Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gościu moim zdaniem powinnaś obliczyć i jeść jak najmniejszą ilość wwęgli, białko w tej diecie jest obliczane,ale nic się nie stanie jak zjesz ciut więcej. Tak na śniadanie węgle powinny byc. Chleb z dżemem, nutellą, miodem.Płatki z sokami. Owsianka na soku ew. wodzie z owocami, koktajle z owoców na wodzie mineralnej. Pomysłów jest naprawdę duzo i gwarantuję, że można się najeść i cieszyć się dobrym smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje ci bardzo za wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea555
Dziewczyny, reaktywuje. Ktora chetna niech sie dolaczy. Postanowilam wziac te diete, bo juz raz na niej pieknie schudlam po ciazzy. To dla mnie wlasciwie nie jest dieta - bardzo malo ograniczen i to jest fajne, to styl jedzenia bardziej. Macie ksiazke? Nie wiem jak poznac kto koczownik a kto rolnik. ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea555
Na sniadanie zjadlam: owsianke - 3 lyzki platkow orkiszowych, 5g rodzynek, 1 sliwke suszona, 5g migdalow, 5g orzechow wloskich, lyzke pestek dyni, kilka jgod goji, zalalam to kefirem ok 100g, jestem najedzona, do tego rumianek do popicia, potem bedzie kawa czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jakies 8 m g do zrzutu czy ta dieta zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebata
hejj..podnosze..:)) ktos papuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia82
jak tam papujemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tłuszczami w tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaye
Witajcie. Ja zaczęłam w połowie marca. Jestem rolnikiem. Przy niedoczynności tarczycy udało mi się zrzucić 4 kg samego tłuszczu bo wcześniej pozbyłam się wody. Dieta jest świetna ale moje wahania wody są irytujace. Dla dziewczyn z niedoczynnością polecam obserwować reakcję na produkty wolotwórcze typu mleko u mnie powodowało zastoje i ból tarczycy. Zauważyłam że po mięsie nie chudnę a po twarogu z kefirem tak. Obiady jem tylko węglowe. Co do tłuszczu to jem mniej niż 60g na dzień ale zauważyłam że jedząc równe 60g lub niewiele mniej lepiej chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaye
Ja już schudłam 5,2 kg ☺ Trudno odpowiedzieć na pytanie ile można na tym schudnąć. Najpewniej tyle ile trzeba ☺ Szybciej spada gdy się ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka książki
cześć chciałam kupić tą książkę ale jest niedostępna tylko wariaci na allegro mają 1 szt za 89,00 pln MASAKRA czy może ktoś ma do sprzedania używaną???? chętnie kupię olad4@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parla17
Witajcie! Widze, ze watek umarl, ale moze jednak ktos sie zgłosi. Jak zwykle dowiedzialam sie o tej diecie po latach, patrząc na wątek, ktory trwał kilka lat. Papuje od tygodnia i mam minus 1.6kg. Napewno sa wahniecia, ale jak dla mnie to strzał w dziesiatke z ta dieta. Nareszcie moge jesc i chleb i slodkie i chudne! Mam nadzieje, ze wątek odzyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka dr Pape
hej mam książkę przeczytaną od deski do deski :) byłam też trochę na tej diecie, mogę odpowiedzieć na jakieś wasze pytania jakbyście chciały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parla17
Fanka dr Pape moze opisz swoje doswiadczenia. Ile schudlas, w jakim czasie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lcia
każdy chudnie inaczej, nie ma co się porównywać do kogoś, trzeba samemu spróbować, a nie tylko tak ciągle zastanawiać się co kto ile schudł. sama weź się do roboty i sprawdź ;) poza tym pamiętajcie że dieta dr Pape jest tylko dla osób z nadwagą. ludzie którzy mają bmi w normie nie schudną na tej diecie. jedynie co będą utrzymywać wagę w normie :) więc jeśli masz nadwagę czy otyłość chudnij z pape ;D a jak kości i na ości? to nie ta dieta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parla17
Czy przeczytalas to co napisalam wyzej? Jestem na diecie od prawie dwoch tygodni, wieczmus sie do czytania , zanim pisac, "wez sama sprawdz.. "I nie prawda , ze hey to dieta tylko dla ludzi otylych, ale nie verde dyskutowac o tym, no i tal nie przeczytasz , ale osad wydasz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy razy
Ozywiam wątek.Czy któraś z zalożycielek jeszcze tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy razy
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy razy
Może jednak ktoś się skusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy razy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy razy
Chudnę, już prawie 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy razy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy razy
Nie tracę nadziei,że ktoś zechce spróbować tej diety. Prosta,niekłopotliwa i waga spada. Powoli ,ale je się do syta,czego chcieć więcej od diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos papujee???? N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam juz na tej diecie i schudlam 6 kg. Teraz chce znow bo jestem po 2 ciazy.. czy ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtrzy razy
Ja się chętnie podłączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzyrazy
Sniadanie:kasza jaglana,dżem,masło Obiad:kasza jaglana,warzywa pieczone(pieczarki,cukinia,szparagi,papryka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda , że topik nieczynny dziewczyny odchudzone na dr Pape odezwijcie się :) ja zaczynam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×