Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka W.
Psełdo, ale doświadczenia innych są dwojakiego rodzaju, znaczy znam takich, którym się udało oraz takich, którzy z uwagi na niedopasowanie charakterów poszli po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" po co Justynaaaa ma przerabiać na własnej skórze, Szukanie, coś, co inni ludzie już przeszli? Czyż nie lepiej skorzystać z ich doświadczeń?" Pseldo, prosze , nie rozsmieszaj mnie:) Powod jest jeden: bo jest czlowiekiem:) Czy Ty w zyciu niczego nie przezywales sam tylko zyles na podstawie zycia innych i tak jak ci starsi i doswiadczeni kazali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
psełdo chyba postanowił wdrożyć trochę cynizmu na potrzeby dyskusji, żeby mieć wyraziste stanowisko przeciwne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na podobnej zasadzie wdrozenia... Powiem Ci, Pseldo, ze nie warto sie umawiac z Retro na kolacje ze swiecami Jak sama opisywala kiedys pewne swoje spotkanie z pewnym panem przy kolacji - pewne jego slowa sie jej nie spodobaly,wiec wstala i wyszla:) Z Toba zapewne by bylo tak samo:) Korzystaj z doswiadczen innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Nie próbuj Ju 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzięki, Szukający! :) 🌻 Dobrzy ludzie z Was, naprawdę bardzo doceniam. :) :) Retro, "krocze" było pewnym uproszczeniem, a mianowicie chodziło o to, że byłam z nim, bo mnie pociągał. A to bardzo ważne. I w drugą stronę podobnie to działało - i żadnych logicznych argumentów za tym, żeby być razem poza tym nie było. Ale w końcu udało nam się dograć i polubiliśmy siebie wzajemnie. :) Szukający ma rację - będę żałować, jesli nie spróbuję. Bo związek na odległość już bardziej naszej znajomości nie rozwinie, zresztą, w obecnej sytuacji mógłby spowodować jedynie wzajemne odzwyczajenie się od siebie, wskutek czego za parę miesięcy albo uznalibyśmy, że lepiej nam osobno, albo musielibyśmy na nowo budować relację. Dzięki raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
O, właśnie niedawno gdzieś napisałam, chyba u Kucharza, że dobry związek wg mnie to taki, kiedy razem jest lepiej niż osobno. Za jakiś czas będziesz miała odpowiedź, jak to jest w Waszym przypadku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sama opisywala kiedys pewne swoje spotkanie z pewnym panem przy kolacji - pewne jego slowa sie jej nie spodobaly,wiec wstala i wyszla\" z psełdo pokusiłabym się nawet o to żeby wysiedzieć do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Czarodziejko! :) Dzięki za głos 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jasny rudy który miał być proszę sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
mOja śliczna Ike 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro nawet gdyby psedło miał penisy w oczach i rozbierał cię wzrokiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami! idź ty zboczuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
:O zachwycać sie nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę zachwycać się tradycyjnie penisami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ikuś, pasuje Ci ten kolor! Jest wyrazisty, jak jego właścicielka. :D Tylko fryzurka taka grzeczna... Ale ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja w ogóle jestem grzeczna , miła i sympatyczna:P jak aniołek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Śliczna grzeczna Ike! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
i te spineczki takie wyuzdane 🌼 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jakie ładne dziewczynisko... ike. sądzę że psełdo byłby bardzo zawstydzony. znam się na facetach, mówię ci:):):) poza tym w kwestii ciekawostki: wczoraj centralnie na chodniku w samo południe zaczepia mnie facet w pewnym wieku, i twierdzi że chce mnie odprowadzić dokądkolwiek idę. twierdzi również że widzi mnie dziś już po raz drugi, i zachwycił się moimi nogami. więc się pytam czy to na pewno ja. a on że na pewno. no to dobra, to odprowadzaj pan. zgodziłam sie tylko dlatego że wyczułam o co idzie. oczywiście okazało się że bardziej niż flirtu czy seksu, facet potrzebował zwykłej rozmowy o wyczerpujących mu sie finansach.:), zmarłej żonie i głupim zięciu... :) odprowadził mnie pod sam .. że tak powiem cel mojej podróży, kulturalnie pożegnał i odszedł. która tak miała...? :P:P :) takie rzeczy to tylko w .. maju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha prawda że słodkie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro matko jedyna- a kiedy spotka cię i zaczepi normalny facet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ha ha, może spineczki-peniski sobie sprawisz? :P A te oczy jakie piękne... Takie duże i głębokie... Aż chce się w nich zatonąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Zaczął od nóg a skończył o żonie pod Twoim domem :O ja tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dziwny gość... Normalnie to zaczepiają, bo chca przelecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy spotka cię i zaczepi normalny facet?? to znaczy jaki?:) taki rozbierający wzrokiem i z penisami w oczach...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×