Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość zmanierr
ike nie zartuj ilu jest facetow atrakcyjnych i pachnacych, ktorzy na mnie leca mialabym z kazdym isc do lozka? prawo selekcji wymaga zeby czesc odrzucic i niestety zonaci odpadaja bo w najlepszym razie jest to duzy dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike nie zartuj ilu jest facetow atrakcyjnych i pachnacych, ktorzy na mnie leca mialabym z kazdym isc do lozka? prawo selekcji wymaga zeby czesc odrzucic i niestety zonaci odpadaja nie nie z każdym:P owszem prawo selekcji wymaga, żeby cześć odrzucić ale u mnie obrączka nie jest kryterium:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike gdyby cie maz na wyjezdzie intergracyjnym zdradzil (tfu tfu):p to jako zdradzona zona co powiedzialabys? 1.Ty sukinkocie podly ty!!!!!! Ona jest niewinna, to ty jestes zonaty!!! Dam ci teraz czy moze 2. Ty lafiryndo!!! Llapy precz od mojego meza, kudly ci powyrywam, dziwko (a z nim sobie potem porozmawiam tak, ze popamieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby było jasne- rozmawiam o czasie przeszłym od chwili poznania mojego męża jestem "czysta" :P bo dbam o swoje własne małżeńskie szczęście jakiś koleś obok nie musi robić tego za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike :D:D:D Teraz mnie rozbawilas.... "jeśli sam nieuczciwy sprzedawca wychodzi z propozycja ?? daje ci prezent, gratis?" Myslisz, ze gdybys wziela tylko dlatego, ze ci sprzedawca daje, to bylaby to okolicznosc lagodzaca podczas sledztwa i procesu? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
dla mnie nawet zwiazek faceta bylby kryterium nie musialby byc malzenski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie ale juz o tym pisałam jemu by się dostało jako mężowi- bo on akurat MA obowiązek jej jako konkurencji:P- bo ona owszem nie ma obowiązku, ale ja dbam o swoje szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całussss
ilu jest facetow atrakcyjnych i pachnacych, ktorzy na mnie leca mialabym z kazdym isc do lozka? to nie chodzi o to żeby facet na Ciebie leciał tylko Ty na niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
to nie chodzi o to żeby facet na Ciebie leciał tylko Ty na niego zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz, ze gdybys wziela tylko dlatego, ze ci sprzedawca daje, to bylaby to okolicznosc lagodzaca podczas sledztwa i procesu? szukanie:D a nie????????? wiesz w ilu sklepach sa jakieś kawy czy duperele gratis do zakupów??? ja nie muszę wiedzieć o tym, że on oszukał właścicielkę- w tym wypadku nie ma nawet mowy o jakimś sądzie czy złapaniu bo jak ? on by dostał opr podczas remanentu dlatego też bycie kochanką również nie jest przestępstwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to żeby facet na Ciebie leciał tylko Ty na niego o właśnie powiedzmy że to jest jedno z moich kryteriów ale obrączka nadal nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wtrącę... Szukanie Ty jesteś facet, więc się Ciebie spytam - czy miałeś w swoim zyciu momenty, że nie potrafiłeś mysleć i z ew. kłopotów wybawiła Cię trzeźwo mysląca kobieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
ike troche jednak ma bo jestes w relacji nie z facetem, ale z para dla mnie nie brzmi to seksownie bo jak trojkat to niech chociaz wszyscy beda w jednym lozku o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike troche jednak ma bo jestes w relacji nie z facetem, ale z para dla mnie nie brzmi to seksownie bo jak trojkat to niech chociaz wszyscy beda w jednym lozku o tej samej porze wnuczko w tym momencie jesteś tylko z facetem- z żadna parą- to co zaraz zrobicie lub nie- nie ma nic wspólnego z jego sparowaniem owszem dłuższy romans- tak- wtedy jesteś już w trójkącie ale to to juz zupełnie inna bajka bo w gre zazwyczaj wchodzą juz uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "ja nie muszę wiedzieć o tym, że on oszukał właścicielkę" Powoli, ike... przeczytaj jeszcze raz... i jeszcze raz... "nie musze wiedziec, ze oszukal wlascicielke" JESLI NIE WIESZ, ze facet jesyt zonaty - zgoda. On wtedy oszukuje podwojnie - oszukuje wlasna zone i oszukuje kochanke, zatajajac fakt bycia z kims. ALE JESLI WIESZ i mimo to uwazasz, ze wszystko jest w porzadk, ze to tylko jego wina i odpowiedzialnosc, ze zdradza... Sorry, ale do tanga trzeba dwojga. Do odpowiedzialnosci za to tango rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar a ty np miałaś tak by za ciebie trzeźwo pomyślał facet? ja na przykład miałam- więc nie rozdzielałabym tego na płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
ike ma do rzeczy bo facet zdejmuje bielizne,ktora kupila mu zona malo tego - prawdopodobnie to ona ja wlozy do pralki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całussss
19:47 [zgłoś do usunięcia] iftar Przepraszam, że się wtrącę... Szukanie Ty jesteś facet, więc się Ciebie spytam - czy miałeś w swoim zyciu momenty, że nie potrafiłeś mysleć i z ew. kłopotów wybawiła Cię trzeźwo mysląca kobieta??? ponieważ ze sobą nie rozmawiamy,udam że nie zauważyłam że to post Iftar:P ja miałam moment że nie potrafiłam trzeźwo myśleć i facet mnie-powiedzmy-wybawił:D dlatego jak już wczesniej napisała,jestem chyba facetem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar "Szukanie Ty jesteś facet, więc się Ciebie spytam - czy miałeś w swoim zyciu momenty, że nie potrafiłeś mysleć i z ew. kłopotów wybawiła Cię trzeźwo mysląca kobieta???" Raczej kilka razy bylo odwrotnie..... I ciesze sie, ze tego nie zrobilem, mimo, ze bylem wolny, wioec tylko brac. Wcale nie uwazam, ze cos stracilem. Raczej zyskalem. Moge spokojnie popatrzec w lustro i powiedziec: jestem w porzadku. Zarowno w stosunku do mezatki, jak i jej meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie musze wiedziec, ze oszukal wlascicielke" niiii to wersja dla ewentualnego sądu:P szukanie może twój przykład nie jest dobry bo oprócz właścicielki sprzedawcy i mnie są jeszcze kamery, lub strażnik, lub alarm lub cokolwiek pomijając wszystkie zabezpieczenia- sorry szukanie - kto by mi cokolwiek udowodnił? po za tym kradzież jest karalna a zdrada nie gdyby miała mieć do mnie pretensję tylko właścicielka- to miałabym to w d... ostatecznie "kijem tego kto nie pilnuje swego" wszystko zależy od przedmiotu, który chcemy posiadać bo my tak naprawdę mamy swoją cenę- - cel uświęca środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że miałam ike. Pytam się bo mnie intryguje ten aspekt zdrady, w którym to kobieta musi mysleć za faceta. Więc się pytam przedstawiciela płci męskiej jak to z tym mysleniem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie czyli twierdzisz, że facet to nie jest niewolnik własnego penisa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ma do rzeczy bo facet zdejmuje bielizne,ktora kupila mu zona malo tego - prawdopodobnie to ona ja wlozy do pralki ale mnie raczej interesuje to co on ma pod tą bielizna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że miałam ike. Pytam się bo mnie intryguje ten aspekt zdrady, w którym to kobieta musi mysleć za faceta. Więc się pytam przedstawiciela płci męskiej jak to z tym mysleniem jest. oj iftar ale przy tym założeniu to retro się upierała wiec trzeba z góry na to wziąć poprawkę, że oczywiście może być odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całussss
Szukanie dziury w... Raczej kilka razy bylo odwrotnie..... ups,wychodzi na to że mężczyźni jednak do myslenia są zdolni a kobiety nie zawsze są tymi które maja "obowiązek" myślenia za biednego upośledzonego faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
ale tego ike nie wiesz kiedy podejmujesz decyzje poza tym - nawet jesli to co ma jest imponujace to seks moze byc beznadziejny podejmujesz decyzje na podstawie zapachu perfum, ktore prawdopodobnie dostal od zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj zmanierowana to ty byś nawet z komicznym się nie ten tego??? a gdyby ci przyrzekł, ze on sam sobie kupił te seksowne stringi w kaczuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tego ike nie wiesz kiedy podejmujesz decyzje poza tym - nawet jesli to co ma jest imponujace to seks moze byc beznadziejny wnuczko ale to dotyczy każdego faceta- nie tylko żonatego:D podejmujesz decyzje na podstawie zapachu perfum, ktore prawdopodobnie dostal od zony a może na gwiazdkę od własnej mamusi zawsze trzeba mieć nadzieję............. po co zakładać najbardziej pesymistyczną wersję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike na wszelki wypadek wolałam spytać właściwą osobę... Osobiscie uważam, że zdradza się bardzo świadomie. Całkowicie świadomie. Żadne tam chucie i buzujące hormony dające chwilowy brak poczytalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie uważam, że zdradza się bardzo świadomie. Całkowicie świadomie. Żadne tam chucie i buzujące hormony dające chwilowy brak poczytalności. też tak uważam, dlatego nadal sadze, że odpowiedzialność spada jednak na zdradzacza nie jestem z natury monogamistką- ale nie zdradzam i żadne chucie mnie do tego nie przekonają -mam nadzieję, dopóki zdradzić nie będę chciała i to będzie moja wina- nie tego, na którego rzucę przynętę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×