Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Justys, co racja, to racja. Ale tak zupełnie też się chyba nie da wyeliminować rozmów o osobach trzecich, bo kto tego normalnienie robi? Myślę, że sedno rzeczy to poziom, na jakim się w jakim się te rozmowy odbywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare spostrzezen na temat
pewnej kaffemaniaczki sledze twoje poczynania od dobrych 2 lat na kaffe i z tego co widze to żywisz sie kobieto pustymi sensacjami, sztucznie wywołanymi aferami, pseudo wojnami na róznorakich topikach.Jak DZIECKO :( Kobieto masz tyle ile masz lat , dziecko , faceta a twoje zachowanie i karma ( w postaci sztucznych kłotni na kaffe) daje ci tyle radochy i siły na nstp dni ze nie wiadomo czy mamy sie smiac z ciebie czy płakac nad twoim losem? Z tego co mozna łatwo zauwazyc ,jestes tam gdzie jest jakas ostrzejsza wymiana zdań :( tam gdzie ktos na kogos cos powiedział , tam gdzie ktos kogo obraził Kobieto nie jestes dzieckiem wiec sie zastanow nad swoja głupota i pustym blondynkowym mysleniem ... my naprawde łaczymy sie z toba w bólu z powodu twojej psychiki i jej zagminnych skutków ktore wylweaja sie tutaj na kaffe Zastanow sie nad soba droga ike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba trzecia
Masz Ty rację, Luśka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za łączenie się w bólu bardzo dziękuję 🌻 kup pomarańczo jeszcze wieniec:D a potem spokojnie zajmij się swoim życiem:) szkoda twoich nerwów i energii na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, skoro mama rację to chyba możesz już przestać obawiać się wysypki, bądź innych skutków ubocznych i śmiało przyjąć moje uwagi na swój temat, które masz możliwość odczytać wędrując wzrokiem parę/paręnaście postów wyżej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy inni też maja takie nagłe wzdrygnięcia spowodowane niespodzianym dźwiękiem, bądź nawet czasem nieoczekiwanym pojawieniem się jakiejś osoby. Tzn. w warunkach, że się zupełnie nikogo nie spodziewamy. Bo mnie to już trochę denerwuje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaa
Też się z Lusią tradycyjnie zgadzam. :) Psełdonimie, Ty naprawdę tego chcesz? :D Chociaż naprawdę trudno się do Ciebie przyczepić, to jednak parę rzeczy by się znalazło. :P Ale wątpię w sens robienia tego tylko dlatego, żeby było ciekawiej... Zresztą, nie mógłbyś później określać się jako ideał. Więc ponownie pytam o zasadność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagie wzdrygnięcie
Naprawdę Ciebie to tak denerwuje, Luśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_antyideał
Jako ideał, p. Justynaaaa określać bym się nie mógł - słuszna uwaga. Ale za to mógłbym się określać jako antyideał. Co za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska- to nie jest niespodziewane wtargniecie ;) ta osoba jest tu ZAWSZE - jak my spimy - ona tu jest , czuwa nad nami ;) sledzi....... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:D tylko osramowej tu brakowało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_antyideał
Na mnie spadnij, Osram. I tak od dawna planowałem się Tobą zająć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_antyideał
(Jastrząb Osram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz....... nie wyobrażam sobie co prawda żarówy w roli amantki ale może byc ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, ja pytałam dosłownie, bo właśnie się wzdrygnęłam jak przerażona na zwykły dźwięk komunikatu o aktualizacji drukarki. I zdarzają mi się takie reakcje dość regularnie. :O Psełdo, rozumiem, ze mnie to nie ma denerwować. To co radzisz zdziałać, żeby przestało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tęsknicie za mną- nie zaprzeczać:) Ike co do wczorajszego mojego postu, nie kwestionuję niczyjej inteligencji co najwyżej dostrzegam pewne socjotechniczne sztuczki, jakie niektórym tu nieźle wychodzą:) Świezo po lekturze wyraziłam ubolewanie nad tym, jakie to retro musiała mieć przykre doświadczenia z mężczyznami skoro nabawiła się mężczyznowstretu, któremu upust dawała w zakładanych o nich topikach. Prawdziwy pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_antyideał
Zażyj, Luśka, 300. kropel waleriany na eterze a potem połóż się spać. Może sen przyniesie Ci ukojenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne z podbitym okiem
długo mnie nie było :) ale wracam :D miałem troche kłopotów z dziewczyna ale juz je rozwiazałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tęsknicie za mną- nie zaprzeczać nie będziemy:P ale robimy to tylko i wyłącznie ze względu na ciebie:P a co do meskowstrętu czy jak mu tam- mam wrażenie że jest on dość sztucznie podtrzymywany i nie dotyczy wszystkich- jako że sam kucharz posiada penisa jak nic ale nie wyobrażam sobie naszej retro jako nimfomanki może ze względu na nią jest mi jej w jakiś sposób szkoda ale ze względu na żywotność dyskusyjną bynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiatlosci na rozdrozach ;) napisala co chciala, po co sie tyle rozwodzic? osobiscie co prawda nie wiem co to bylo- rzucilam spojrzenie na date...wystarczylo mi ;) stare dzieje - :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zażyj, Luśka, 300. kropel waleriany na eterze a potem połóż się spać. Może sen przyniesie Ci ukojenie. " Coraz ciekawsze sposoby, żeby mi pomóc w problemie kafepochodnym. ;) To idę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka:) na uczuciowym piszę dopiero teraz, wcześniej się udzielałam na poważnie [wiem, nie wierzycie :D ] ale w innym dziale, branżowo tak się wyrażę. Tylko mi się znudziło tłumaczenie tego samego po raz któryś jak się paniusiom nie chce cofnąć i poczytać. Tu jestem dla rozrywki, każdy ma jakies odchyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_antyideał
No wiesz, Luśka, są znane ludzkości bardzo skuteczne sposoby zaradcze na wszelkie babskie dolegliwości ale, choć niby tutaj anonimowo, moje uszy czerwienią się na samą myśl ich zastosowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_antyideał
Osram? Ty jesteś, zdaje się, z eroczata. Chyba Cię poznaję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no fakt dział branżowy jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wsadzic zeby nie wypadlo ? [my tu wszyscy profi w temacie - ze sie tak wyraze ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×