimo biedy matka płaciła za kursy i kształcenie, ale co z tego? Oczywiście, że pieniądze są niezbędne do życia, funkcjonowania, bytowania, wychowania itd., ale pytam się, skąd je wziąć. No dobrze. Planujemy tak, żeby nie było dziecka jak nie ma pieniędzy, ale jak dzieci już są, to co? Walczyć? Może bardziej sprecyzowane wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula.Ja cholera nie odkładałam, bo woleliśmy rózne przyjemności typu wakacje za granicą, niezły samochód.( oprócz stałych dochodów, czasem coś jeszcze wpada) I teraz kupa- kredyt mnie dobija:( Stresujacy czynnik psychiczny działa fatalnie.Poza tym ja kupiłam mieszkanie jeszcze drogo, sprzedałam już niestety po nieco tańszych cenach i lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
przeciez ma 10 tys za dupy dawanie ? tak pisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się wczytam w twoje wypowiedzi, może dopomożesz mi wyjść z kryzysowej sytuacji i pozwolisz godniej żyć? Masz jakąś receptę? Jak zarobić powyżej 3000tys zł nie dając dupy w burdelu? bez doświadczenia, bez wykształcenia (bo dopiero zaczęłam szkołę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
prostytutka!!! Ty juz nie wiesz co piszesz, widocznie jestes oferma zyciowa,że znasz jezyki a zarabiasz te swoje 10 dupskiem!!! i nie umialas tego w zyciu wykorzystac. gratulacje, twoje dziecko to w ogole ma szczescie ze ma taka matke, i powod do dumy. Moze jego mama obciaga tacie jego kolegi z klasy. idiotka, oby Ci zdrowia wystarczyło! Koncze te jalowe dyskusje, DLA MNIE 2200 TO BIDA!!!! A KOLEZANKA OD 2200 PODPUSZCZA, BO PEWNIE KOSZTOW INNYCH NIE MA TAK JAK PISALAM. WYDAJ MAŁA PODRECZNIK DO EKONOMII TO ROZWINIESZ SKRZYDŁA I BEDZIE TO BESTSELLER! ZAROBISZ FORTUNE NA SWOICH PORADACH... BAAAAAAAAA...MOZE NAWET DZWIGNIESZ POLSKĄ GOSPODARKĘ!!! BUAAAAHAHHAHAH NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrduuuuszzzzko
PROSTYTUTKA ZDECYDUJ SIE CZY TWOJA MATKA CI NA KSZTAŁCENIE DAŁA CZY NIE, BO RAZ PISZESZ ZE TAK A ZA CHWILE ZE NIE! DOOOOOOBRAAAAAANOOOOOOOOOOOOOOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Prostytutko, chyba wyziera z Ciebie zazdrość. :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała - nie o taką wypowiedź mi chodziło. Dziecko jest, więc mam je utopić? Myślisz, że jak zaczniesz mnie umoralniać, to coś się zmieni? Nie tylko u mnie, ale u większości podobnych do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdania jak mi mala:0 jak sie chce mozna uczciwie zarobic🖐️ a jak jest dziecko to trzeba na nie pracowac chocby na 2 etaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji, Mała mi miała rację, Prostytutko. Sytuację zawsze można poprawić tylko trezba się zabrac do nauki/roboty a nie marnowac czas na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepsze jest k**wienie się za pieniądze niż zarabianie pieniędzy i wieczne twierdzenie, że się ich nie odczuwa. Prostytutko bez komentarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała a ile z tych
hahah, serduszkooo umoralnia dziwkę z zawodu, a sama chuj warta jest. Ludzie jacy wy zabawni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostytutko, ja na przykład zarabiam i ciągle mi mało ;)))))))))) Tylko, że ja staram się rozwijać. I nie narzekam, tylko zasuwam zawodowo i naukowo. A pieniądze są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
widzisz serduszko, tak ci się w zadku przewróciło, że nie wiesz co piszesz:P a ty prostytutko rób co uważasz za słuszne, pamiętaj tylko, nie ważne ile zarabiasz, ale bez jakiegoś konkretnego doświadczenia ciężko ci będzie coś w życiu robić poza prostytucją:) ja idę od października na studia podyplomowe... Nikogo nie podpuszczam, ale wy ludzie na prawdę nie macie pojęcia o czym piszecie. Nie chwaląc się, siedzę przy laptopie, na wprost mnie stoi 42 calowa plazma, moje dzieci mają zabawki najlepszych marek, córa ma swój komputer, zjeżdżalnie w pokoju... Jeśli dla was tak wygląda obraz biedy w Polsce, to tak, jestem biedna, bo nie stać mnie na wyjazdy, bo nie kupuję markowych ciuchów, bo nie chodzę do fryzjera czy kosmetyczki:) Ja po prostu wiem, że inni mają gorzej i ich uważam za biednych, ludzi którzy faktycznie nic nie mają, żyją z zasiłków, ale jeśli ktoś ma łeb na karku, to nie będzie płakał, że ma TYLKO 1100zł na życie, tylko stwierdzi, że ma AŻ tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wierz mi, zawsze lepiej jest żyć kolejnymi zerami na koncie zarobionymi uczciwie, niż kupczyć ciałem. ; Twierdząc inaczej wystawiasz się na pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jest kurwą w każdym calu, charakteru przede wszystkim :/ ale skąd możesz to wiedzieć. Na pośmiewisko? Komu? Wam? No proszę :/ No tak. Bo inteligentny, wykształcony człowiek na poziomie nigdy nie daje dupy za kasę, malutko kochani wiecie. Dają nawet ci, którzy bez burdelu zarabiają po setki tys. Ale tu nie chodzi o inteligencje, a morele, których mi brak, to fakt. Super, że temat zszedł na mnie. A teraz miłej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2200 na 4
Wiesz, jak byłam młoda to sobie zwiedzałam świat, bibliotekę mam niedaleko, nie muszę sobie jej otwierać w domu. Problemem jest to, że ja nie czuję potrzeby posiadania tego co ty masz. Jak pisałam, nie mam samochodu, nie jemy na obiad kiszki, dzisiaj akurat był kurczak po meksykańsku z ziemniakami:) Ty się czujesz ode mnie lepsza??? Bo ja nie rozumiem do czego zmierzasz dziewczyno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×