Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

widzisz psedło na co ci to było? a mogłeś tej naszej dobrej "starej" kochanej i honorowej lusi się trzymać a to nie! iftar ci się zachciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, o Psełdo nie pomyślałam (oczywiście NIE w odniesieniu do charakterystyki negatywnej z użyciem przymiotnika "młody), gdyż on jest zaprawiony i wydaje się mieć jasno ustalone kryteria. Pewnie wcześnie się jego gały wzięły za tę naukę, co to na błędach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a mogłeś tej naszej dobrej "starej" kochanej i honorowej lusi się trzymać" Eeee, bardzo proszę o nie przesadzanie w stosowaniu przesady. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj poszłysmy z psiapsiółą po zakupy. Przed wyjsciem dzwoni jej ukochany - Skarbie, weź sobie 100 zł z konta i kup co chcesz. Wzięłyśmy....:P Faceci czasem mnie zadziwiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie mogłam się oprzeć :P iftar tylko 100 zl?? to jakiś sknerus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eee tam...jak doszłyśmy do pierwszych słodyczy to już na koncie było sporo mniej od kwoty sugerowanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he... Ike, my to już jakies zmanierowane się robimy :P (Ja chyba dlatego, że babskie zakupy przestały na mnie robić większe wrażenie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam skąd tylko domniemuję, że za twoje buty zapłaciło kochanie przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, co wywołuje w was większą niechęć - praca fizyczna, czy umysłowa? Bo czasem mi się wydaje, ze takie zajęcie typowo manualne , nie wymagające przeciążania zwojów, też ma swoje dobre strony. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu to chyba jeszcze zależy od rodzaju pracy ja w ogóle nie cierpię czegoś co trzeba robić systematycznie a i tak efekt widać na chwilę- np nienawidzę codziennego sprzątania i mycia garów ale już generalne porządki uwielbiam tak jak lubię pracę fizyczną typu remonty a nawet jak byłam jeszcze panną praca na polu- pot i łzy lubię też swoją pracę- bo jest rodzajem hobby a co do papierów- zależy już chyba od atmosfery- nie od samej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akurat za buty zapłaciłam sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
zależy jaka praca na budowie jest okropnie,wiec wole umysłową własnie zignorował mnie gangster z kafe:O a chciałam sobie postrzelać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz to nic teraz już psedło za buty będzie ci płacił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam mieszaninę takiej i takiej. Same papiery by mnie zabiły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a co to za gangster dawaj linka weźmiemy go na ruszt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami praca na budowie jest zajeb...........a kiedy byłam nastolatką najęłam się u cioci do pracy przy budowie domu- ja jako jedyna kobieta zaczynaliśmy od podstaw- moja babcia załamywała ręce, że to nie wypada kurrr mać cięzko było jak cholera- tym bardziej, że chciałam udowodnić , że kobieta nie jest gorsza od faceta- wracałam do domu, spałam waliłam ponoć łapami o ściany i nie czułam bólu - tak byłam uwalona a dziś kiedy jadę na wieś mówię- to ja ten dom budowałam i czuję tą cholerną satysfakcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to w końcu psełdo zajmie się czymś pożytecznym. Ktoś ukradł moje spinki do przypinania prania :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar- to pewnie kara za przekręt z kontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
mnie praca fizyczna nudzi jeśli nie ma natychmiast efektów a dom buduje sie długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odwołuje moje narzekania. jednak to, co na gospodarstwie domowym mi wystarczy. Właśnie lubię czasem takie dni, kiedy robię pranie, składam, prasuję, zmywam, czyszczę itd. Ale codziennie chyba bym nie dała rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kara nieadewatna do przewinienia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
nie cierpię prasować myć prać sprzątać --ok nawet dobre na stres czy nerwy.ale prasowaniu mówię NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami domu wcale długo się nie buduje poza tym widzisz jak rosną mury iftar- a w którą strone? za słaba???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×