Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość
Idę sobie z rozpaczy poogladać Hausa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
znowu grzmi :O jest duszno i śpiąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar? a gdzie leci??? ja hausika mam na płytach- czasem orobię sobie sesję kilkudniową i ogladam wszystkie sezony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię* u mnie jest upał na całego- mały nawet na podwórku nie chce być był trochę wrócił mokry i stwierdził, że on w piekle biegać nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sami ten cały gangster to pokroju naszego kwiatka toż to koło faceta nawet nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
hehee bawi mnie marzycielka sie napaliła a temu już nie chce sie ściemniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
ej nie ma nikogo?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu takie związki są niesmaczne niesmaczne i nielogiczne i wydaje mi się że nie mają nic wspólnego z miłością tylko jakimś zaślepieniem idolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_zakochany
A co to jest miłość, Ike? Podpowiedz, żebym mógł zrozumieć Twój poprzedni wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło nie z rana- kawy jeszcze nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_zakochany
Ty sobie porządną lufkę walnij, Ike, a nie kawę. Choć sądzę, że nawet półlitrowy flakon porządnego destylatu nic tu nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_zakochany
Jedynie to, że się kawą wymawiasz, Ike, podczas gdy kawa nie ma tutaj nic do rzeczy. Pij tę Twoją kawę, ale podejrzewam, że nawet gdybyś wiadro kawy wypiła, tematu i tak nie uda Ci się rozwikłać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa widzisz bo ja nie sprecyzowałam chodzi o to żebyś mnie z takimi pytaniami rano nie nachodził jakby nie było to temat bardzo obszerny i bardzo trudny- z tym się zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Rozumiem, że mam Cię nachodzić z takimi pytaniami wieczorem, bądź nocą. Wtedy uzyskasz olśnienie, dzięki któremu wyłożysz mi w sposób przekonywujący, co to jest ta cała miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc wolałabym wieczorem:) może mnie nie olśni i może jasnej definicji nie podam- bo nikt jej nie zna- ale chociaż podejmę temat i spróbuję ostatecznie każdy z nas na swój sposób miłość spostrzega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Bardzo ciekawy pogląd. Zatem upierasz się, że co człowiek, to odrębna definicja miłości? Ike? Chyba rzeczywiście powinnaś napić się kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło czy się upieram... w zasadzie co człowiek to inny pogląd na absolutnie wszystko stąd istnieje takie zjawisko jak subiektywizm:) a kawkę już wypiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Jasne, Ike. Widzę, że pogląd Matyjasa jest bliski Twojemu sercu. Jak napakowany młodzian da w mordę staruszce i zabierze jej torebkę z resztką nędznej renty, to dla Ciebie będzie to inne wydarzenie, dla staruszki inne i - zwłaszcza dla młodziana - zupełnie inne. :-) Pięknie, Ike, bardzo pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło ale przecież tak jest wystarczy poczytać ich zeznania :P owszem osoba trzecia zbierze to do kupy i wyodrębni obiektywnie suche fakty ale nie zmienia to tego, że każdy z uczestników wydarzenia miał zupełnie inne odczucia co do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty psedło kwestionujesz ludzkie prawo do własnych odczuć i spostrzegania świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Ja rozumiem, ike, że kierując się Twoją wielkodusznością byłabyś skłonna zaakceptować fakt, że oto bandzior, który zgwałcił Twoją córkę ma rzetelne prawo dla swojego poglądu w tej sprawie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma? oczywiście , że ma- i to nie jest kwestia dawania prawa- umysł delikwenta o moją dobroduszność w tej sprawie nie pyta tylko robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno nieszczęliwy
Oczywiście, że ma. :-) Wspólny pogląd, iż oto jest zwykłym gałganem, który wyrządził niewinnemu człowiekowi koszmarną krzywdę jest więc niemożliwy do ustalenia. Ale skoro tak, skoro tak, to dlaczego się urządza potem sąd nad bandziorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×