Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Stan pośredni
Aha, to już w takim razie jest mi wiadomo, kto ja jestem. Dzięki, p. Justynaaaa, za pomoc w samookreśleniu. Wiesz dobrze, że teraz człowiekowi ciężko jest powiedzieć o sobie, kim on rzeczywiście jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
"Pozory mylą, Luśka. I to jak jeszcze czasami..." Daj spokój, nie ma jednego wzorca, a wiec trudno mówić o mylących pozorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan pośredni
Chociaż wiesz, p. Justynaaaa, chyba mam trochę dość tej pośredniej nieokreśloności. Postanowiłem popracować nad jednoznacznością. Co byś na to powiedziała, gdybym na poważnie zaczął identyfikować się z płcią piękną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej mi sie tupac nozka nie zdarza :) to ty sprawiasz na mnie wrazenie dziewczecia ktore probuje owijac sobie w okol palca wszystkich w okolo ... oczywiscie zdaje ci sie nawet ze potrafisz ;) masz racje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden wzorzec
Mylisz się, Luśka, twierdząc, iż nie ma jednego wzorca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Moje stanowisko jest inne, Psełdo, ale oczywiście chętnie poznam Twoje. Tzn. pytam o ten wzorzec - jaki jest wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden wzorzec
A jaki ma być, Luśka? Jaki Ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej mi sie tupac nozka nie zdarza zdarza ci się również sypać piaskiem i bić łopatką tak szczerze, nie ma na forum wiekszego dzieciaka niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Znowu mi proponujesz składanie zamówienia? :D Nie bawię się tak, bo pewnie w chwili, gdy się z tym odkryję, Ty natychmiast opiszesz się jako zupełne przeciwieństwo. Żeby tylko dowieść swojego stanowiska, czyli jak to mnie pozory zmyliły. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzisiaj nie mam za dużo czasu, więc napiszę tylko, że wszystko zależy od przyjętych kryteriów oceny. Jak napisałam, nikomu kobiecości ani męskości nie zamierzam odmawiać. Są jednak cechy przypisywane przez społeczeństwo kobietom oraz przypisywane mężczyznom. I tak np. wg tych kryteriów Lusia i Sami są dla mnie tu na tym topiku najbardziej kobiece. Ale każda z innych względów. :) Jeśli ktoś zrozumiał, o co mi mniej więcej chodzi, to się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja wnikliwosc jest zadziwiajaca :D dobrze ze nie potrafisz obiektywnie spojrzec na siebie Retro:O [powiedziala tupiac nozka :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak np. wg tych kryteriów Lusia i Sami są dla mnie tu na tym topiku najbardziej kobiece. Ale każda z innych względów. czyli że np Samica ze względu na pięny, obfity, kobiecy biust , ale Lusia już niekoniecznie z tego samego powodu...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden wzorzec
A skąd wiesz, Luska, że tak właśnie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Justys najdroższa, ja już na ten tydzień wyczerpałam przydział komplementów, a wczoraj nawet złożyłam zamówienie dziegciowe. ;-) Ale dzięki. :) Oraz oczywiście, ze zrozumiałam doskonale, iż względem w moim przypadku nie jest aparycja oraz stosunek do stosunku. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny obfity biust
A więc, Retro, ja się nie liczę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
"Chociaż wiesz, p. Justynaaaa, chyba mam trochę dość tej pośredniej nieokreśloności. Postanowiłem popracować nad jednoznacznością. Co byś na to powiedziała, gdybym na poważnie zaczął identyfikować się z płcią piękną?" Psełdonimie, jeśli chcesz, to nie mam nic przeciwko. Lubię Cię we wszystkich wydaniach :) I dołączam do pytania Lusi - jaki jest ten jednoznaczny wzorzec według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
"A skąd wiesz, Luska, że tak właśnie będzie?" Powiedz mi jak będzie, a ja Ci powiem, co dalej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze ze nie potrafisz obiektywnie spojrzec na siebie" zrobię to Zielona, jeśłi tylko zauważę pierwsze tego oznaki u ciebie:) nikt się jak do tej pory tym procederem tutaj nie parał - z toba na czele- więc i ja mam go gdzieś. o obiektywiźmie mowy być nie może. musisz żyć z moim obleśnie subiektywnym zdaniem:) dasz radę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny obfity biust
Tego nie mogę uczynić za nic, Luśka. Gdybym to zrobił, zabawa by się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedłonim_
Retro? Dlaczego się wreszcie we mnie nie zakochasz? Więdnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Psełdo, to ja idę przeczekam na jakimś odizolowanym od świata topiku. Aż się wyszalejesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaa
Gdyby chodziło o wielkość biustu, Retro, to ja bym była najbardziej kobieca. :P :D Ale wiem, że wiesz, o co mi chodziło. Inaczej musiałabym zwątpić w Twoją inteligencję. ;) Ktoś mi nicka zahasłował. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Retro, gdybys wiedziala gdzie ja mam twoje zdanie - sama zakopalabys sie w tym piasku - po samutka szyjke ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pedłonim_
Długo nie wytrzymasz w samotnym kącie, Luśka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Psedłonim_
Mi także zahasłoweał, p. Justynaaaa. :) Nie pierwszy zresztą raz. Co zaś się wielkości biustu dotyczy, cóż, jestem w konkurencji z Wami jednak bez szans. NIe pozostaje mi nic innego jak jednak pozostać facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , jezeli chodzio to samo- wielkosc tego czy owego ;) to nawet i ja mialabym spore szanse zaistniec tu jako kobieta :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Pustelnik
Mnie też hasłuje jakiś głupek. "Długo nie wytrzymasz w samotnym kącie, Luśka. \" Psełdonimie drogi, Ty za mądrutki jesteś, ot co? :P W każdym razie, na wypadek, gdybym jednak wytrzymała, nie martw się, nie będzie chodziło o zgon. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaa
Zielońcia, nie martw się! Nie jestseś sama :D :D 🌻 Zresztą, dobrze Ci, że Ci lat odejmują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o retro przyszła:D swoją drogą jest coś w tym co napisała ju jako mańkut - myślę jednak podobnie jak mężczyźni:P więc w związku z retro mogę być facetem:P trafiła mi się po po prostu kobieta niewydymka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×