Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

no i cos w tym jest ze w jednym pokoju kot połozy sie w innym miejscu niz pies :D :D :D inne promieniowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taką bransoletkę,ale bardzo dawno temu. po za tym każdy lekarz Ci powie że na drętwienie ręki wystarczy ścisnąć nadgarstek,np opaską czy bandażem --nie musi to być bransoletka magnetyczna,a bóle i drętwienia przechodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez - natury nie przeskoczymy - 🌼 lepiej z nia wspoldzialac - dla nas lepiej - naturze to i tak zwisa ;) Zloty - masz moja stopeczke w stopeczce ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami spalam w takiej opasce na nadgarstek i na lokiec- lagodzilo ale reka bolala -ta miedz zadzialala bardziej- ja nie jestem za bardzo podatna na sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
zielona* Zloty - masz moja stopeczke w stopeczce stopeczka dla Zlotego Kochanie dziękuje ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ mnie zbanowali za nic😭 nie mogę dać stopki :o 😭 btw. ale bardzo proszę taka prawdziwa z pedicurem na @ :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty - ja wiem o czym ty mowisz ;) nie moge ci dac wszystkiego tak od razu :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaj sie lepiej za jakie "nic" cie zbanowali :P bo jak nie - to dostaniesz wychlostany - slownie - na oczach wielu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Moja Pani kawałek stopki :P ;) klękam, kręcę pupeczką....mruczę.... lizę paluszki.... obciągam... namiętnie lizę piety.... :P ;) proszę Kochanie mnie bić...chłostać... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopki w butach do lizania
bierzesz kase za robienie z siebie idioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi cos przeszkadza - to nie czytam swietych topow tutaj - jak grzybow po deszczu , my tu raczej moralnoscia na pokaz nie grzeszymy :P wiec dla twojego wlasnego spokoju ducha - nie czytaj - bo zgorszenie cie czeka gwarantowane :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty - miales sie przyznac do "winy " za co Cie zbanowali ;) chlosta cie czeka tak czy tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
zielona* Zloty - miales sie przyznac do "winy " za co Cie zbanowali nie wiem :o możne ze wypowiadałem się przeciwko gejom i lesba :o :) chlosta cie czeka tak czy tak zakochałem się w Tobie Moja Pani :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty przeciwko lesbijkom ????? dla mnie homoseksualni - to najbardziej kreatywni ludzie jakich znam :O pewno dlatego ze udalo im sie w jakis sposob na drodze ewolucji polaczyc pierwiastek zenski i meski? zapatrywania seksualne w tym wypadku to niejako produkt uboczny ;) ludzie nie powinni sie dzielic - ale szukac wspolnych mianownikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Zielona Kochanie ja uwielbiam lesby tylko to chyba grzech :o :o ;) Kochać trzeba wszystkich jak Jezus Chrystus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechem - jezeli juz - byloby zmuszanie drugiego czleka do czegokolwiek... ja mam wrazenie ze oni nie musza sie do niczego zmuszac nawzajem :P powiem nawet - ze robia to, co robia- z ogromna przyjemnoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
kochanie tak jest :P :P ;) ja potrafię kochać jak kobieta i mężczyzna :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty - nie kus, nie kus :P bo jeszcze naprawde wpadnie mi do glowy sprawdzic to ,co tak reklamujesz ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam pończochy samonośne........... i zastanawiam się nałożyć, nie nałożyć........ i co na to teściowie??????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW ike --pokaż :classic_cool: ja nie lubie samonośnych wole tradycyjne z pasem do pończoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
zielona* Zloty - nie kus, nie kus bo jeszcze naprawde wpadnie mi do glowy sprawdzic to ,co tak reklamujesz Zielona to są tylko suche fakty :P :P ;) ;) Ike załóż i zrób fotkę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, to Ty przepędziłaś for life'a z tego forum? bo coś ostatnio prawiczków nie widać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia nie wspominaj Lifka ,to moja pieta achillesowa :O nie wykurzyłam Go stąd ,tylko dałam Mu do zrozumienia że nie chce Go już znać. Ech no i posłuchał :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia sukienka po prostu nie należy do najdłuższych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, że tez mężczyźni potrafią być tacy dosłowni :( Z drugiej strony, nie każdy umie czytać w myślach. ;-) A tak poważnie, wiedzę, że Ci go brakuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia z uwagi na to że byc może mnie czyta --odp nie nie brakuje mi Lifka ,to była słuszna decyzja ;) ide sie malować i spadam na randkę :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe Zloty - suchymi faktami -rozlozyles mnie ..................................na lopatki ;) teraz musisz wykorzystac nadarzajaca sie okazje - zielona na ziemi ;) :D Ike - zakladaj - kupilas -trzeba wyprobowac ;) i oczywiscie nie zapomnij o focie - popatrzymy czy dobrze leza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×