Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

nie będę kłamać- mi też zasadniczo to w ogóle żal mi tego człowieka słono zapłacił za bycie gwiazdą i to chyba na każdym polu ludzkiej egzystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
To prawda, całkiem inaczej to powinno być ... Na BBC widziałam rozmowę z jednym z jego przyjaciół z Anglii, i gość np. pluł sobie w brodę, że poznał Jako z reporterem, który następnie zaproponował zrobienie jakiegoś tam filmu dokumentalnego o gwiazdorze. A ten rzekomo był zawsze ufny, podpisywał bez większych obaw, a tym razem okazało sie, ze od tego reportażu zaczęła się cała sprawa z oskarżeniem o pedofilię. No i jeszcze jedno zdanie mi utkwiło, jak się poznali to MJ rzekł do tego późniejszego przyjaciela - "I'm a very lonely man" (a znały go miliardy) (Ike, pozwoliłam sobie wrzucić na maila jedno pytanko, ale zrozumiem, jeżeli nie będziesz mogła odpowiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa chodzi o ten kontrowersyjny film puszczony wczoraj w tvn24? po którym ponoć jackson sie nie podniósł cóż film jest wyjątkowo stronniczy i ja- jako zwykły odbiorca miałam bardzo mieszane uczucia- widac jak bardzo ów dziennikarz wykorzystał jacksona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Tzn. ja wczoraj nic nie widziałam w TV, a ta rozmowa to jeszcze z dnia po jego śmierci, kiedy na gorąco wszyscy rzucili się na wspomnienia itd. I to było na BBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i może nie oglądaj mi postronnej osobie- nie fance nawet było głupio to coś oglądać wykorzystał dupek ufność człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Tak na pewno będzie dla mnie lepiej, bo ja to często wymiękam. Czasem wystarczy jakaś staruszka w sklepie, która ma koszyku masło i dwie bułki, a mi się już oczy błyszczeć zaczynają, bo wyobrażam sobie, że na nic więcej jej nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam a bulwersujące rzeczy przeżywam jeszcze parę godzin całą noc źle spałam po tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Aha, czyli dla sensacji aż tak daleko się ten producent posunął, że bulwersuje? Tym bardziej bardzo przykro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lusiu osobiście uważam , że większość reporterów i pismaków szuka tylko i wyłącznie sensacji- miałam bardzo wątpliwą przyjemność poznać jak to się odbywa i w porannym ( gazeta) i w faktach- nóż się w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam czerwień na głowie
ike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Cena sławy bywa czasem zdecydowanie za wysoka, fakt, żeby nie powiedzieć fuckt ;) Tak myślę, że chyba tylko jedna jej forma byłaby dla mnie do zaakceptowania, mianowicie czynne uczestnictwo w życiu dynastii Coburgów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) masz lusiu te wymagania ja tam bardziej zawsze sympatyzowałam z plebsem i to francuskim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Heh, pomarzyć każdemu wolno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lusiu przynajmniej na kafe możesz udawać , że płynie w tobie błękitna krew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, z tą czerwienią na głowie, to Twoje posty takie kogucie się robią, wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... Krew też, ale tak szczerze to najbardziej cały ten serwis w postaci służby, personelu, straży, kucharzy, asystentów, pomocników, stylistów itd oraz pałace, parki, zamki i tym podobne by mnie jarały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam się :) wiesz ty się nie gniewaj ale w zasadzie to o żadnej lusi nie mogę doczytać..... czy twoja postać jest fikcyjna? czy jesteś jakąś nieślubną córką windsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie mam, co mi strzeliło do głowy z tym nickiem - to była dosłownie minuta namysłu. A zainspirowała mnie Sami - kiedyś weszłam na forum, a tam akurat odbywała się jakaś rozmowa, w której Sami (wtedy złośliwa w garsonce 30) wyznawała, że musi zmienić nick. No i do mnie dotarło, że ja też, i tak jakoś zaraz potem zmieniłam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam zmienić nick ale czułam się nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia toż pod nim czasem funkcjonuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśna pomarańczowa
w ostatnią wigilię wracałam do domu, ludzie obładowani ostatnimi zakupami....i jedna staruszka która miała w reklamówce tylko bochenek chleba:( z tydzień prześladował mnie jej widok wlaściwie to do tej pory mnie prześladuje:O to tak a`propos rozmowy na poprzedniej stronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, chodzi Ci o Twoja twórczość publicystyczną w prasie? Czy raczej o kwestie mniej namacalne tudzież niemożliwe (ze względu na odmienność płci) Całus, mój siostrzeniec kiedyś w czasie wycieczki rozdał wszystkie swoje pieniądze żebrakom, a następnie namówił swojego małego jeszcze brata, żeby poszedł w jego ślady. Innymi słowy, trudne to widoki nawet dla z pozoru beztroskich dzieci. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak rzeczy materialne nie ruszają bardziej zdrada albo wykorzystywanie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiii lusiu zresztą nieważne:) eksperyment i tak się nie udal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×