Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

psedło dlatego że oprócz subiektywizmu istnieje obiektywizm i normy narzucone przez prawo np:) pewnie dlatego:) dlatego wspomniałam o suchych faktach- na ich podstawie odbędzie się sąd nad gałganem- a jego poglądu w jego gałganowatym łbie i tak na siłę nikt nie zmieni:) może próbować:) to się nazywa resocjalizacja - ale tak naprawdę to jakoś tak mało skuteczna ona jest- jak myślisz- dlaczego ::P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspólny pogląd, iż oto jest zwykłym gałganem na wspólny pogląd składa się masa podobnych subiektywnych poglądów- w innym wypadku by go nie było to że mamy podobne poglądy na wiele spraw- to jedno tak jak możemy wszyscy lubić lody- ale to tylko zbieżność naszych indywidualnych poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
witam i o zdrowie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Cześć, Samiczko. Ike wzięło na niezdrowe filozofowania. Niedostatek, albo nadmiar porannej kawy. Mam nadzieję, że z biegiem czasu jej to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
ja tak bo mnie boli brzuch:O a pogoda nastraja wisielczo --znowu pada i jest duszno tak ma wygladać lato? buuuuuuuuuuuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Właśnie, właśnie, Ike... Często tak masz, że kiedy Ci brakuje rzeczowych argumentów, to bierzesz się za groźby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nas od jutra zapowiadają 36 stopniowe upały w niedziele jedziemy na pierwsze grzybki- bo to ponoć grzybny rok będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Brzuch Cię boli, Samiczko? Zajdź w ciążę i masz dziewięć miesięcy spokoju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło może nie często:D ale mi się zdarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia widać , że psedło nigdy w ciąży nie był i nie wie z iloma rodzajami bólu ona się wiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Mam w planach adopcję murzynka :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Przyznaję, że jeszcze w ciąży nie byłem, ale zamierzam w nią zajść. I to już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do ekspertek. dlaczego mazurski oprawca po kilku dniach ciągania się z mina pełną wyrzutów sumienia i puszczania mi smutnych spojrzeń, teraz zaczął nagle chorobliwie mnie unikać..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
skoro się tak upierasz, Ike, to można domniemywać, że Samiczka już jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Dziękuję, Ike, choć nie sądzę, żebyś szczerze mi tego życzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
heheheh tak wybiorę sobie murzynka z jakieś zabitej dechami wsi Afrykańskiej ,bede wpłacać pieniądze na jego konto i w ten oto sposób zostane dumną matką murzyńskiego dzieciaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
RETRO=Oprawca boi sie ze powiesz żonie o jego zamiarach wobec Twej osoby zapodał Ci już tekst''zapomnijmy o tym,nigdy coś takiego mi sie nie zdarzało,jestem wierny żonie''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mazurski oprawca po kilku dniach ciągania się z mina pełną wyrzutów sumienia i puszczania mi smutnych spojrzeń, teraz zaczął nagle chorobliwie mnie unikać..? retro nie dałaś mu to po co mu kontakty?? a wie że raczej wasze koleżeństwo i sympatia tamtej mazurskiej nocy spaliły na panewce nie jesteś mu już do niczego potrzebna a tak w ogóle to cześć i jak? przyjedziesz do mnie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:) myślę, że to piękny gest:) może i ja takie dzieciątko "nabędę" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
??? Retro, Ty się zadałaś z jakimś mazurskim typem? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, żadnego tekstu nie zapodał, wszystko odbywa się w najgłębszej ciszy. :) Ike zabrałam się ostatnio za spłenianie swoich marzeń tak ni stąd ni z owąd decyzja podjęta z dnia na dzien nie widze innego wyjścia jak tylko wyjaśnić ci mailowo o co idzie. wkrótce. musze lecieć asystuję przy napływie świeżej krwi... więcej nie moge powiedzieć- tajkemnica służbowa.:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Już dawno o takiej adopcji myslałam,ale odkładałam na potem teraz wezmę sie za to na serio:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
(Mnie także mogłabyś poadoptować, Samiczko. Nie myślałaś i o tym?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone sloneczko
nie, żadnego tekstu nie zapodał, wszystko odbywa się w najgłębszej ciszy. odebrało mu mowę jak dowiedzial się co retro mysli o mężczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że retro przez całą noc wałkowała mu swoje teorie?:D za kare??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×