Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkaaaaaaaaaaaa

czy podjelibyscie prace ktora wam nie odpowiada?

Polecane posty

Gość agnieszkaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chyba nie, po co podejmowac taka prace która nie bedzie Ci psrawiac przyjemności, i bedziesz sie zmuszała aby tam pójsc.. chyba ze nie masz nic innego do wyboru a gotówka jest ci potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak pracowałam, ale to było dla rozrywki. głodem nie przymierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaaaaaaa
szkoda tylko ze moj brat tego nie rozumie:( doluje mnie bardziej i mowi ze wybrzydzam bo ja nie che isc do pracy ktora mi nie odpowiada:O przykre to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to znam
tez mnie wysylaja do pracy a ja nie chce bo sie na tym nie znam ani nie lubie i szukam takiej aby mi sprawiala przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiek...
ja niestety tez przez 5 miesiecy pracowalam w pracy ktora mi kompletnie nie odpowiadala, w ktorej zle sie czulam, mialam kijowe towarzystwo ale dzieki ktorej bylam na tyle zdeterminowana ze znalazlam sobie inna aby tylko do tej nie wracac, Tak wiec kazde doswiadczenie czegos w zyciu uczy, nie mniej na sama mysl o tamtej pracy to mi sie slabo robi,., BLEEEEEEEEEEE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jesli długi juz czas byłabym bez pracy i ani widoków, to tak bym zrobiła. Tak kiedyś zrobiłam. Po prostu lepiej pracować niż nie pracować. A każda praca daje jakies doświadczenie. Po drugie ta praca której nie lubimy moze nas prowadzić do tej wymarzonej. Choćby przez to, ze się wkurzymy i aktywniej będziemy szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×