Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość gość
ponoc nie mozna mniejszac ilosci wegli lub bialka bo inaczej sie nie schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ktos odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilość węgli i białka ma być dostosowana do BMI Już o tym pisałam, 20-25 BMI - 50 g węgli, 25-30 BMI - 75 g, powyżej 30 BMI - 100 g węgli Jeśli masz poniżej 20 BMI to ja Ci nie pomogę, bo takie odchudzanie mnie mnie interesuje Białko mnożysz swoje BMI przez 1.5 Np ja dziś zjadłam Ś: Kawa z mlekiem, 3 kromki chleba ze słonecznikiem i oliwą z oliwek, pomidor O: Ziemniaki, biała kiełbasa, żurek Na kolację zjem coś białkowego Do obiadu można jakiś deser. Jeśli chodzi o ciastka zbożowe to chyba mają cukier, więc sądzę, że można do śniadania albo po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :) zeby tylko te kcal dobrze obliczyc jak je liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu jak Ci idzie? u mnie czasem małe wpadki, ale generalnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja :) ostatni wpis :) niedługo minie tydzień -1 kilo na wadze mimo kilku wpadek ale postanowiłam się trzymać teraz bardziej mam wesele 5 października (40 dni) i chce ładnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja nie zaczelam bo nie wiem czy dobrze te bialka polizce iw wegle a przez to zamiast schydnac to pzrytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz bmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam BMI około 21.2 jeśli chodzi o białko to liczysz 21.2 * 1.5 = 32 tzn ze mogę zjeść 32 g białka :) w necie sobie wszystko znajdziesz np, że 100 gramów mięsa - 24 gramy białka 225 gramów jogurtu - 11 gramów białka szklanka mleka - 8 gramów białka tzn ze moge na kolacje zjesc okolo 130 g mięsa albo 650 g jogurtu albo 4 szklanki mleka - to tylko przykład, ale w necie znajdziesz wszystkie wartości i bedziesz wiedziala, ze moszesz zjesc salatke z 1 jajkiem i pół puszki tuńczyka +warzywa albo 130 g grillowanego kurczaka plus warzywa, albo kostkę twarogu plus warzywa itd itd poza tym ja i tak jem mniej niż zalecają, po prostu się najadam, więc nie ma problemu a węgle już tłumaczyłam naprawde nie musisz liczyc kalorii, w tej diecie to niepotrzebne i tak schudniesz a ćwiczysz coś? ile ważysz a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Kobietki tararam:) po wakacjach przyszło 2 kilo:) mało:) od poniedziałku wracam do Papowych śniadań i kolacji białkowych:) na bieżąco będę pisać i oczywiście znajdę ciekawe ćwiczenia:) a Nowe Papowiczki jak sobie radzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bmi 19,5 i nie wiem jak mam jesc co ile czego pogubilam sie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta dr Pape "na sniadanie węglowodany na obiad węgle + troche bialka, warzywa. na kolacje bialko i warzywa. Miedzy posilkami ma byc min. 5 godzin przerwy. Nalezy pic 1,4 - 2 l wody. tylko woda i herbata bez cukru Sniadanie, 6 - 8:30 wolno TYLKO musli ale bez mleka, mozna zamiast tego dodac sok owocowy chleb, bulki, kasza, makaron, nutella, dzem, miod, owoce mleko sojowe, np. do kawy warzywa, soki owocowe, Ilosc wegli, ktore nalezy zjesc na sniadanie: BMI miedzy 25 a 30 u kobiet 75 g wegli odpowiada np. (na oko) 150 g chleba lub bulek /3 kromki chleba / 3 bulki/ 6 kromek chleba tostowego 12 lyzek musli 100g ryzu 100 g makaronu Obiad 11- 14:15 wszystko dozwolone ale trzeba uwazac na tluszcz po obiedzie mozna zjesc kawalek ciasta lub czekolady. Ilosc wegli taka jak przy sniadaniu, do tego troche bialka. Kolacja 17- 20:15 sery, twarogi, jogurt naturalny, serek wiejski, mozarella, piers z kurczaka, indyka, jajka, tofu, wędliny, czyli wszystko co zawiera duzo bialka + warzywa wszystkie oprocz: ziemniakow, marchwi, burakow, czerwonej fasoli powinna być porcja = 40g bialka zawiera: 150-200g miesa (wolowina,wieprzowina,drob o. bez skory) 150-200 g przetworow miesnych (szynka itp..) tutaj uwaga na peseudowedliny, ktore czesto zawieraja wiecej wegli niz bialka 150-200g ryby (dorsz, losos itd.) uwagi: -ilosci u gory sa dla osob, ktore nie maja wagi kuchennej, oczywiscie bulka bulce nierowna dlatego najlepiej wazyc -trzeba zjadac tyle wegli i bialek ile podane, nie mniej ale tez ich za bardzo nie przekraczac -nie potrzeba wliczac salaty, ogorkow itp, czyli warzyw neutralnych (z mala iloscia wegli) do dozwolonej ilosci wegli, chociaz niektorzy wliczaja -jesli sie zgrzeszy np. weglowodanowa kolacja, wtedy mozna na nastepny dzien zjesc obiad bialkowy zamiast mieszanego -godziny tez sa tylko ogolnymi wytycznymi, wazne aby zachowywac przerwy -do kolacji mozna wypic kieliszek wina ale nie wiecej -nie powinno sie zjadac wiecej niz 60 g tluszczu na dzien."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phairo
Ktos stosuje nadal ta diete?Mam 30 kg do zgubienia i chce sie z nimi w koncu rozprawic.Dla mnie to jest nowa dieta,bo kilka dni temu widzialam reportaz w niemieckiej tv.Niestety czesc przegapilam,ale byla tam tez mowa o typach hormonalnych i to bylo polaczone z tym chudnieciem noca.Na forum o typach hormonalnych nic nie znalazlam,moze to jakas calkiem siwerza sprawa.Tak czy owak chciala bym sprobowac,a z kims bylo by mi razniej.Czekam na odzew.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Alicja, mam 28lat, i jakieś 15kg na początek do zrzucenia, i od tygodnia stosuje tą dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej diecie słyszałam już jakieś 4 lata temu... ale wtedy jakoś to olałam, ostatnio mi się o niej przypomniało, potem znalazłam to forum, któe zainspirowało mnie, że warto, że chce... mam książkę.. i czystam ją i staram się przestrzegać poprawnie diety :) Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge sie polapac w tej diecie za bardzo moze temu ze mam niskie bmi a tu trzeba miec wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakie masz BMI a ja c***owiem co masz jeść. pomogę Ci. Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj BMI :) ja zajrze do książki. napisze Tobie co i jak. Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj zjadłam: 8:30 mus owocowy (banan, pomarańcz) z otrębami pszennymi i herbata. 13:30 pulpety z ziemniakami i ogorek kiszony, ns deser zaraz po obiedzie kawa z mlekiem i 2 manadarynki 18:00 3 pl szynki i mozzarela z pomidorem. w miedzy czasie woda, zielona herbata, i kawa bez mleka ze slodzikiem :) rano 15 minut rower, 100 brzuszków, spacer i wieczorem 20 minut rower rzecz jasna stacjonarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAM 20 bmi . jesli mozesz to napisz mi ile czego mam jesc, ( mam tłuszcz na brzuchu i chce go zrzucic , reszta jest okey tylko ten brzzuch ( opona) -masakra , jak tyje to zawszze mi idzie w brzucz wszysstko-dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy Twoim bmi 20.. powinnaś tak: na śniadanie 50g węglowodanów. + 20g tłuszczu na obiad z uwzględnieniem deseru 50g węglowodanów + 30 gram białka + 20g tłuszczu na kolacje 0 węglowodanów. + 30 g białka + 15 g tłuszczu. na śniadanie możesz zjeść pieczywo pełnoziarniste, pieczywo chrupkie, płatki/ otręby, płatki kukurydziane, świeże owoce, dżem, miód, dowolne warzywa, soki owocowe, margarynę do smarowania ale 25g zawiera 20g tłuszczu!!!, mleko sojowe, jogurt sojowy, śmietana 30%tł rozpuszczona w wodzie, i bakalie orazy 1 łyżeczka na dzień na obiad jesz co chcesz byle zmieścić się w wytycznych, zaraz po obiedzie możesz zjeść deser: najlepiej owoce, kisiel, kostka czekolady, tak skromnie, no ale musisz to uwzględnić w bilansie obiadowym jako całość. kolacja: ryby, mięso, jaja, wędliny w odpowiedniej ilości + 500g dowolnych warzyw na ciepło lub zimno. do picia: na śniadanie kawa bez mleka, herbata zielona, zwykła, sok owocowy, warzywny, woda. na obiad: wszystko na co masz ochotę, z umiarem :) i można kawę z mlekiem krowim. można też 200 ml wina lub piwa. kolacja: zakaz kawy, zielonej herbaty. i napojów słodzonych cukrem. w między czasie napoje bez cukru i bez mleka. posiłki są tylko 3, i pomiędzy nimi powinna być 5 h przerwa, bo to jest bardzo ważne. ćwiczyć trzeba 1. lekko np spacer/rower na czczo przed śniadaniem, 2 siłowo można to trzeba przed kolacją 3.i mocniej ale lekkie ćwiczenia po kolacji. no i to już chyba wszystko jak coś to pisz, to c***omogę. Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam ze strony ilewazy.pl :) tam podają ile co ma węglowodanów czy białka czy tłuszczu i można sobie wszystko policzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 3 dni na diecie :) tylko moje bmi jest większe niż Twoje ;D i schudłam już 1kg :) i wcale nie jestem głodna. jedynie co musiałam się przestawić że RANO NIE WOLNO NABIAŁU to mi brakowało połączenie np banana z serkiem albo musli bez mleka? ale już polubiłam musli na wodzie albo na soku pomarańczowym :) warto jak się chudnie ^^ Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
)Alicja dziekuje slicznie - pozdrawiam, jutro zaczynam dietke :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia. alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki :_):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almette5
hej wiec zaczynam diete od dzis jestem juz po kawie zaraz sniadanko :) pozzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje menu dzisiaj takie: śniadanie 2 pł łyżki płatków owsianych na szklance soku pomarańczowego, kilka rodzynek i jagód goi. kubek herbaty owocowej. potem woda. obiad: ziemniak, kurczak pieczony, kiszone ogórki. i na deserel: kubek kawy z mlekiem i 3 mandarynki. w między czasie wypiłam 2 kubki owocowej herbaty. a na kolacje zjem serek homogenizowany + słodzik + kakao, i do tego herbatka z cytrymą :) przed snem kubek melisy na lepszy sen. ćwiczenia rano zrobiłam 100 brzuszków, a teraz 45 minut rower stacjonarny. moja waga z piątku 86kg... cel mój 66kg :P jeszcze dużo, ale mam też sukces, bo kiedyś ważyłam 105 kg :D a na tej diecie jestem od tygodnia i już mam 2 kg mniej :) pozdrawiam, Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×