Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Jesli najwiekszy aferzysta w historii za defraudacje $65mld dostal tylko 150 lat do odsiadki, to taki drobny przestepca niby-seksualny jak oprawca zasluguje przynajmniej na maly, letni romans... a tu zonk sie trafil szukanie o czym ty mówisz ty porównujesz nasze nieudolne i dość- trzeba przyznać- pobłażliwe sądy to gniewu naszej retro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro rozumiem, ze twoje aluzje co do sympatii lusi wobec kafeteryjnych panów/penów wynikały ze zwykłej mściwej zazdrości? oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rozumiem już skąd ich rozmach i zajadłość w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, nieporownywalnie latwiej porownac kafe do forum...:p A, wlasnie... Retro czy gniew Twoj to skutek czy przyczyna? Skutek na skutek kolejnego sercowo-feministycznego nieszczescia czy przyczynek do poczynienia nowych krokow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem co z moim podejściem do romansów nie tak jest, szukanie... czyżbym przeoczyła jeden z kolejnych zasranych obowiązków kobiety, który polega na obligatoryjnym rozłożeniu nóg w porze letniej przed najbardziej potrzebującym panem, który wykazuje odpowiednie podejście do letnich romansów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "a nie wiem co z moim podejściem do romansów nie tak jest, szukanie" A czy cos jest nie tak? Brak romansow oznacza, ze nie jestes amatorka i wielbicielka... A to nic nadzwyczajnego. Ot, taki maly standardzik:) "(...) polega na rozłożeniu nóg w porze letniej " Az zalecialo pogrzebem ludzkich namietnosci.... :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna teoria na temat letniej wendetty retro: retro po prostu po czasie i praniu mózgu- jaki przeszła na tym topie żałuje, że nie skorzystała z sytuacji a mogła- wykorzystać , potem zdeptać, ośmieszyć , otrzepać rączki i napawać się swym dziełem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...) polega na rozłożeniu nóg w porze letniej " nie jestem wielkim autorytetem w tej sprawie ( a przynajmniej są na pewno większe) ale bardziej pasuje "na wypięciu tyłka" z tego co mi się obiło o uszy taka pozycja jest bardziej preferowana przy romansach letnich.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az zalecialo pogrzebem ludzkich namietnosci.... a to wskrzeszaj je Szukanie, wskrzeszaj! nie ogladaj się na innych, w końcu u ciebie chyba tez jest lato...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypięciu tyłka\" z tego co mi się obiło o uszy taka pozycja jest bardziej preferowana przy romansach letnich....... a fuj, no! :O jadłam niedawno! a w ogóle to skąd ty to wiesz..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się, bo jak sama czytasz wyżej- nie jestem autorytetem w tej sprawie:P ja nie wiem co się obija a retro chyba wie...skoro tak zareagowała więc retro- wybacz może ty mi powiesz coś na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej biegły to jest chyba Szukanie niech on ci opowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro nie krepuj się nikt nie zrozumie kobiety- jak druga kobieta a facetom przecież nie ufasz? to jak nie ufasz to ich nie polecaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "a to wskrzeszaj je Szukanie, wskrzeszaj! nie ogladaj się na innych, w końcu u ciebie chyba tez jest lato...?" Niezaleznie od pory od pory roku moj pomnik "ku czci" / na znak / w imie..itp. stoi dumnie i nie wymaga poki co wskrzeszania:D Dlatego tez nie jestem amatorem i nie mam tych, no...jak to bylo?...zasranych obowiazkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, no...jak to bylo?...zasranych obowiazkow zasrane obowiązki szukanie to niestety domena kobiet wy macie ...jak to było....niezbywalne prawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike :O nie naciskaj nie mam w temacie nic do powiedzenia może tylko tyle że oprawca z mazur raczej podchodził do mnie od strony frontalnej dlatego twoje sugestie co do pozycji "na lato" , traktuję sceptycznie nie znam, się , powtarzam niech się szukanie wypowie jemu się chyba coś więcej i częściej obijało... o uszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
Widzę, że tu chyba można zasięgnąć języka w interesującym mnie temacie, więc pytam - w jakiej miejscowości nadbałtyckiej kobieta niepierwszej młodości ma szanse na romans? Bo właśnie coś próbuję zaplanować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike nie naciskaj ależ ja nie naciskam:) ja zachęcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "najbardziej biegły to jest chyba Szukanie" Wypada mi potwierdzic i zaprzeczyc jednoczesnie:D Co niniejszym... --- ike "zasrane obowiązki szukanie to niestety domena kobiet wy macie ...jak to było....niezbywalne prawa" uffffffff....... Kamien z serca:) Tylko brac. Ike, przylaczasz sie do Retro czy czy komar Cie uchlall?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia rozczaruję sie- ale w grę wchodzi tylko ciechocinek niestety wody tam chyba (?) nie uświadczysz....nie licząc basenów......różnych...... z nadbałtyckich nie znam coś tam kiedyś ktoś śpiewał o chałupach:) ale to juz zależy od tego jak bardzo ciało tuszuje twoją niemłodość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, przylaczasz sie do Retro czy czy komar Cie uchlall? w czym??!!! pozycjach horyzontalnych?? a tak na poważnie- nie - ja tylko wiernie powtarzam to co twierdził psedło każde dziecko ma niezbywalne prawo do miłości nie od dziś wiadomo , że mężczyźni są jak dzieci a i miłość ma różne oblicza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busy Luśka
Ike, na Ciechocinek jeszcze trochę za mało leciwa jestem, a przynajmniej tak sobie mówię. :D Czyli nici z moich planów dawania kosza. :O Normalnie co za los, nic już z tego życia nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Lusia nad Bałtykiem to wszędzie panowie klapiący klapeczkami po molo i róznych innych promenadach, z dumą prezentujący owłosienie na klatach wystające spod przyciasnych koszulek na naramkach, oraz obfitą zawartość spodenek typu bermudy, ( żeby zwrócić uwagę, najlepiej się podrapać), seksownie zjarani na raka na mięśniu piwnym przez letnie slońce, z dumą patrzacy na ciebie niewidzącymi oczyma ukrytymi za ciemnym okularem przeciwsłonecznym... seksownie dychający po kilku metrach jakiejś parodii kraula wśród morskich fal.... naprawdę, pęczkami można rwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, a czy musi byc koniecznie morze? Bieszczady i Roztocze sa o wiele bardziej malownicze i przede wszystkim - o wiele luzniejsze. Lasy, drzewa, zapach jak z bajki i czysta sila natury w zakleta w krajobrazie... A ludzie nieczesto pojawiajacy sie daja ci do zrozumienia, ze sa tu przypadkiem i juz zaraz sobie ida dalej, zostawiajac Cie w tym przybytku energii wolnosci. A nad morzem? Wychodzisz na plaze w Kamieniu Pomorskim albo innym Darlowie i zrezygnowana mowisz: - Ale tlok.... A facet z tylu dumnie sie prezy i oblesnie sie usmiechajac uswiadamia : - Bardzo mi milo....to moj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz lusiu- retro ci pomogła swoją drogą sadziłam, że wierzy iż masz klasę i gust..............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie jak ty nie rozumiesz kobiet lusi nie chodzi raczej o szczyty gór ale zupełnie inne.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam patent nigdzie nie trzeba jechać należy tylko udac się na rowerową wycieczkę i dac się złapać ciepłej letniej ulewie.. koszulka przyklejona do ciała, spodenki do ud, mokre włosy na twarzy, te sprawy... najlepiej przejeżdżajac przez okoliczną wioskę, natknac się na trzech młodzieńców stojących w bramie ,odychających ozonem zmieszanym z papierosowym dymem. oczywiście, można na niewybredne zaczepki zareagować miną typu WYPIERDALAJ ale równie dobrze może to byc początek cudownego romansu w trzech wydaniach na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×