Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparaga88

spinning

Polecane posty

Gość kucharka od siedmiu bolesci
ale ja wcale nie mowilam, ze jazda w plenerze, jest zla, nudna, i gorsza od spinningu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Widze nowa osobke na topiku:)Witaj coheed🖐️ U mnie na spinning przychodzi kilka osob z klubu cyklistow.Pytalam o jadze na rowerze to mowia jednak,ze spinning rozni sie od jazdy zwyklym rowerem Pisalam juz chyba,ze jak ktos nowy trafia to czesto mowi-ja to jezdze na rowerze tyle a tyle wiec spoko dam rade:) I co?Po 10 min gora zawodnik siada:POpadl z sil:) I co z tego,ze w weekendy wypuszcza sie 50 km rowerem:) Aha wpinam sie w pedalki spd a brak spodenek musisz mi wybaczyc;)Nie wygladaja zbyt seksi:)ale panowie w takich jezdza na spiniolku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
ach, brzydula, Ty chcesz zawsze seksi wygladac i uwodzic, co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed ci z klubu tez jezdza codziennie.Kondyche dziadki maja tylko pozazdroscic:) Kucharka🖐️Jak to mowia nie znasz dnia i godziny;) We wtorek po aerobach bylo z 15 min rozciagania.Jeszcze dzis czuje sie jak po porodzie;)Nawet powiedzialam to naszej trenerce:) Ale sie smiala:D W nastepny weekend mamy dni otwarte i przez caly dzien sa rozne zajecia-co godzine inne:)Oczywiscie gratis W tamtym roku byl 3 godzinny maraton spinningowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 1,5 roku pedalkuje:) przynajmniej 5 godz w tyg samego spiniolkA:) No tak ale moze jeszcze z 10 lat i mnie wkleja do zdjecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina1234
A u mnie były ,ale bardzo spokojne i takie inne....:( niezbyt mi sie dobrze ćwiczyło...ale sytuacja tego wymaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam wczoraj ale przyszlo bardzo malo osob Kazdy zamyslony a na sztangach to nie widzialam ile powtorzen-jak 7 to 3 robilam itd. Cicho muzyka,nawet trenerka mowila bez mikrofonu Na hali tez cicho:( Za halą buduja piekne euroboisko ktotego incjatorem byl nasz Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
ja tez;) i wyrobilam sie juz;) ale bede musiala chyba na jakis czas odpuscic silownie, bo juz 3 raz w ciagu 1.5 miesiaca jestem chora. antybiotyki mnie oslabiaja, pozniej wychodze na niby cieple powietrze, ale jednak i tak choruje. am dola, bo zostaly mi jeszcze 2 tygodnie z karnetu;( ide zaraz do lekarza, czuje se fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Ja nie pedałuje:) ale wyczaiłam super ćwiczenia bodyball:) areobik z piłką..super ...polecam..juz sie nie mogę doczekać ,szkoda ,ze to tylko 1x w tygodniu....ale coż sa inne ćwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharka a moze przez to,ze spocona wychodzisz na dwor i cie przewiewa-musisz bardzo uwazac Malinka u nas to sie nazywa pitball.Nie przepadam za ta pilka bo ciagle z niej spadam;) W weekend mamy dni otwarte-caly dzien rozne zajecia i pokazy kosmetyczne gratis:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
no wlasnie tez tak podejrzewam. ta pogoda taka zddradliwa jest i wydaje sie, ze ja zadzylam troche ostygnac, albo wcale nie jestem tak zgrzana, na dworze niby cieplo, slonko swieci, ale jak zawieje, to ja zaraz chora. dzis 3 dzien jak nic nie jem, bo nie moge przelykac w ogole, moze antybiotyki zaczna dzialac, to cos w koncu wrzuce na ruszt. szkoda mi treningow bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
sorry, drugi dzien, jakby tobyl 3, to bym umarla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Czy ktoś może mi napisać jak wykonywać spinning w domu na rowerku stacjonarnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych8909
Rowerki, spinning, cycling - kocham ten rodzaj zajęć. I jak możecie i jesteście z Wawy to polecam wam zajęcia z Everybody Fitness w Centrum. Na prawdę rowery mają świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilbercia
przymierzałam się do spinningu od kilku miesięcy, nie mogłam się przemóc, aż trafiałam na to forum i .. spróbowałam. Od półtora miesiąca, trzy razy w tygodniu pedałuję, te zajęcia są super. Dają mi mnóstwo energii i satysfakcji. Mam tylko jeden problem, zaczęło mnie boleć kolano. Nie bardzo wiem, co zrobić. Czy ktoś miał podobną dolegliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceznowspinningowac
hej wszytskim. bylam na ok.8 zajeciach spinningu. chodzilam ok. 2 i pol tygodnia. na pierwszych zajeciach bardzo czesto siadalam, nie moglam wytrzymac tyle czasu na stojaco. juz na drugich zajeciach pare dni pozniej o wiele lepiej dawalam sobie rade (chociaz mialam jeszcze zakwasy po pierwszej jezdzie). po uplywie jeszcze kilku zajec czulam sie wypelniona energia i nie bylam az tak zmeczona jak poczatkowo. juz po tych 8 zajeciach czulam sie lepiej, jakby jędrniej, chociaz waga mi nie spadla i nie ograniczalam jedzenia. pozniej wyjechalam na wakacje na 2tyg. tak skonczyl sie lipiec, znow wyjechalam na kilka dni, a od przyszlego tygodnia nie bedzie mnie do konca sierpnia. wlasnie z powodu tych podrozy przestalam uczeszczac na zajecia spinningu, ale kiedy zacznie sie rok szkolny mam zamiar znow zaczac i znalezc sobie obowiazkowo czas na spinning. najchetniej 2 lub 3 razy w tygodniu. chcialabym do przyszlych wakacji schudnac jakos z 10 - 15kg. waze 70 przy wzroscie 170 cm . mam 18 lat. bede w klasie maturalnej wiec wiem ze to zly czas na diety itp. uwazam ze ruch jest lepszym sposobem na schudniecie. myslicie ze uda mi sie schudnac tyle ile chce do nastepnych wakacji (studniówki!!) z ograniczeniem slodyczy i fast foodow chodzac 2-3 razy w tyg na spinning? Jak z Waszymi doswiadczeniami? Ile schudlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! dzis idę pierwszy raz na spinning-recovery(dla początkujących).boję się dość, bo wiem że to jest mega wysiłek, a ja z kondycją to róznie co prawda od miesiąca chodze regularnie na aerobic, na różne zajęcia, 3 razy w tyg na 2h.ostatnio na zwykłym rowerku przejechałam 11km w 20 minut, bez zatrzymywania się(ale na siedząco) i żyłam na 2 dzien piszcie jak wasze doświadczenia! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po wakacjach:) Jak tam treningi?Ja wrocilam do zajec po 3 miesiecznej przerwie i poczatki ciezkie:P Czekam na odzew spinningujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka od siedmiu bolesci
czesc, brzydulko:) ja tez w wakacje zrobilam sobie wolne. teraz nie wiem, czy wroce na spinning, bo zwalilo mi sie duzo obowiazkow i nie wiem, czy dam rade wcisnac jeszcze cwiczenia. chociaz bez ruchu jets mi zle od razu na sercu, wiec chyba warto znalezc czas, zeby nie tylko poprawic kondycje ale i psychicznie sie swietnie czuc. do tego znow podniesli ceny karnetow, jestem wsciekla. jednak mam nadzieje, ze uda mi sie nalezc czas na cwiczenia i za jakis czas nadal bedziemy sie tu wymieniac wrazeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHASSOUL
MAROKANSKIE GLINKI UJEDRNIAJACE !!!! Glinka Ghassoul to naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu, którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające, absorbuje zanieczyszczenia. Glinka ghassoul w krajach arabskich stosowana jest jako mydlo, szampon, maseczka oraz uzywana podczas licznych zabiegow kosmetyczno-leczniczych. Jej lecznicze dzialanie wykorzystuje rowniez dermatologia w walce z tradzikiem. Hipoalergczna i delikatna nawet dla najbardziej wrazliwej skory. Tajemnica mlodosci i piekna prosto z Maroka. Opakowanie 0,5 kg. Ponownie dostepna !!!! http://www.marokostyle.com/index.php?p251,marokanska-glinka-ghassoul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kucharka:) widze,ze stara gwardia na topic powraca:) U nas na szczescie nie podniesli ceny karnetow Ja na razie stawiam na spinning,pump i pilates(podobno nic nie dziala lepiej na brzuszysko;) Kucharko sprobuj wygospodarowac choc troche czasu dla siebie.Same musimy zadbac o swoj komfort:)W takich sytuacjach warto byc egoista:) Lece na cwiczenia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×