Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

zielona* Zloty - podziel sie z pewnych zrodel wiem ze twoje przepisy sa calkiem niezle Zielonuś 👄 :) :) :) to jest silny afrodyzjak raz to wypiłem i MASAKRA :o :o wada jest to ze jest troszkę kłopotliwie zrobić :o :) Dobrze się orientujesz Kochanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz_Psedłonim
Jak chcecie, ja mogę wymyślić kilka strojów erotycznych dla facetów. Musiałbym jednak dostać jakieś podpowiedzi, jakieś wskazówki. Same rozumiecie, twórca musi mieć jakąś pożywkę. Prawdziwa sztuka nie bierze się z niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko swieta :O az mi sie wszelkich uciech cielesnych odniechcialo :O Ju - nie strasz ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce opalajace
z lekko opalonym dekoltem i bardzo opalonym nosem im blizej slonca tym opalenizna bardziej piekaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo nie przeczę to właśnie dokładnie miałam na mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze zrób sobie na karteczce listę 👄 Jeśli czegoś nie wiesz to proszę pisz na @ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam , swiezusienkie w doniczkach jeszcze ;) [bedziemy sobie teraz nawzajem miksowac afrodyzjaki ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku podobny chlopak kreci sie kolo mojego domu , zwalnia podejrzanie , zawiazuje sobie buty - zupelny przypadak, sznurowki zawodza go zawsze na wysokosci mojej posesji ;) :P wpatruje sie w okna ...:O mysle se ki diabiel ;) hehehehehe moja 13 letnia corka jest powodem tego jakze dziwnego zachowania ;) dla matki to znak - stara- wypadlas z obiegu ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Zielona! 🌻 Skąd wiesz, że córki a nie na CIebie wygląda? ;) Fajny ten Alaxander z linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , ma sie to wprawne oko ;) a moja corcia- nic - zimna jak glaz :P taki slodki chlopak - :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Może ma innego na oku :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze tak :D co zrobisz - chemia nie zadzialala ...:O ale kto wie , kto wie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Niech wybrzydza - póki może :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , a pewno niech wybrzydza ;) w tym sezonie to urwal sie worek na tych amantow ... az sie boje pomyslec co bedzie dalej .... jezdza pod oknami na tych swoich komarkach , robia zmieszanie ... to dopiero poczatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norwegia wygrala rosja tez byla niezla - cos pod poezje spiewana .... niezly show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×