Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

wau Zloty ;) 👄 dokladna lokalizacje calowania ustalimy pozniej ;) jestem zachwycona laka- juz mnie prawie masz na widelcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona _ czy to tobie pomogla bransoletka z magnesami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sory ze wam przeszkadzam wy tu o wlosach umawianiu itp :D jesli to tobie pomoglo to napisz cos wiecej o tej metodzie w wolnej chwili a moze to Lusi pomoglo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez- czy pomogla - nie wiem , w kazdym razie nie zaszkodzila, slyszalam ze pole magnetyczne pozwala na swobodniejszy przeplyw energii:) nie odczuwam juz bolu w stawach - co mialo miejsce np. na zmiane pogody stosuje u moich dzieciakow- z ogromnym powodzeniem , oczywiscie kazda kuracja poprzedzona jest odpowiednia sugestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terapie magnesami stosuja juz w medycynie konwencjonalnej, tak samo jak pobudzenie strumieniami pradu.... taka kuracja kosztuje mase pieniedzy , w handlu mozna dostac magnety firmy np. energetix, maja np. taki magnet o bardzo wysokim natezenniu dzialania , przyklada sie miejscowo ...w zaleznosci od miejsca bolu znam wielu ludzi ktorym pomoglo na np. artretyzm , zwyrodnienie stawow itp. mowi sie ze magnet bedzie dzialal - czy w to wierzysz czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Zielona ❤️ ja zamykam 👄 Kocham...myślę....już tęsknie... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzieki wystarczy bransoletka z 6 magnesami o 700 mocy kazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - az tak dobrze sie nie znam :O ale brzmi jak moc atomowa :D nie pomaga Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ide na randkę,trzymac kciuki za mnie:P pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami- kciuki trzymam, milego randkowania Zielona nie wiem czy pomoze dopiero zamowilam i to taka z lagodna moca magnesow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam tort! moja zuzka jutro kończy całe dwa lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
O, jak ja bym zjadła jakiś dobry tort. Możesz zarzucić jakiś szczegół o wyrobie. Może mi się odechce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest śmietankowy z bitą śmietaną taki jakie uwielbiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Jeszcze tylko truskawki i bomba. Idę jutro do cukierni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kupiłam też jabłecznik ale raczej do jutra nie doczeka:P za to ja będę ze dwa kilo cięższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ja właśnie ostatnio nie mogę jakoś słodyczy, ale takie dobre ciasto podziałało na wyobraźnię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała nie piekę ciast po za tym to dziś bez sensu ja lubię te kupne nic na to nie poradzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Zielona 🌻 wierzysz w zabobony :o :o jak coś boli mów mi wszystko zbadam diagnozę wydam przepisze... i wyleczę.... :P ;) Byłem kupić buty :o :o :) maskara :o :o :) ile piękny szpileczek i sandałek widziałem :o :) ;) pełno ślicznych opalonych nóg , boskie paluszki czerwone, pedicure francuski mój ulubiony :o :) ;) Nie wiedziałem gdzie mam patrzeć :o :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie szpileczki kupiłeś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
:classic_cool:jezzzzdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - opowiadaj :classic_cool: Zloty - nie wierze w zabobony :) jestem na to zbyt praktyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
może być ,póki nie znajde kogos ciekawszego bedziemy sie spotykać. Miły kulturalny nawet dowcipny. namiętności rodem z filmu z tego nie bedzie :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Nie jest w moim typie :P poznałam go z 10 dni temu w parku,dosiadł sie do mnie i mamrotał o kwiatkach ptaszkach motylkach:O (jest biologiem) w końcu dał mi swój nr tel zadzwoniłam po 5 dniach ,dziś sie spotkaliśmy. Jest taki ułożony grzeczny ,a ja :O acha i nie pali papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
nie było seksu,tylko na pożegnanie smyrnął mnie po policzku czułam sie jakbym miała 15 lat i była dziewicą :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej:D sami:D to co ty będziesz z nim robić ???????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
hehe bede obserwować ptaszki i motylki:D ale głos....głos ma nieziemski ...sama fonia by mi wystarczyła gorzej z wizją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×