Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

to własnie dla ciebie wiadomosć samico, spokojnie możesz sie teraz rozkręcać nie czekaj już na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie cieszę, samico konsekwencją jest to że zacznę teraz zdradzać Kraków z Giżyckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochałam się a dziś pryma aprilis???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prima aprilis zakochałam sie, co prawda w Mazurach, ale spokojnie możecie mi to zaliczyć bo jednym z elementów składowych był pan sprzedający owcze sery na jarmarku w Mikołajkach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra retro po pierwsze uszczypnij mnie bo nie uwierzę po drugie rozwiń swoje zdanie- "zakochałam się"- bo nie wiem czy to nie podpucha i zaraz się okaże, że owszem zakochałaś się....w krajobrazie giżycka i po trzecie- jeśli mowa o facecie- to czy widziałaś już jego penisa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha pisałyśmy w tym samych czasie.......... wszystko jasne...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także punkt trzeci wycofuje chyba, że pan sprzedający owcze sery robił to na golasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie zakochałas sie w facecie tylko w msc? a ja chyba sie zakocham ,na razie coś zaczynam czuć do nudziarza:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro wiesz takie banialuki to nawet wstyd pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro wiesz takie banialuki to nawet wstyd pisać pewnie bardziej zainteresowałaby cię opowieść o tym jak to w tawernie podczas jednej z mazurskich nocy kolega J. po trzech piwach zapytał czy chcę zobaczyć jak moje towarzystwo wpływa na jego penisa.... :P:P :D ale to mało romantyczne jest. pan od serów był idealny własnie dlatego, że ubrany:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro pewnie, że bardziej! zakochać się w mazurach owszem można - ale obwieszczać to na kafeterii......... wstyd mi za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan od serów był idealny własnie dlatego, że ubrany w takim wypadku ulice sa pełne panów idealnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm po dokładnym przeanalizowaniu dzisiejszej rozmowy natchnęła mnie myśl- wielka i nowatorska można by rzec genialna otóż nasza retro nie ma absolutnie nic do facetów! nic! ani tyci tyci, ciu ciut nawet retro się boi penisów cierpi na Ithyphallophobie ot i cała retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z inną fobią
:D Ike, diagnoza Twoja wydaje się nie pozbawiona podstaw. Przypomnijmy np., jak dziwią ją jej własne wyobrażenia o niektórych koleżankach, które to koleżanki Retro podejrzewa o nadmierne zainteresowanie penisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które to koleżanki Retro podejrzewa o nadmierne zainteresowanie penisami. lusiu pewnie podejrzewa i słusznie ale to tak jak podejrzewać, że ktoś je obiady albo robi siku, śpi czy myje zęby:) tu nie ma czego podejrzewać to normalne i ludzkie i wpisane w nasza płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro NIGDY nas nie zrozumie tak jak ja nie rozumiem osób skaczących ze spadochronami- bo mam lęk wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z inną fobią
Tam powyżej trochę nieprecyzyjnie się wyraziłam. Retro oczywiście słusznie nas podejrzewa o to, że osobniki wyposażone w penisa budzą pewien konkretny rodzaj naszego zainteresowania, ale jednocześnie próbuje przemycić w swoich postach informację, że zainteresowanie nasze jest niesmaczne/chore/nienormalne/nadmierne/bezpodstawne/inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogłaby hipnoza "wyobraż sobie nabrzmiałego penisa... jest rózowy i duży, twardy i pulsujący i ma taką miłą główkę przyjemny w dotyku........ a teraz otwierasz oczy i już się nie boisz..." ja osobiście mogłabym pare sesji przeprowadzić tylko sami mi musi pożyczyć wibratory- bo myślę, że zaczniemy od rekwizytów zastępczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu teraz kiedy odkryłyśmy NAGĄ prawdę nie możemy mieć o to do retrówki pretensji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro się boi penisów dlaczego miałabym się bać..? nie boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro nie przeszkadzaj teraz MY WIEMY lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprzeczenie retro nie jest dobrą formą walki z chorobą nie jest retro najważniejsze to przyznać się przed samym sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne że masz ważne że tylko ty ich widzisz więc jest z tobą gorzej niż myślałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro wiesz że zależy mi na twoim szczęściu przyznaj się- będzie ci lżej przy okazji, oczywiście zupełnie mimochodem , jak najbardziej na marginesie- potwierdzi się mój geniusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhaha!:P Ike:D:D ale do czego mam się przyznać...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×