Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justyśśka
To jest dobre :D :D "Z faktu bowiem, że relacje homoseksualne występują niekiedy w przyrodzie (czego dowodem ma być wielbiona przez gejowskich lobbystów para homoseksualnych pingwinów w niemieckim Bremerhaven) nijak nie wynika, że takie zachowanie jest normalne czy moralnie akceptowalne. Gdyby tak było, to prawodawstwo czy publiczna moralność byłaby zmuszona uznać za normę także zjadanie swoich partnerów po odbytym stosunku seksualnym (bo i to się zdarza w przyrodzie)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z niskim biorytmem
Z powodu burzy odpowiadam z opóźnieniem: Psełdo: Przewodnikiem po czem? Luśka wcześniej: mógłbyś dorobić jako przewodnik po tych urokliwych okolicach warmińsko-mazurskich. Psełdo: I czego Ty ode mnie chcesz? Odp: no chyba chciałam tez się załapać na podziękowanie, co zresztą już postawione wyżej, Psełdo: Przecież od dawna ja Cię traktuję nadzwyczajnie. Odp: I vice versa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
A czy ja na Ciebie, Luśka, narzekam? Czy ja jęczę z Twojego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Co tam, Ike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z niskim biorytmem
A gdzie ja jęczę? Podobno trzeba być asertywnym i mówić o swoich potrzebach. Może poczułam potrzebę usłyszenia podziękowań. Czy to nie wypada? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z niskim biorytmem
Ja przeczytam później, bo teraz nie mam czasu. Uprzedzam, że motywem nie będzie fascynacja - tym razem niemieckim pedalstwem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Dobrze, Luśka. Przyjmij więc ode mnie moje najserdeczniejsze, publicznie wyrażone podziękowania. :-) Teraz już Ci lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona odpowiedz sobie szczerze na pytanie po cholerę tu wchodzisz nikt nie chciał ci przywalać nikt tego nie robi stwierdzamy fakty- owszem piszemy dosadnie- jak krowie na rowie ostatkami nadziei, że cokolwiek zrozumiesz wpadłaś tu znienacka zarzucając mi obieranie ci praw do wolności słowa i nakazy jak dziecku pokazałam ci palcem, że się mylisz jak dziecku- zielona nic- ty dalej ze stoickim spokojem strzelasz pustymi piłeczkami naprawdę nie umiesz argumentować? masz wolność wypowiedzi zielona ale do cholery może wykorzystaj ja bardziej kreatywnie a nie jak bachor który dorwał się do kompa i umie naciskać tylko enter chcesz tak się bawić to się baw ale my mamy również wolność wypowiedzi i odpowiednio sobie to skomentujemy i już wiem dlaczego oburzyłaś się na moje słowa o warunku posiadania inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Osobiście homoseksualizm uważam za dewiację. To jest mój prywatny pogląd, do którego mam prawo. Ale niech sobie ludzie robią ze swoim życiem, co chcą, póki nie wyrządzają tym nikomu krzywdy. Co do tych wszystkich demonstracji zaś, walki o brak dyskryminacji, to przecież wcale nie o to w tym wszystkim chodzi. Tak jak z feministkami - wcale nie o równouprawnienie walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju popieram ja też homoseksualizm uważam za dewiacje- kiedyś nawet przez to cięłam sie niemiłosiernie z autorką topiku i dostałam miano homofoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
:-) Wiesz co? P. Justynaaa? Nie tak dawno wdałem się w dyskusję na ten temat z Matyjasem. Matyjas jest bardzo inteligentny i sympatyczny. Matyjas ma skłonności te, no, homoseksualne. Matyjas nie jest w stanie przeczytać ze zrozumieniem takiego artykułu. Nie jest w stanie wejść z nim w rzeczową polemikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
hmmmm lubie homoseksualistów nie rzucajcie we mnie kamieniami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
I ja zostałem obdarzonym tym mianem, Ike, z czego jestem dumny, albowiem świadczy to o fakcie, że nie zdurniałem do reszty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
A gdzie Ty widzisz kamienie w naszych rękach, Samiczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Hie, widzisz, Ike homofobko, ze Zmanierowaną lesbą się nie dogadasz :P A tak powaznie, to znam paru gejów. I lubię. Ale oni wcale nie maja potrzeby afiszować się ze swoim gejostwem, a te wszelkie demonstracje ich tylko wkurzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z
Prosze bardzo..:) Troche lepiej, ale skoro jestem jeczaca baba, to nie moze byc super lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale ja nie mam nic przeciw homoseksualistom sami uważam tylko, że to choroba tak jak nie mam nic do ludzi chorych na cukrzycę, czy raka, czy grypę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Ok nie uważam ze to choroba,ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać i proszę o to samo Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hie, widzisz, Ike homofobko, ze Zmanierowaną lesbą się nie dogadasz tak to wszystko wyjaśnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale ja nawet nie zamieram cię przekonywać do swojego poglądu piszę tylko jaki jest mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Oj, Psełdo, to Matyjasa nie zbajerujesz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Zmykam, panny. Cześć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Nie, p. Justynaaaa. Sama inteligencja, czy błyskotliwość, jakkolwiek cechy przeze mnie u kobiet cenione i pożądane, to nie wszystko. Potrzebne jest jeszcze coś, co ja nazywam przyzwoitością i uczciwością intelektualną. A tej u Matyjasa nie znalazłem. W pewnym stopniu Matyjasa rozumiem. W końcu w jakiś sposób musi zracjonalizować swoje ciągotki. Nikomu nie jest rzeczą miłą, kiedy się mu wykazuje, że błądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonuś, Sami, IKE 👄 Pomarańczki 👄 Ike czemu jesteś niemiła dla Zielonej? co CI zrobiła? inne pomarańczki chyba tez.. :o :o m:( Zilonuś @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
To pa, Psełdonimie! 🖐️ Miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Psełdo, od początku TUTAJ powinienes forsowac sowje poglądy, tu masz poklask i zachwyt. Xsarą się NIE WYCIERAJ, bo to obrzydliwe co robisz. i pozostań tu, a od nas z daleka, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×