Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Ju......
Dobranoc, Sami! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
e tam żałosne,byłam z kilkoma facetami tylko z powodu ich powalającej urody:P spadam na film;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
I prawidłowo, Całuśna! :) To dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
🖐️ :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Ma okulary szatyn ,chudy z 180 dla Ciebie wysoki ale jest miły i może ma fajnego ma ptaka Jesteś bardzo zboczona :o to charakter się nie liczy tylko PTAK!!!!!! :o :o :o gdybym mógł to ostrzegłbym kolegę :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie , ja tez mysle ze za ostro oceniles sytuacje :) kazdy z nas ma jakies tam oczekiwania - kazdy naturalnie inne .. ale nikt nie moze odpowiadac za oczekiwania drugiej strony , skad wiesz czego ten facet oczekuje od niej ? :P jakby na to nie spojrzec - nic na tym swiecie nie odbywa sie bezinteresownie , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Zielona, Złoty 🖐️ Czekałam na Was :classic_cool: Chyba wszyscy zarobieni i zaganiani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ju , ja udaje ze pracuje ;) - jak zwykle :P mam taka super robote :D [i oczywiscie wyjasnienia dla tych ktorzy zaraz zarzuca mi ze wykorzystuje pracodawce - sama sobie jestem pracodawca :P- moge udawac ile tylko chce ;)- ] zyc nie umierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To sama siebie oszukujesz :D Nieładnie :P Ale kafe przecież w niczym nie przeszkadza - chyba że trzeba się mocno skupić Ciekawe, czy Sami śnił się jej Motylek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Dzieńdoberek. :) Mi się śnił kolega sprzed jakichś 12 lat (nie widziałam go od tamtej pory), w sytuacji tet-a-tet ja i on. Chyba czas coś ze sobą zrobić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Lusia! 🌻 I jak, przyjemny był sen? :D Lusia, do dzieła, założymy Ci profil na portalu randkowym i znajdziemy Ci kawalera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
zielona* Zloty , oczywiscie panowie musza trzymac sztame hehhe a kobiety to nie trzymaja :o :o Ju, Zielona, Luśka witam kochane księżniczki 👄 Sami myśli żeby jej kochanek miał dużego ptaka :o :o : P ;) :) a kolega pewnie myśli żeby Sami miała mała i ciasna norkę :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno Luska- do dziela :) pozniej bedziesz nam zdawac relacje z doswiadczen , my tu w wiekszosci mamuski uwiazane , tyle mamy, co se poczytamy jak sie inni bawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano sam widzisz Zloty - na tym to wszystko polega :P przed czym chcialbys w takim razie kolege ostrzec? ;) niech sie ludzie bawia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Złoty ja zboczona? no co Ty :O:P nic mi sie nie sniło dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja tak dzisiaj wszystkich do zabawy animuje??????? :O animator jaki ze mnie czy ki licho? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Sen oczywiście przyjemny, nie mam żadnych traum związanych z tą tematyką, więc jak już śnię wręcz przeciwnie to raczej o czym innym. :classic_cool: A skoro tak radzicie to chyba zacznę planować planowanie działania. ;-) W końcu wiosna jest. Jednak na relacje za bardzo bym nie liczyła, no chyba, że lapidarne oraz enigmatyczne, co zresztą może i nie jest złe, tak zostawić nieco pola dla wyobraźni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapidarne nam wystarcza :) reszte sobie dopowiemy ;) :D wazne zebys Ty w w koncu ruszyla w obranym dla siebie kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Sami! 👄 Jak zdrówko? Lusia, no! Warto czasem wziąć sprawy w swoje ręce - w sferze uczuć tak samo, jak i w innych sferach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaroweczko - czytalam juz 👄 jezeli to na moja prosbe - dziekuje bardzo- po prostu suuuuuper :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
w obranym dla siebie kierunku przeczytałam -osranym:O to przez żarówkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Całus :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju 👄 zdrówko ok,ale jest duszno dziś . A po 16 mam w planach ogladanie ptaków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Zarowko 👄 Zielona wszystko się zgadza :o :) niech się bawią :o :) Sami TY jesteś bardzo religijna jak ja :P ;) btw ostatnio miałem propozycje obstrzyżenia ptaka :o :P ;) ;) ale odrzuciłem :o :o :) nie mogę robić grzechów :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie srajcie na kierunki- bo pekne ze smiechu :D :D :D jeszcze mnie pracodawca zwolni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
kolega ornitolog to CI Sami pokaże :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×