Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

a narobiłaś fotek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Nie robiłam fot:O Mi Mała nie było romantycznie ,bo gdy sie dosiadł rozłożył gazetę i tupał nogą.....pomyslałam ze jakiś głupol sie dosiadł potem zapaliłam paierosa,a on mnie opier ze najlierw mogłam go zapytac czy mu nie bedzie dym przeszkadzać na to ja --ma pan inne ławki do wyboru ,jeśli panu przeszkadza może sie pan przesiąść ,z resztą pan nie pytał czy mam na pana ochotę :D wtedy zaczął sie śmiać ,a ja jak załapałam co powiedziałam tez zaczęłam sie śmiać a potem wykłady o ptakach dziś byliśmy na czekoladzie,bo to afrodyzjak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam ekscesy przy pierwszej randce ale z byłym mężem i tak już mi się nie chciało nigdzie iść a on miał czekać przed akademikiem i modliłam się "żeby nie przyszedl żeby nie przyszedl" ....... a on przyszedł ehhhh życie zresztą przy drugim mężu, też z przygodami - artur skręcił kostkę i zadzwonił że nie przyjdzie na imprezę- ale sama pojechałam do niego !a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała zawsze jestem phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
poznałam go z 10 dni temu w parku,dosiadł sie do mnie i mamrotał o kwiatkach ptaszkach motylkach (jest biologiem) heeheheheh TY to Sami trafiasz na samych maczo :o :) kupiłem sobie buty ze skory jestem średnio zadowolony trudno mi dogodzić jestem wybredny :o :o :) ale co widziałem jakie widoki ... :o :o chyba jednak by było super pracować w sklepie obuwniczym( tylko szpileczki i sandałki ) dla Pań ale z obsługa :P ;) bym przymierzał i doradzał :P ;) Moze jakaś Pani by zostawiała swoje stare buciki zużyte :P ;) btw. Panie do 50 lat :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
najleosza randka była z moim byłym mężem:P poznałam go 14 lutego,nie byłam trzeźwa ,pamietałam ze sie umówiłam ale nie zakodowałam wygladu gościa:O gdy wszedł do sklepu w którym wtedy pracowałam nie byłam pewna czy to on i uciekłam na......zaplecze :P dziewczyny zaczęły mnie wołac ,a ja pytałam jak wyglada czy warto wychodzić:D powiedziały ze fajny ale mały... całą randkę przegadałam o swojej pracy,w ogóle go nie słuchałam no ale wyszłam za Niego za mąż:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dobre jesteście :D Więc, Sami, widzisz - może złe miłego początki? :) Ale nie, masz rację - powinnaś mieć zarówno przystojnego, jak i dobrego i mądrego mężczyznę! O! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Sami* w pomarańczach "może być, póki nie znajde kogos ciekawszego bedziemy sie spotykać" Moge wyrazic swoje zdanie? ................................................................. ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................szkoda faceta.....taka zapchajdziura. Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe i znowu mnie zaczynasz drażnisz Szukanie .....ale jeszcze nie rzucę fochem :P Przeciez szkoda mnie na kafe, trzeba być z kimś, a wiec sobie bedę troche z panem pd motylków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
mi mała (mi_mala@poczta.fm) Złoty, ale chyba cięzko przez 8 godzin pracowac z erekcją? hheheehehehheheh :o :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, ja Cię popieram! Po co masz być sama, jak możesz miło spędzać czas z facetem? Szukający, przecież Sami go nie krzywdzi - nic mu przeciez nie obiecywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie zarzucasz mi to co inni ,ze sie bawię facetami Przeciez nic Mu nie obiecuje ,nie krzywdzę mam dość siedzenia na kafe ,muszę odreagować stesy,a on jest nawet miły wiec .....dlaczego NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ja niestety też cię popieram w życiu wszak piękne są tylko chwile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laski uważam ze każdy facet choc raz w zyciu powinien spotkac taką Sami na swojej drodze życia:d:P taka mała szkoła zycia :) ide se zapalic motylek zaraz zadzwoni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
a też wcisnę swoje trzy grosze,a co:classic_cool: trudno powiedzieć że ktoś jest czyjąś zabawką-jeśli spotkali się AŻ raz:P równie dobrze historia może się skończyć po drugiej randce jak i może wyjśc z tego coś fajnego;) bawić się trzeba,wyjść z domu-i co z tego że od pierwszego wejrzenia nie jest to "to" ?:) to byłam ja,całus 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie ma się co czarować, Dziewczyny. Żaden facet nie chciałby być zapchajdziurą. Ani kobieta. Dlatego się ich nie uświadamia :D A z takich znajomości rezygnujemy wtedy, kiedy to NAM jest niewygodnie. A póki jest OK, to po co kończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił głos ma taki seksowny ,że szok znowu sie umówiliśmy ,On jest mną oczarowany Ech dziewczyny kochane z was funfele 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
no i fajnie;) nie każda znajomość musi być pod tytułem " a może z tego COŚ będzie" często się spotykamy z kimś tylko dla rozrywki i nie ma się co czarowac;) lepsze to niż kisnąć samotnie w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, oczywiscie, ze zycze Ci powodzenia. Niech Ci napusci tych motylkow do brzucha, skoro jest biologiem :p Chociaz jemu powodzenie bedzie chyba bardziej potrzebne. Jak sie zauroczyl od poczatku, to tym trudniej mu bedzie dowiedziec sie za jakis czas, ze seksowny ma tylko glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Szukanie jak wyczuje ze zaczyna coś czuć a ja nie to z Niego zrezygnuje delikatnie i subtelnie....a potem poproszę Cie o fote :P:) ale jesteś dla mnie surowy-----od samego poczatku:( Mi mała idziemy nad Wisłę pokaze mi gniazdo jakis ptaków ,ale nazwy nie zapamietałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też się cieszę :) Najwyżej będziesz zamykać oczy czasami... :P Z tym wyglądem to też ciężko trafić. Szczerze powiedziawszy, tylko 3 facetów mi się wizualnie naprawdę podobało. Pierwszy, jak miałam 12 lat - założę się, że teraz wygląda identycznie, jak ci dwaj pozostali (których na moje nieszczęście miałam okazję widzieć ostatnio). Ale przeciez nie ma sensu czekać na czwartego - w końcu może się w ogóle nie pojawić. (Prawda?) Trzeba się cieszyć tym, co się ma - i nie marudzić :) (Prawda?) Grunt, żeby pociągał i był dobry. Reszta jest mniej istotna. (Prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
prawda:D ale tylko trzech?rany,to mi się podoba co piąty na ulicy:D a tak bardzo podobało mi się też wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale On mi sie wizualnie nie podoba.serio:( Zobaczymy co bedzie z tego zdam relacje oczywiście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ale "nie podoba" czy "odrzuca"?:P bo jak to pierwsze to luzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Całus, to Ci fajnie! :) I cieszę się, że się ze mną zgadzasz. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, koniecznie! :D Czekaj, pozgaduję sobie - ma lekko kręcone włosy, kolor ciemny blond, nosi okularki, jest średniego wzrostu i średniej postury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
dlatego trudno mi uwierzyć że komuś mogło się podobać tylko trzech, aż z ciekawości chciałabym ich zobaczyć;) oni mieli jakis szczególny typ urody? byli do siebie jakoś podobni? bo to bardzo interesujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma okulary szatyn ,chudy z 180 ale jest miły i może ma fajnego ma ptaka :P ide spać jutro musze być bardziej niż dziś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
No, podobni bardzo. Dobrze, że ten typ urody tak rzadko występuje w przyrodzie :P Bo nie ukrywam, że dla takiego, nawet go nie znając byłabym w stanie rzucić wszystko :o Żałosne :o I się zdołowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×