Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

niiiiiiii kiedyś pisałam jako artystka ze spalonego teatru i jako mistrz małodobry:) więcej grzechów nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby pomarańcze nie miały używki zawsze się przyznawałam , że to ja - ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... to ja kiedyś wolnej chwili (o ile kiedykolwiek taka nastąpi :D ) przeszukam zasoby archiwalne i zerknę coś Ty tam eksperymentowała ;) A teraz muszę już się pożegnać, jakoś ostatnio z niczym się nie wyrabiam... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Dzień dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu tak myślisz?? a może po prostu za dużo czasu zabiera jej chomiczny? jednak ciężko tarkować chomiczne jajka- zwłaszcza gdy chomiczny posiada ostre ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyś
Retro zachowuje się nieodpowiedzialnie. Nie jeden raz wskazywałem, że byłbym skłonny się nią bliżej zainteresować, ale zupełnie na to nie reagowała. Jeśli więc teraz czuje się zaniedbywana, to sama sobie jest winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, bajki to nie nam. Przypomnij sobie jak skutecznie zniechęcałeś dziewczynę do odwiedzenia Twoich stron na przykład, tudzież wmawiałeś jej, ze pomysł z kolacją przy świecach nie wypali z powodów, które ma sobie sama dopowiedzieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu popieram psedło to tylko pozawracać dupkę potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Nie zgadzam się z Wami. Opinia na mój temat jest niesprawiedliwa, krzywdząca i uwłaczająca prawdzie obiektywnej. A prawda jest taka, że zostałem przez Retro wzgardzony. Moje nią zainteresowanie nie znalazło żadnej z jej strony reakcji. Owszem, Retro, to dla mnie nieustannie zadarty nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło masz swoją rację ale może ta retro- to cię po prostu przejrzała??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Że niby, Ike, iż co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że dupkę zawracasz a i tak tej kaczki nigdy nie zrobisz:P zobacz ile czasu lusia ci wierzy i czeka o iftar ni wspomnę i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Iftar, Ike? Co masz na myśli? Przecież Iftar się ostatnio dość szczęśliwie zakochała. A co się Luśki tyczy wyjaśniałem przecież. Luśka jest notorycznie pozbawiona zakochania. Luśce nie mogę wchodzić w paradę, bo się weźmie, zakocha i wtedy dopiero będzie ale problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Wskaż mi, Luśka, choć jeden taki lokal... A wiesz, że od kilku dni maceruję sobie niespiesznie wielki, wołowy ozór? Zastanawiam się, jak go zrobić. Chętnie bym uwędził, ale na razie nie mam na czym. Zapewne uduszę go albo upiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Iftar się ostatnio dość szczęśliwie zakochała a co miała robić ? ile to można czekać? swoją drogą ciekawe jak rzecz ma si z pierścionkiem z diamentem..... a c do lusi- ja tam w zdolność kochania lusi wierzę- póki co...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
No wiesz, Luśka, byłbym skłonny się zastanowić, gdybyś chciała mnie na tę kaczkę zaprosić. Ale uważaj, ja naprawdę jestem bardzo wybredny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Iftar powinna była się uzbroić w cierpliwość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiem twierdzić, że to ty raczej powinieneś był uzbroić się w pierścionek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, wiem, że jesteś wybredny, bo przecież właśnie dlatego lokalu wskazywać nie ma sensu. Wystarczy, ze ichnijsza kaczka zadowoli moje podniebienie, Twoja rola skończyła się na skutecznym zachęceniu mnie do spróbowania omawianej potrawy, więc co jeszcze dodawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak lusiu ostatecznie kaczka służy do konsumpcji- nie do komunikacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Dodać to jeszcze, Luśka, żeby do życia podejść nieco bardziej ambitnie i wykazać na własny koszt na przykładzie, że jest choćby jeden lokal, gdzie podają kaczkę lepiej uszykowaną, niż moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
(Kacza może służyć także do bardzo skutecznego bajerowania.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło ale co nam z obiecywanej kaczki? wolimy gorszą za to istniejącą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, to nie ma żadnego sensu, bo ja pojęcia nie mam jak ta Twoja kaczka smakuje. A lokal nie znajduje się w Twoim zasięgu, więc sam ocenić też nie będziesz w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×