Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

inaczej powiem konkretniej poparłeś dokładnie "samo zdanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , to byla ostatnia rozmowa z toba , nie gadalysmy od tego czasu , nie mialam prawa zagaic ? ;) bolesny temat czy co ? :P dla mnie nie ma w tym zadnej bolesci , dlatego moge pogadac ... to jak to z ta wolnoscia Ike? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polece CI ksiazke Benjamina
No i w kółko panie macieju :O Czemu wiec poparłeś tylko zieloną ? Ike ma tez swoje własne zdanie, nieporownywalnie bardziej wyraziste niż zielona. Ty wsparłeś zieloną. Napisałeś - zielona dobrze mówi. gdybyś napisał - dobrze ze zielona mówi, byłoby wszystko jasne. Odniosłeś sie nie do faktu mówienia, lecz do tresci, bo tak to w jęz. polskim należy zrozumieć - zielona dobrze mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież poparłeś dokładnie zielona- twierdząc, że dobrze pisze Nie przecze :), nie przecze :), ale napisalem kilka postow wczesniej, ze jesli ktos ma w JAKIES kwestii podbne zdanie jak ktos inny i potrafi przedstawic argumentacje RACJONALNA to jest ok :) Ja juz lece papa Ike i dzieki za rozmowe ;) Dziekuje tez Zielonej i innym dziewczyna. Wpadne pewnie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona najwyraźniej parę rozmów umknęło ci z pamięci:) zagaić powiadasz... dobre:D to następnym razem jak nazwę cie betonem- to się nie oburzaj- bo tylko zagaję do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku , mogles sie nie odzywac ;) poparles niewlasciwa osobe - musisz poniesc konsekwencje wlasnych wyborow ;) tez uciekam, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polece CI ksiazke Benjamina i Ike przeczytajcie dokladnie moj poprzedni post papa :) juz naprawde musze leciec milo sie gadalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku , mogles sie nie odzywac poparles niewlasciwa osobe - musisz poniesc konsekwencje wlasnych wyborow tez uciekam, pa Ja wiem czy poparlem wlasciwa osobe, a jak sie ktos ze mna nie zgadza to mnie to juz wali :) i nie zaluje moich wyborow. papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
To pa, Zielona 🌻, Doktorze. 🖐️ No i burza u mnie się zaczyna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz poniesc konsekwencje wlasnych wyborow a jaka to straszna konsekwencje ponosi house , zielona??:D przeoczyłam coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
"a jak sie ktos ze mna nie zgadza to mnie to juz wali " A pisałeś, że cenisz ludzi mających swoje zdanie. Chyba że to pisząc miałes na myśli ludzi o zdaniu podobnym Twojemu. :P Doktorkowi się oberwało nie dlatego, że Ciebie poparł. Ale dlatego, że jest niekonsekwentny w swoich wypowiedziach, wydaje mi się. :) Zresztą, wczoraj był dzień przytulania, więc dziś się można trochę poczepiać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze justys , że teraz zielona w swojej główce zakoduje sobie , że inni są przez naród uciemiężeni:D czym? argumentami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pisałeś, że cenisz ludzi mających swoje zdanie. Chyba że to pisząc miałes na myśli ludzi o zdaniu podobnym Twojemu. Doktorkowi się oberwało nie dlatego, że Ciebie poparł. Ale dlatego, że jest niekonsekwentny w swoich wypowiedziach, wydaje mi się. Jeszcze napisze :D W ktorym momencie mi sie oberwalo, bo nie zauwazylem i nie poczulem :P, cenie ludzi majacych swoje zdanie, co nie oznacza, ze obchodzi mnie to, ze maja inne zdanie niz ja czy to naprawde tak trudno zrozumiec. A co do pierwsych 2 wersow Twojej wypowiedzi juz pisalem, ze nie interesuje mnie to czy ktos sie zgadza konkretnie z moimi wypowiedziami. Dobra teraz juz chyba wylacze kafe, bo mnie naprawde oczy bola od kompa juz :) wpadne pozniej, ale nie wiem czy bede mial tyle energii do sporow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze justys , że teraz zielona w swojej główce zakoduje sobie , że inni są przez naród uciemiężeni czym? argumentami Zalezy jakimi :) pa i do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house:D to nie było o tobie:) rozumiem , że wspierasz i popierasz:) ale ona powinna sama potrafić odpowiedzieć :) ja osobiście uważam, że dla niej nie ma żadnej różnicy- jakimi:) ale to moje skromne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
"Doktorkowi się oberwało nie dlatego, że Ciebie poparł. Ale dlatego, że jest niekonsekwentny w swoich wypowiedziach, wydaje mi się." To nie do Ciebie było, Doktorku, akurat. :P A co do dwóch pierwszych wersów, to wiem, że pisałeś. A potem napisałeś, że Cię to wali. Więc wynika z tego, że nie interesuje Cię zdanie innych. Więc jak możesz cenić ludzi, którzy mają swoje zdanie, skoro ich zdanie Cię w ogóle nie obchodzi? To idź, miłego. Ale przyjdź jeszcze. :) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście uważam, że dla niej nie ma żadnej różnicy- jakimi oczywiście na podstawie własnej obserwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar co cię znów cieszy? bo chyba nie powódź w dalszym ciągu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Ike, ja myślę, że jednak jest różnica. Ale faktycznie Zielona sama się na ten temat wypowie, jeśli zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ja osobiście próbowałam dziś wszystkiego więc pozostanę przy swojej wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Wszystkiego może nie. :) Ale przecież nie musicie się dogadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys pewnie że nie musimy:) to właśnie ustaliłyśmy 2 tygodnie temu??:D ja tylko lubię wiedzieć, jeśli mi się coś zarzuca- na jakiej podstawie to mi się zarzuca:) jestem ciekawska:P i dobrze mi z tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam:P toja wina:P było być i sie lizać:P tu nie ma miejsca na sentymenty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Ciebie też mamy polizać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że tez - co ma sobie tak sama lizac ? Nie da sie :classic_cool: tak ike moglam tutaj byc ale niestety musialam skorzystac z chwili kiedy nie lalo i ruszyc sie do sklepu. Od 5 dni leje u mnie caly czas... i chyba to sklonilo mnie do odwiedzenia kafe - tak troszke z nudów ale z tęsknoty też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×